Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

antelko, z tego co ja czytałam o luteinie to jesli dojdzie do zapłodnienia to luteina pomaga się zarodkowi zagnieździc. ajak juz się zagnieździ to odstawienie luteiny nie spowoduje usunięcia zarodka, bo po prostu nie dostaniesz @. a z tymi testami to moje tez nie mają pudełka, każde jest pakowane osobno własnie w jakieś foliowe cos(biało- granatowe, a wczesniej mialam biało zielone nie pamietam jakiej firmy )a firma tych które mam teraz to Wondfo biotech. dzis wieczorem bede miala gości to poproszę jedną panne zeby siknęła na test, o ile nie bedzie w podobnej fazie cyklu niz ja. najlepiej jakby była pod koniec cyklu. wtedy juz chyba lh nie powinno się pokazać na teście. a ja poczekam jeszcze trochę i wystawię sprzedawcy odpowiedni komentarz. janeczko, kruchaa, emilko- buziaki. a, nie bedzie mnie teraz jakies kilka dni, i nie wiem jak bedzie z dostępem do netu na wakacjach, ale jak wróce to spodziewam sie ze dobre wieści sie posypią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane staraczki! Byłam dzis na kolejnej kontroli, to 11 tydzien ciąży, nadal zagrożona, musze brac fure leków:( i ciągle miec nadzieję, że tym razem Bóg mi nie zabierze kruszynki.... Jak tylko mogę, czytam co u Was, widzę, że nie chcecie isc w moje ślady;) a tak poważnie, czekam na to która z Was dołączy... Antelko, ze swojego przykładu powiem Ci, ze właśnie odstawienie luteiny może byc w znacznej mierze przyczyną, że zarodek się nie utrzyma!!!! Jeżeli nie dojdzie do zapłodnienia, to nawet biorąc luteinę, miesiączka i tak wystąpi!!! Przerabiałam, więc dobrze radzę, nie odstawiaj!!!!Ja w tej ciąży luteinę biore od dnia pęknięcia pęcherzyka, miałam cykle monitorowane, i dopóki nie wyszło, ze ciąża, stale brałam i nadal z resztą biorę na podtrzymanie. Janeczko, jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu! Z calego serca zycze ci powodzenia!❤️.Na pewno twoja kruszyna jest silna i zdrowa i wszystko ulozy sie swietnie!Nie martw sie. Moniu🖐️milych wakacji a przywiez z nich jakis okruszek pod sercem❤️ Antelko,z luteina jest wlasnie tak jak pisze Monia i Kasia.Moj gin powiedzial,ze nie zaszkodzi jak sobie troche tego wezme.I teraz tak pomyslalam po przeczytaniu postu Kasi,ze chyba nie bede robila przerwy tylko wezme od 16d.c do konca.Moze wlasnie u mnie zarodek nie moze sie utrzymac? Janeczko,co z toba? Dobrej nocy dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek- na pewno wszystko bedzie dobrze:) a fasolka musi byc dzielna i... jest dzielna !! 🌻 ❤️ 🌻 babeczki dla was=====>>moc 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Co z wami?! Meldowac sie! Gdzie wy sie podzialyscie?Topik calkiem upadl.😭 Kruchutka,Janeczko,Moniu,Antelko i reszta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę :) przez te wyjazdy to juz nawet tempki nie mierzę ani ziołek nie piję. ale 2 dni temu miałam taki silny ból jajnika- prawdopodobnie to owu w koncu przylazła. a na drugi dzien plamka krwi na majtach. moze cos sie uda zrobić na tych mazurach. pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,no naprawde!Co z wami wszystkimi sie stalo? Moniu,ja ci z calego❤️zycze zebys przywiozla jeszcze jedno