Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Elmusko!Takiego chłopa,to Aga na pewno rozebranego NIE widziała,więc po co ta szpila...nie lubisz tej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś nam chyba podmienił Elmuśko, przecież on zawsze wielbił Agnieszkę prawie tak jak "Olę" :P I te teksty o Bożence, haha :D "Pawelek to powinien jeszcze cos wykombinowac,zeby spichnac tatusia i MILF Barbare " Dziecko poczytaj słownik zamiast brandzlować się pod Orman :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga powinna zostać premierą, bo: -nic nie umie -gada gazetowymi sloganami -obraża się na jeszcze głupsze dziennikarki -żyje na kocią łapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożena jest zupełnie kwadratowa, zero figury, ale to pewnie geny, bo Grażyna tez wygląda jak nieociosany kloc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, po Graży... :P Ale Kaczorowska ładnie wygląda w tych fatałaszkach w TzG. I ma ładną twarz, a już włosy to jej największa ozdoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Grażyna nie jest biologiczną matką Bożeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic do Agnieszki, po prostu rozbawiła mnie ta sytuacja. :P A Kaczorowską uważam za naprawdę atrakcyjną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak uważam, choć jak dla mnie ona nie jest seksi, ja ją jeszcze uważam za dziecko, ale może to dlatego, że jest taka słodka i grzeczna. Ale mam nadzieję, że tak zostanie, nie chciałabym, żeby zaraz rozebrała się w Playboy'u :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona miałaby pokazac w tym plejboju, brak biustu, kwadratowa talie czy gruba obtluszczona d**e z cellulitem i grube lydki? Oblesna jest do porzygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to było urocze jak Leopold próbował powiedzieć Kasi że chce kupić dla Grażyny pierścionek nie tylko imieninowy ale przede wszystkim zaręczynowy :) Ramona wraca do JASIA :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podczas tej sceny takie wrażenie, że on nie ma za dużo kasy na pierścionek i Kaśka za drogie pokazuje, żal mi go było, taki zmieszany. Mnie się Bożena bardzo podoba i nie uważam, by miała grubą dupę albo łydki, cellulit może ma, ale kto nie ma? A piersi ma całkiem fajne, niewielkie, ale jakie ma mieć młoda szczupła dziewczyna, jak wymiona? Przynajmniej jędrne. Nie kumam jak można o niej takie rzeczy pisać, grubawa była, owszem, ale teraz na pewno nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ten tekst że do porzygu, tak to chyba tylko o jakichś totalnych oblechach można powiedzieć, a nie normalnej ładnej dziewczynie, nawet gdyby była brzydka, to ten tekst jest totalnie nie na miejscu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna ta czołówka elmusko. Parę zdjęć w programie i muzyke podłożył. Przejścia same się robią. Pocwicz coś trudniejsze. Julka wygląda jak kendall siostra kim Kardashian. Elmusko w sobotę w ttbz chyba paschalska będzie jako Beyonce, więc będziesz mógł sobie elegelegancko z***********a. Jurka by skasowali z tego serialu, żygacc się chce. A już największe goowno to ten kwaśny. Tylko by pisał wnioski żeby oddać dzieci do domu dziecka. I ta k****a szefowa paschy. Taka sama.tak właśnie się zachowują urzędasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj napewno Barbara cos wykombinuje, zeby uwiesc dr Lubicza-np korekta piersi-przeciez on chirurg plastyk-to moze nawet blone dziewicza odtworzyc-bodajze Olki kolezanka poddala sie takiemu zabiegowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga na stanowisku dyrektora -śmiech bierze jaka zapracowana ! I te jej miny-jaka ona ważna.Partner Agi zadłużony auto kupuje! Ten serial pokazuje jak załatwia się pracę-nieważne umiejętności-ważne znajomości .WYŁĄCZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście że Miłosz na większe piersi od Bożeny? Mógłby staniki od niej pożyczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos koleżanki Olki - pamiętacie Olę Niżyńską? Widziałam ją niedawno znowu w Wiadomościach. Szkoda, że nie ma jej już w Klanie. W ogóle Olka chyba znajomych żadnych nie ma, tylko faceta i koleżankę w pracy, tę Ewę czy jak jej, dziwne trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam że zarówno Graży
