Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Monia, Ty sie nie daj, a jak zadzwoni to powiedź mu tak żeby piety poszło :P I bardzo fajnej imprezki życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
Janeczka,to wyglada na to,ze bedziemy obydwie faszerowac sie niepokalankem.Ciekawe,ktorej pierwszej sie uda hi hi...Ja teraz czekam /a wlasciwie nie czekam/na @.Zobaczymy. Monia,ten kuzyn to bezczelny deko jest jak na moj gust.Niecierpie takich obcesowych typow.No ale ty nic sie nie przejmuj,glowa do gory,za miesiac ty tez bedziesz w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
Widze,ze juz dzis nikogo tu nie ma.Szkoda bo mialam ochote sobie z wami pogadac.Pewnie wszystkie sie juz przytulaja...A ja dzis sama bo maz wyjechal w delegacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massa
Niech mi ktoras podpowie jak zrobic taki kwiatek i serduszko? Ja meza faszeruje komplexem witamin dla panow, ale to glownie po to by byl zdrowy i nie lapal jakis przeziebien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj powiem mu, powiem... :) az sie zesra :) wrocilam z imperski i jestem troche ubzdyrnglolna. kwiatek sie robi ze piszesz kawitek w kwadraowych nawiasach i serce tak samo. kruchaa mnie nauczyła :) kruchaa, naucz jeszcze coś, podoba mi sie taka ikonka ze niby wstyd :) z takimi czerwonymi policzkamu. jak si to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojemu mezowi posmakoaly moje zolika, i sie zmatrwil ze nie moze ich pić. wyczytalam ze panowie nie powinni pić dziurawca, bo zle dziala na plemniki. no a teraz juz mu przeciez dziuraca z calej mieszasnki nie wydlubie, nie jetsem kopciuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. dla niezorientowanych: kopciszek wybierał mak z popiołu, a nie dziurawca z mieszanki na owulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze sprostoanie na temat kuzyna.jest spoko facet i bardzo go lubie, a raczej lubiłam poki jego zona nie była w ciązy, i mial te same problemy jak my. teraz moze za bardzo sie podjaral, ale nic nie poradze na to ze mnie wku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massa
dzieki Minimonia 🌼🌼❤️❤️ a ja studiuje swoje wykresy, kiedy ja ta owu mialam w tym miesiacu(??). Nie bylam zbyt sumienna z ta temp. Czy ktoras sie orientuje czy spadek temp jest dzien przed owu czy 2 dni przed moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massa
serduszko nie wyszlo a moze tak ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ❤️ Owulka- no tak ziółka pijesz i zapomniałaś o nas czy co :( Kruchaa, Kruszynko- nadal strajkujesz czy wymyśliłaś już coś nowego - podziel się co knujesz :P Minimonia- Ty kopciuszku, trzymam kciuki przed wizyta, to nie musi byc nic groźnego, ale na wizytę koniecznie idź :) Massa - tego co wiem to przed owu temperatura spada 1 dzień o 2 kreski , a dzień następny to właśnie owulacja. Ale może jeszcze któraś z dziewczyn niech to potwierdzi. Castagnus- wcinamy, tyle tylko że ja od początku marca, może obu nam się uda w tym samym czasie :) U mnie nic nowego, napięcie przedmiesiączkowe kwitnie, wczoraj nawet zdążyłam się już pokłócic z mężem, a jeszcze parę dni zostało do @. Kończą się ferie i znowu będę musiała nad starszym stac z \"batem\", żeby się choc trochę pouczył , z młodszym mniej problemów. Dzisiaj nie chce mi się nic, dosłownie mam takiego lenia na maksa. Wzięłam się na sposób i chłopakom przydzieliłam zajęcia. Tak na mnie krzywo patrzą , bo siedzę przed ich ulubionym kompem, młodszy sprzata u siebie, starszy lata z odkurzaczem. Ale jestem(na razie :) ) jedyną kobietą w domu to muszą się słuchac. Z babami nie ma lekko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyr
jeśli otworzycie stronkę i wyjdzie, że nie można jej odnaleźć to u góry gdzie jest adres stronki skasujcie wszystko do php, bo te procenty przeszkadzają w otwieraniu stronki i później trzeba nacisnąć enter i działa, mam nadzieję, że jasno napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