serduszko z tego wyjazdu! U mnie nadchodza dni plodne,szczyt powinnam osiagnac ok 21.Sluz juz sie zrobil odpowiedni ale jeszcze nie czuje typowego bolu p/owu.Chyba zrobie w tym cyklu test owu bo zostal mi jeszcze jeden. A od 16 d.c zaczynam duphaston. Dziewczyny,odezwijcie sie bo nie chce pisac sama ze soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Na razie przywitam się z Wami kochane moje bardzo cieplutko, ale się za Wami steskniłam i już się biore za czytanie co u Was:) Liczę, że same dobre wieści i pełno zaciążonych mamusiek:) U mnie...??? @ nadal nie ma, dzisiaj jestem chyba juz po jej terminie, zaraz odszukam zapiski. Temp. nie mierzyłam i nawet nie wiem jaką mam. Niestety to chyba nie ciąza bo objawów żadnych nie mam:( :( W domu będe miała od dzisiaj czworo dzieciaków, dwójkę własnych, reszta siostry, a od połowy tygodnia to nawet piątkę, bo ma jeszcze siostrzeniec dojechac >Nie wiem jak dam radę. No to biore się za lekturkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko!!!🖐️ Kiedy robisz test?Ile jestes po terminie?I ty to tak spokojnie mowisz??? Nie sugeruj sie tym,ze nie masz objawow,no prosze cie!Ja tez nie mialam,no chyba,ze takie jak na @ i w ciazy bylam.Bez watpienia :D Rob szybko tescik i melduj bo ja dzis nie zasne!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ;) Emilko kochana🌻 w domu nie mam testu, a jechac dziś za nim nie bardzo mam sily. Zreszta rano zmierzylam temp. i mam 36,5 :( :( Glupio zrobilam bo nie zmierzyłam jeszcze raz, ale chyba koniec złudzeń :( Antelko, gdzie jesteś moja droga wrózko? A jeszcze w domu niezly meksyk, po obiedzie jedziemy wszyscy na rowery, moze wtedy troche wyluzuję. i czeka mnie jeszcze rozmowa z mężem, chyba bardziej liczył na tę ciążę niż ja :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,jeszcze nic straconego!Zauwaz,ze czesto jest tak,ze jak tracimy nadzieje i wydaje nam sie,ze i tak nic z tego to wlasnie JEST CIAZA. Wstrzymaj sie z ta rozmowa z M.Jutro zrob test. Jestem pelna nadziei❤️ Sciskam cie baaaaardzo mocno.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Emilko, już nie musze robic testu, 2 godz.temu dostałam przebrzydłą @:( koniec złudzeń :( Trzymam kciuki aby Tobie się udało, teraz na dniach powinnaś chyba miec owu, bierz potem luteine tylko nie przerywaj jej. Tak jak dziewczyny pisaly, jak nie ma ciązy to i luteina nie pomoże bo @ przyjdzie. U mnie tak było, jeszcze rano brałam luteinę. Kasiu kochana, dbaj o siebie i maleństwo i nie mysl, ze coś może pójśc nie tak. Spokojnie przeczekaj ten czas, jeszcze trochę i skończysz pierwszy trymest i dziecko będzie bezpieczne. Dużo zdrówka Ci życzę i spokojnej bezpiecznej ciązy :) To dla Ciebie i kruszynki ❤️ 🌻 ❤️ Kochane moje, chyba muszę trzasnac się w leb, była, pewna ze uda mi sie w tym cyklu, urlop, wyjazd, odstresowanie, monitorowana owulacja, wszystko na tak,nawet nie mam w domu juz clo, bo myslałam, ze może nie będzie potrzebne. Jutro albo pojutrze musze isc do gin.po ostatnie juz opakowanie tabletek, potem przerwa. To będzie trzeci cykl stymulowany clo>>> do trzech razy sztuka! Teraz juz musi się udac :) Milej niedzieli Wam zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka K.
