Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

hej, nic nie szkodzi z tym obcięciem i może to znak:) ale już się wpisuje na razie do pierwszej nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------3-------------04.04---------- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.8...........05.04...............śląsk nick-------wiek--------udany cykl--------tc------termin--------miejsc minimonia-----28----------5---------------5----------25. 11--------warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha....len można pić cały cykl, a wiesiołek do owulacji. I piję tak jak janeczka zalewam szklanką gorącej wody , szybko mieszam i dodaję soku. Da się wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domeniko, powiedz mi jeszcze moja droga, czy zakończyłaś przytulanki w tym cyklu czy jeszcze nie. Mamy zbliżony termin ewentualnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane:D sprobuje sie jakos przyczaic z tym lnem, nie chce zeba maz widzial ze znowu cos kombinuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta druga tabelka wyglada calkiem niczego sobie:P musimy sie jakos wyeksmitowac hurtem z tej starej :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko.....moje cykle są 31-dniowe i tak obstawiam:) ,że owulacja dopiero będzie. Mierzę tempkę, i dziś jeszcze była 36.4. Patrząc na moje poprzednie cykle skok temperatury następował w 16- 17 dc. Tak czy inaczej jak nie ma monitoringu to nigdy nie wiadomo jak to z tą owulacją. Patrząc na śluz to nie wygląda na płodny i choć brałam wiesołek to mało go. tak się wciągnęłam w tą obserwację mojego organizmu,że przestać nie mogę i oby w końcu zakończyło się to dwoma kreseczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka, nie mam jeszcze dzieci. Tak się w życiu moim złożyło ,że wszystko jakoś później u mnie jest. Ale w końcu jest i będzie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że będzie, To masz fajnie, bo plec pewnie obojętna, a ja działam na dziewczynkę i nie jest to tak latwe jak sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Troche sie nie odzywałam, bo jakoś nie byłam w stanie. Cały czas się bałam, ze to cysta na jajniku. Byłam dziś u mojego gin i ten z cała pewnością potwierdził, ze to ciąża. Niestety plamienia nadal wystepują i dlatego dostałam duphaston i zwolnienie :(. To zwolnienie mnie powaliło, bo ja lubię swoją pracę. Mam nadzieję, że to tylko te dwa tygodnie. Janeczko, Kruchaa bardzo mi miło, że jesteśmy w jednym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie Kruchaa to młódka. Pomyliłam się to Emilka jest 35 latką. Bardzo mi miło być w Waszym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Wy już chyba wszystkie spicie, a ja dopiero siadłam do komputera. To nic może przeczytacie jutro. Kruchaa, a skąd dokładnie pochodzisz? Ja też z centralnej Polski. Ja mieszkam 30 km od Radomia, no moze 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antellko= gratulacje i duże buziaki 🌻 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻kwiat] 🌻 Wszystko będzie dobrze, nie martw sie na zapas, czasami lepiej trochę byc na zwolnieniu, ale żeby wszystko dobrze się potoczyło.Ja brałam luteinę, ale to jest to samo. Co jeszcze lekarz mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Janeczko Lekarz kazał sie oszczędzać. Tylko jak to zrobić, jak tu święta za pasem, a pozatym ja mam już dziecko - zbuntowaną trzylatkę. Z tego, co się zorientowałam, to Ty również masz dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i zapomniałam. Dzięki za gratulacje, buziaczki i kwiatuszki. Ja nie wiem jak je zrobić (te kwiatuszki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antella......to gratulacje , i wpisz się do tabelki , bo jak widać coś ruszyło i może następne przskoczą do drugiej tabelki. Janeczka.....płeć obojętna a tak cichutko to zawsze chciałam dziewczynkę a jak dwójkę to tej samej płci ale tak naprawdę to płeć nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a wiecie, że teraz sie u nas posypią fasolki? Ja, wiedźma Wam to mówię!;) Pamiętacie? Tylko weszłam na ten topik i od razu zaraziłam Minimonię. Będę tu często zagladać i Was w końcu wszystkie pozarażam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------3-------------04.04---------- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.8...........05.04.......... .....śląsk nick-------wiek--------udany cykl--------tc------termin--------miejsc minimonia-----28----------5---------------5----------25. 11--------warszawa antella--------35-----------5---------------5(?)-----------?-----------centalna PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki 🌻 anatella zarazaj nas do bolu :D a przynajmniej dopoki nie przeniesiemy sie wszystkie do sasiedniej tabelki minimoni 🌻 bo samaj jej pewnie nudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie Twojej takze anatello :D ja zrobilam badanka narazie I fazy cyklu na wyniki troche musze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Antella,swietna wiadomosc! I ty nie masz wpadac,tylko masz tutaj zostac,zrozumiano! To konieczne do zarazenia! Wyglada na to,ze jestesmy w jednym wieku a i dzieciaki mamy chyba w tym samym?Moj jest z 5-06-2003,wiec juz niedlugo stuknie mu 4 latka.No,niestety jest tez pewna roznica:ja nie jestem w ciazy buuuu.... Kruchutka,co tam dzis u ciebie? Bociana juz zalatwilas? Janeczko,no ja mam nadzieje,ze te twoje starania w tym cyklu zaowocuja odpowiednio,co? Domeniczko,33 lata to swietny wiek na pierwsze dziecko,ja bylam tylko rok od ciebie mlodsza jak urodzilam malego. Moniu,spowiadaj sie jak tam u ciebie?Dobrze sie czujesz? Clociu,a gdzie ty nam zniknelas? Sarenko? Malinko?.... HOP...HOOOP! Dziewczyny,milego dnia.CMOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Ja chcę być na maksa żarażona :D Ale się cieszę, super topik się zapowiada. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba!!!!! no z bocianem troche sie skomplikowalo:( mąż nie chce zadnego intruza-wielkoluda...:P bede musiala zadowolic sie,hhhmmm no moze jakims obrazkiem, czy co? Albo trzasne sobie tatuaż:D Minimonia - nasza kochana kinder-pierwsza-niespodzianka :D jak sie czujesz?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ktora teraz wskoczy do nowej swiezej tabelki...na odstrzal chyba pierwsza jest janeczka no i chyba malineczka :D 🌻 trzymamy kciuki!! mam nadzieje ze nikogo nie pominelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×