Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Sama nie wiem jak mam to rozumiec, nie chce sie jeszcze cieszyc.... Moniu czy to normalne, takie bole brzucha jak na @ i wogole te objawy?? Wiesz o czym mowie. A Ty jak sie czujesz kochana??👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki! Gosiu,a kiedy ty nie-powinnas dostac @? Bo moze moglabys juz zrobic tescik?Bardzooo jestem ciekawa,czy ci sie udalo. Ja testuje jutro jezeli ta @ wczesniej nie nadejdzie. Moniu,jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko nie @ juz powinnam miec, tak mi sie przynajmniej wydaje bo liczylam termin od tego plamienia, normalna miesiaczke mialam 13.07 a to plamienie 28.07 Kurcze co chwila zagladam w majtki:P a tam nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,ja mam wrazenie,ze to bylo albo plamienie owulacyjne/nie wiem jakie masz dlugie cykle/albo implantacyjne.:) Zrob jak najszybciej test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos, objawy ciążowe i na @ są dokładnie takie same. ja cały czas mam wrazenie ze zaraz dostanę @. brzuch ciagle pobolewa, czasem tak dokucza ze biore nospe zeby się nie denerwować ze ten bol coś zwiastuje. wiec to, ze masz objawy na @ to w sumie na dwoje babka wróżyła :) zrób test. emilko, jutro rano czekam na wspaniałe wieści od ciebie i od gos :) i od razu zapraszam na topik majówek :) rzucę porcję fluidków, tak na rozruch dla was :) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Moniu!👄Nawet nie wiesz,jak bardzo bym chciala. Ja tez juz mam wszystkie objawy przed-@ :( I tez ciagle latam sprawdzac majtki hehee..Niestety nie mam zadnego sluzu:(,wiec to pewnie nie ciaza.I znow od poczatku... ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko ja w pierwszej ciąży tez miałam sucho, teraz mnie zalewa i pytałam gina jak powinno być- okazuje się ze wszystkie te objawy są prawidłowe, oze być sluz biały, kremowy nawet jak ktos by chciał to i pewnie niebieski, zeby tylko był bez krwi. a moze go wcale nie być i to też jest ok :) a własnie dzwoniła moja mama ze skręciła nogę i lezy w gipsie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu duzo zdrowka dla mamy:) i dla Ciebie oczywiscie tez:) i dziekujemy za fluidki;) Emilko ja mam dlugie cykle ok 35 dni. Trzymam za Ciebie mocno kciuki, jak tylko wroce jutro z pracy to sprawdze co napisalas i mam nadzieje z calego serca❤️ ze sie uda. Ja wstaje jutro raniutko do pracy i w srode tez dlatego poczekam z testem do czwartku, jesli mam nie dostac @ to juz powinna sie do tego czasu nie pojawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,biedna ta twoja mama!Zycz jej szybkiego powrotu do zdrowia i sprawnosci❤️. A jak ty sie czujesz,kochana?Podczytuje twoj topik w wolnych chwilach,coraz was tam wiecej! Gosiu,ja tez bede w czwartek mocno trzymac za ciebie kciuki!Mam przeczucie,ze u ciebie to bedzie to!:) Janeeeeczko,hallo!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mi sie nudzi samej w domu i jeszcze na dodatek telewizor mi zwariowal:P mam takiego lenia, ze nic mi sie nie chce tylko w glowie tysiace pytan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos, ja ci mówie- zrób test. prznajmniej bedziesz wiedziała na co czekasz :) a ja wierzę ze nie bedzie to @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,ja ci nie pomoge bo nigdy tego nie robilam ale zapytaj dziewczyny na majowkach,na pewno ci pomoga:) Gosiu,czy ty juz masz dziecko czy starasz sie o piewsze?Przypomnij mi bo nie pamietam.Czy ty bierzesz jakies leki?Pijesz ziolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mysle,ze powinnas zrobic test.Przeciez nie mozesz tak sie dreczyc do czwartku.Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko staram sie o pierwsze dziecko a testu nie moge zrobic wczesniej niz w czwartek bo jutro i pojutrze wstaje rano i nie mam za wiele czasu. A w czwartek najwyzej bede miala czas zeby sie wyryczec:( heh i caly czas to wrazenie, ze @ juz nadeszla.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekow tez zadnych nie biore, bo lekarz nie widzial takiej potrzeby a ziolek tez nie probowalam (na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladny suwaczek Moniu:) mam nadzieje, ze niedlugo wszystkie bedziemy mialy podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos, jesli jakimś cudem by ci sie nie udało w tym cyklu to polecam ziółka- ja zachodze w ciazę zawsze w pierwszym ziołowym cyklu :) ale mam nadzieje ze juz nie bedą potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka cicha nadzieje:) zastanawiam sie teraz jaki test mam jutro kupic...czy lepszy jest paskowy czy plytkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×