Janeczko:( Myslalam,ze bede mogla ci juz gratulowac:O Nie martw sie,uda sie nastepnym razem. Widzisz ja tez myslalam,ze nam cos na urlopie uda sie stworzyc a tu dupa... Owu powinna przyjsc we wtorek.Ja juz sie nie nastawiam.Choc ide jutro do gina na USG,jak juz to zaczelam to musze pociagnac.Zawsze warto skontrolowac czy wszystko w srodku dziala jak nalezy. Sciskam cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko :( To niemożliwe. Janeczko, ja to byłam pewna, ze w tym cyklu Ci sie uda. Takie miałam przeczucie. Widać na wiedźmę też sie nie nadaję.:( Dupa blada. Przepraszam za takie brzydkie słowa, ale jestem zła na tę Twoją @ i na wszystkie inne, @ które wiecznie nas nawiedzają. Chociaż do mnie tak często nie przychodzi, ale niestety nie jest to spowodowane zafasolkowaniem tylko problemami hormonalnymi. Czasem muszę wywoływać ją luteinką. Właśnie skończyłam ja brać i @ przyszła. Właściwie to chyba nie @ tylko brązowe upławy i po trzech dniach sie skończyły (choć zawsze miałam 7 dni). No pięknie! Mój organizm jest już tak rozstrojony,ze nawet na porządną @ mnie nie stać. Janeczko, spytaj swojego gina. A może powinnaś brać też metformax albo metforminę. Emilko Tobie już nie przepowiadam, ze ten cykl będzie owocny, bo jak sama widzisz marna ze mnie wróżka. Ja po prostu ograniczę sie do trzymania kciuków. Napisz nam co dobrego widzi Twój gin. Kruchutka, Moniu, co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę spac :( Antelko, mnie tez jest przykro, ba jestem zła ze przyszła, ale niestety zrobic z tym juz nic nie mogę:( , moge jedynie miec nadzieję na nowy cykl. Wierzę w Twoje wrózby, może mają tylko mały poslizg. Oby tak było. A na co są te leki o których piszesz? Emilko, pilnuj tej owulacji i nie daj jej przejsc koło nosa. Trzymam mocno kciuki, w koncu któras musi zaczac dobrą passę na topiku. Antelko, wróż sobie i nam aby to o czym marzymy nastąpilo jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny drogie, to znowu ja :O Tak sobie lezalam i myslalam o tym wszystkim i wiecie do jakiego doszłam wniosku? Nam się uda, moze nie teraz, moze w nastepnym cyklu, a moze za rok, ale wierzę ze się uda bo bardo pragniemy byc mamusiami. Po glowie chodzą mi mysli o adopcji, daję sobie czas do końca roku, ale tak czy inaczej będę tulic swoją kruszynkę. I Wam tego zyczę❤️ Nie myslcie ze zwariowalam, chyba jeszcze nie, ale nie wiem skąd po takim podłym nastroju jaki dzisiaj miałam tli się nadzieja. Jakoś lżej na sercu. Dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc myszki:D stesknilam sie za wami :D u mnie juz po @ i przede mna plodniaki 🌻 a dodatkowo wybieram sie w tym tyg. do poradni od nieplodnosci, zobaczymy co powiedzą... Dziewczynki, niemartwcie sie tymi wrednymi @ - bo nie sa tego warte!!! Na pewno nam sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kruszko ❤️ to dzialaj kochana i trzymam mocno kciuki:) aby ta poradnia nie była już potrzebna. Pozdrawiam i milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki!🖐️ U mnie owu pelna para, tzn wg tego co powiedzial moj gin. Wczoraj zrobil mi Usg dowcipne,obejrzal sobie moje kobiece sprawy i stwierdzil,ze jajniki sa w porzadku a jest 1 pecherzyk o rozmiarze 17mm.Kazal mi mocno wczoraj pracowac a najlepiej dzis takze;) , co tez uczynilismy :) Pozostaje czekanie na efekty i duphaston od 16d.c. A co tam u was babeczki? Kruchutka,ty sie odzywaj czesciej bo niedlugo o tobie zapomne:p Pozdrawiam i zycze milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz sie melduje emilko,co bys o mnie pamietala :P jakas zalatana ostatnio jestem i na nic nie mam czasu...niedlugo urlopik to sobie odsapnę ;) ja jeszcze przed owu, ale juz chyba w plodniakach...:) dzialajcie kochane, działajcie :D ja mam nadzieje. ze kazda z nas \"upora sie\" i wezmie w niewole po jednym zolnierzuku (albo i wiecej :P) do konca tego roku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kruchutka!