Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdafhdfA

Jaki płyn do płukania tkanin najlepszy, naładniej pachnie?

Polecane posty

Gość gość
polecam E, niebieski ma zbliżony zapach do niebieskiego softlanu a wg mnie najładniej pachnie lenor w złotej butelce i silan amethyst z serii perfume essence,ale chyba przestali go już produkować :( nie wydaje Wam się,że lenor niemiecki pachnie jakoś tak... kwaśno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Stosowałam już naprawdę wiele płynów, a wciąż szukam tego jedynego :( Co do lenorów, to owszem, mam wrażenie że pachnie tak kwaśno. Dlatego teraz kupiłam w niemieckiej chemii niebieski i miętowy softlan, ale dalej mam wrażenie, że to nie jest mój ideał. heh jestem już zmęczona moimi poszukiwaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najdłużej ubrania mi pachniały po softlanie i, o dziwo! po koncentracie do płukania E, szczególnie po tym różowym ;) Lenory i Silany sa przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam tylko niemiecki softlan. Rewelacja. I mała butelka wystarcza mi na miesiąc, a naprawdę dużo piorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżezzmen
poczciwy eden z biedry, niebieski lepszy nis silan perfum perls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silan nie kupie bo niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam tylko i wyłącznie płynu Lenor niebieski daje piękny efekt miękkości i zapachu w połączeniu z proszkiem Persil. Ubrania moje długo pachną, aż do następnego prania a jak otwieram szafę to czuję niezwykle świeży aromat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys kupilam duzo tkanin stad www.migro-tex.pl i pralam w ponad 30 stopniach, do tego bardzo mocny plyn do plukania i o dziwo nic się im nie stalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
Wysokiej klasy środki czystości z ekologicznym składem sprzedają przez serwis http://ecovariant24.pl. To co mi się tutaj podoba to na pewno niska cena i duża wydajność. Taki płyn do prania z orzechami piorącymi wystarcza mi na super długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja testuję dzięki trnd Lenor Gold Orchid i jest świetny. Piękny zapach, długo się utrzymuje, pranie miękkie, przyjemne w dotyku. Lenor ma wiele zapachów więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię bardzo vernel widzę, że zaczął się u nas w Polsce pojawiać ale ja sobie z Niemiec wolę kupować bo jednak jakość jest zupełnie inna, tak samo jest z proszkami do prania z resztą, zamawiam w http://sklepzproszkami.pl/ i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie prestige flowers , można go kupić w leclerku albo na allegro. Mięcitkie ubrania nie elektryzują się , nie trzeba prasować , jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onx3x
cocolino orange fresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onx3x
cocolino orange rush teraz dobra nazwa ;) slicznie pachnie przyszla do mnie sasiadka i sie pyta jakie ciasto pieke a to ten plyn tak pachnial lekko slodkim zapachem nie drogi i wydajny... wczesniej uzywalm lenora taka brazowa butelka jakby karmkowy zapach a teraz testuje silan superme zolty tez ladny zapach ale jdnak wroce do tego cocolino orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karjanka
Ja od jakiegoś czasu nie używam płynów. Raczej staram się wybierać intensywnie pachnące proszki. Ostatnio jak używam Surf to pranie ładnie pachnie nie tylko przy rozwieszaniu, ale też jak juz mam je na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijaa
I rzeczywiście nie potrzeba już płynu do płukania? Zastanawiałam się ostatnio nad tym fioletowym Surfem, bo płyn do prania pięknie pachnie, tylko zastanawiałam się co do płukania by do niego pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karjanka
Lilijaa 2018.03.31 Nie potrzeba juz płynu zupełnie. Jak dajesz Surf do prania to pranie pachnie i to nie tylko przy wieszaniu prania, ale też jak zakładam rzeczy nawet po kilku dniach leżakowania w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiiidzia
Namówiłaś mnie i muszę przyznać, że bardzo fajny. Długo otrzymuje się fajny zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka
Dnia 4.09.2013 o 02:49, Gość dżezzmen napisał:

poczciwy eden z biedry, niebieski lepszy nis silan perfum perls

Zgadzam się w 100%. Pięknie pachnie. Znacznie ładniej niż niebieski silan, coccolino czy lenor. A jest znacznie tańszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszkaa88

Ja polecam takie płyny do płukania jak Lenor / Freeze Breeze / Kuschelweich z rynku Niemieckiego. Są dostępne np. w sklepie internetowym euroshop24h.pl/pl/c/Plyny-do-plukania/10
Przepięknie pachną, intensywnie i długo, a ponadto chronią tkaniny przed zużyciem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×