jak i Czesi przydałyby się gorące romanse :P Ostatnio wracalam ze swoim uczniem z olimpiady przedmiotowej nio i zebralo mi sie na wspomnienia. W ten oto sposób mlody dowiedział się sporo o mojej młodości spędzonej w górach, o najfajniejszych wyprawach i najtrudniejszych szlakach. Pokazywałam mu, w których miejscach odniosłam kontuzje, wypytywałam o obóz, a potem o dziewczyny i profesorki o ktorych fantazjowal. Umilkłam jedynie na chwilę, kiedy przyszedł konduktor sprawdzić bilety. Miał pewnie wtedy niezły ubaw na widok dojrzalej, ale nadal pięknej kobiety i młodego chłopaka w całkowicie zarezerwowanym przedziale. Wstałam, zasunęłam zasłonki, zablokowałam drzwi i usiadłam obok, gładząc swoje udo. Spojrzał na mnie nieco już otumanionym wzrokiem. – Nie mów, że o tym nie myślałeś. – Może i myślałem… ale… – To będzie nasza tajemnica – przerwałam mu – Co ty na to? Wiem, że też jesteś ciekawy, jak to będzie. Jego kogucik sterczał już na zewnątrz spodni i był rytmicznie masowany. – Jest cudowny – nawet nie ukrywałam swojego podziwu – Teraz naprawdę żałuję, że nie zdecydowałam się na ciebie wcześniej. Potem wstałam i usiadłam na nim okrakiem, trzymając przed sobą swoją zdobycz. – Nie traćmy czasu – zakomenderowałam. Uniosłam się lekko na kolanach i nakierowałam członka pomiędzy moje uda. Zaczęłam się na nim rytmicznie poruszać. Miałam go cały czas w sobie i kręciłam biodrami małe kółeczka. – I jak ci się podoba? – spytałam. Tymczasem nasza podroz zmierzała już do oczekiwanego celu. Podobnie jak pociąg, który zbliżał się do kolejnej stacji. Czasu pozostało nam więc niewiele. Na moich plecach pojawiały się kolejne kropelki potu, a jęczalam co raz głośniej. Poczułam przypływ energii. Przez moje ciało przeszła seria dreszczy. Wyciągnął ze mnie swój wąż strażacki i, wspomagając się kilkoma dodatkowymi ******** ugasił pożar na moich plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłoszowi się wydaje, że gdy zapuści zarost będzie bardziej dorosły i męski. A w rzeczywistości wygląda jak rumuńskie dziecko z brodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :D Razem z Bożeną to takie dzieciaki bawiące się w dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmusko
Kaja w dzisiejszym odcinku TTBZ świetnie zatańczyła! Ruchy miała jak prawdziwa Beyonce. Co do wokalu, to tydzień temu bardziej mi się podobał jako Duffy. No i kompletnie nie wyobrażam sobie Kai jako Lionel Richie. To może być ciekawe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że tobie podoba się wszystko co ona robi, ale może wpisuj swoje zachwyty w wątku o tym programie, bo tu jest o klanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kaja Paschalska gra w "Klanie", także uważam, że pisząc tu o tym robię właściwie. ;) Poza tym nie tylko ja tu komentuję jej występy z TTBZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się Olka wczoraj podobała, fajnie się ruszała i figurę też ma nie najgorszą. A w piątek Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z gwiazdami płakała, że nie lubi jak wszędzie gdzie się pokaże to wszyscy mówią "Ooo Bożenka..." Czy tańczy, czy co innego robi, zawsze jest Bożenką. Biedna. Ale niestety tak jej chyba zostanie do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Kaja miała okazję pochwalić się swoją figurą. Serio Kaczorowska płakała? No cóż, nie jest jedyną pokrzywdzoną w tej kwestii. Cyrwus też został już Ryśkiem. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest pogodzić się z tym, że zostanie już Bożenką. Tańczyć jej nikt nie zabroni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka rzeczywiście wyglądała super w TTBZ no i przede wszystkim tym razem byla nie tylko bez stanika ale i bez majteczek, po prostu rewelacja, mialem gorąca noc po tym występie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow ten debil z chorą wyobraźnią wrócił :O No Cyrwus ma prawo rozpaczać, bo to aktor i to nienajgorszy, ale Kaczorowska niech się raczej cieszy, że jest rozpoznawana, inaczej nikt by o niej z powodu tańca nie usłyszał, a tak to kasę kosi mimo że talentu aktorskiego za grosz. Niejedna osoba chciałaby być na jej miejscu, są dobre aktorki które nie mogą się przebić, a jej jeszcze źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W fakcie też piszą o Kotulance. Wyglada strasznie, ma okropne wory pod oczami. Wiadomo od czego ten wygląd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholernie to przykre... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×