🖐️ Ja wlasnie tak cos kojarze,ze my jestesmy mniej wiecej w tej samej fazie cylu?U mnie dzis szczyt-14 d.c.A jak u ciebie? Oby ten sierpniowy cykl byl owocny dla nas wszystkich! Dziewczynki👄 Piszcie,piszcie! Moniu nasza kochana a co tam u ciebie?Wrocilas juz z romantycznego wypadu na Mazury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba 11 dc ;) taaak, mam nadzieje ze cos sie ruszy w sierpniu u ktorejs z nas ;) w koncu jeszcze panuje jako taka wakacyjna aura...moze ktoras z nas sie zapomni...:) jesien i zima tez nie najgorsze - bo jest zimno i trzeba sie wecej przytulac :P Co by nie bylo to w tym roku licze, ze sie wszystkie odmeldujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moje kochane ❤️ Działajcie, działajcie. Któraś musi w końcu przełamać tę złą passę. :) Emilko, aż zazdroszczę Ci takiego pięknego jajeczka ;) ten duphaston to masz przyjmować ciągle, czy tylko do 25 d.c? Kruchutka, a Ty kiedy masz wizytę w poradni. Może nie będzie już potrzebna. Janeczko, Moniu 👄 nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie licze --------18.08-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------11 (już)-----10.09-- ----------centralna PL Emilka-K.......36............7............04-09... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28--------------2-----------24.08--------- - -----warszawa antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) tylko nie bardzo mialam czas pisać ostatnio. u mnie dzis 25 dc, tempka ładnie skoczyła z 36,6 na 36,8. zobaczymy co bedzie jutro. strasznie mnie korci zeby obsikać test, ale mąż nie pozwala :( każe poczekać przynajmniej do czwartku. chociaz powiem wam ze mimo tego ze bardzo chcę dziecka teraz jakby okazało się ze jestem w ciązy to bedzie to nie w porę !!!! własnie dzis gadałam z moimi szefami ze chyba zrezygnuje z pracy u nich i poszukam sobie czegoś nowego. sytuacja jest taka,ze jak wtedy byłam w ciązy to oni zapisali małą do przedszkola. pozniej były gadki ze spoko, mała nie pojdzie tam poki ja nie zajdę w ciążę i nie zechcę iść na zwolnienie. no i dzis szef wyskoczył z pytaniem kiedy bede w ciaży, bo jak bede to od razu wyslą dziecko do przedszkola, a jak nie bede to jeszcze poczekaja. ale czekając też muszą za te przedszkole płacić, a mi sie to nie podoba ze bedę pod taką presją. wiec dzis ustalilismy wstepnie ze jednak odchodzę od wrzesnia, przy czym najlepiej by było zebym znalazła prace na pół etatu, zeby drugie pół poswiecić na odebranie małej z przedszkola i posiedzenie z nią do powrotu rodziców. i dlatego moja ciąża byłaby nie w porę. skoro juz bym w niej była to nie mogłabym szukać nowej pracy, a siedzieć w domu do 16 i potem pracować 2 godz też mi sie ie usmiecha. wiec moze jednak dobrze by było nie zobaczyć tych 2 kresek w tym cyklu. ot, takie mam rozterki :) trzymam kciuki za waszą robociznę dziewczynki, bo widzę ze wiekszość własnie w trakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu kochana,to jak ty nie chcesz teraz byc w ciazy to na 100% wlasnie w niej bedziesz hihi!Tak to juz wlasnie jest.Los jest przewrotny,niestety.Ale jestem rowniez pewna na 100% ze jak zobaczysz w czwartek na tescie te 2 kreseczki(a na pewno zobaczysz) to wszystkie twoje dylematy natychmiast sie rozwieja:). Antelko,moj gin powiedzial,ze mam brac D. do 25 d.c ale czytam wszedzie,ze dziewczyny polecaja brac przez caly cykl bo to pomaga utrzymac ciaze.I ja wlasciwie juz teraz nie wiem jak robic?Co myslicie dziewczynki?Przeciez to chyba nie zaszkodzi jak wezme go do konca cyklu? Podpowiedzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×