Witam!Monia,ale ty pocieszna jestes-lubie cie! Janeczka ja chyba zaczne costagnus tez gdzies od marca.@ mam miec ok 4.03.wiec zaczne po. Ja tez mam dzis lenia.Meza nie ma,maly sie bawi a ja przy kompie.Powinnam odkurzyc kurcze i pranie wstawic.Chyba wezme sie jednak za robote.Zycze wam milego weekandu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia, skoro mężuś tak lubi ziółka, proszę bardzo wyszperałam coś ZIOŁA DLA PANÓW 1. Żeń - szeń. Pobudza aktywnośc seksualna i tonizuje. Zwiększa liczbę plemników w nasieniu. 2. Witania Indyjski żeń - szeń. Ma podobne do niego właściwości 3. Palma sabalowa. Jest pomocna w leczeniu niepłodności związanej z chorobami prostaty (przerost i zapalenie gruczołu krokowego). Pomaga w zaburzeniach erekcji, działa tonizująco na narządy rozrodcze i uklad moczowo - płciowy. 4. Śliwa afrykańska. Poprawia płodnoś w przypadkach chorób prostaty. 5. Miłorząb. Działa korzystnie w przypadkach niepłodności na tle zaburzeń krążeniowych. 6. Głóg. Działa tonizująco na krązenie i przeciwutleniająco. Może by skuteczny w przypadkach nadciśnienia tętniczego i problemów z krążeniem żylnym. 7. Kolcorośl. Poprawia funckje nadnerczy, podnosi poziom testosteronu. Korzystnie wpływa na wątrobę, która metabolizuje hormony i bierze udział w regulacji ich stężenia we krwi. 8. Czosnek. Chroni plemniki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Stosowany jest także w leczeniu impotencji. 9. Lukrecja. Działa tonizująco na nadnercza i układ rozrodczy, może też zwiększac aktywnośc hormonalną. 10. Turnera. Używana jest głównie do wzmocnienia popędu płciowego u mężczyzn i kobiet. 11. Chamaelirium luteum. Działa tonizująco na układ rozrodczy. jest pomocne w leczeniu impotencji. 12. Zioła chińskie. Poprawiając krążenie i wzmacniając wątrobę, powodują wzrost liczby i ruchliwości plemników w nasieniu. Aby otrzymac dla siebie odpowiednią mieszankę ziół, należy skontaktowac się z zielarzem lub specjalistą medycyny orientalnej. (w internecie można znaleźć strony takich specjalistów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze witaminki: NAJPOWAŻNIEJSZA PRZYCZYNĄ WPŁyWAJĄCĄ NA TRUDNOŚĆI Z POSIADANIEM WŁASNYCH DZIECI W MŁODYCH MAŁŻEŃSTWACH JEST STRES I TOTALNY BRAK WITAMIN I PIERWIASTKÓW W ORGANIZMIE Podstawowe witaminy do powstania płodu : A, F, E, H, M, D, B6. Podstawowe pierwiastki: CYNK, MAGNEZ, ŻELAZO, SELEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Costagnus ja mama miec(nie miec) @ 03.03.albo 04.03, to działamy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
janeczko kochana,no na to wyglada! ale badzmy pelne nadzei,ze moze sie tym razem udalo.Choc u mnie to raczej sie nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Costagnus kochanie, trzeba wierzyć, inaczej to wszystko o d***ę możemy roztrzaskać. Przed nami wiosna, niepokalanek, witaminki, coś musi zadziałac! Tak na zdrowy rozum, to u mnie w tym cyklu tez raczej nic, ale.....coś tam w tej łepetynie sie tli. Niestety musimy jeszcze trcchę poczekac... 8-9 dni przy takim czekaniu to jak wieczność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costagnus
No wlasnie,tak to juz jest,ze zawsze czlowiek ma nadzieje.Do konca hehe...Nawet jak juz zaczyna sie okres to ma nadzieje,ze to tylko plamienie.A jak juz leci na maxa to przeciez zawsze mozna sobie wmowic,ze niektore kobiety w ciazy maja przeciez normalny okres.Tym sposobem wlasnie robilam test ciazowy po wspomnianej@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane!! ja mialam nawal pracy w piatek, a w sobote komp mi zdechl!! :( ale juz oki!! wpadlam zeby przeslac wam 👄 👄 ja nadal strajkuje !! przynajmniej w tym cyklu!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko! Dziewczyny, spiochy jedne! Wstawać bo zaraz południe ! Prawie Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w niedzielny poranek :) ale zimnica u mnie, własnie wrociłam ze spaceru. wiecie co? zawsze myslalam ze te gadanie o tempce zeby mierzyć o tej samej porze to jakiś zabobon, no bo w sumie dlaczego tempka ma być inna o 8 rano niż ta o 10, skoro ja śpie. wiec w dni powszednie mierzyłam o 7.30, a w weekendy kolo 10. a dzis zrobiłam eksperyment, i okazało się ze róznica jest 5 kresek!!!! kurna, bede musiała rano wstawać w dni wolne.. janeczko- dzieki za spis ziółek dla m, cos mu wybiore:) costagnus- ja tez przez pierwsze 3 cykle myslalam ze to nie @ tylko plamienie :), ale testów nie robiłam, za to robiłam ze 3 wczesniej, nawet wtedy gdy i tak nie miałprawa wyjsc pozytywnie :), np 4-5 dni po przytulankach. krucha- strajkuj kochana, byle nie za mocno, skoro odstawiłaś wszystkie wspomagacze i pomiary, to przynajmniej nie odstawiaj przytulanek :P jak na razie kazda z nas ma inną metode. zobaczymy która najskuteczniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massa
Hej Dziewczyny !! A ja wlasnie dowiedzialam sie ze moja siostra urodzila 🌻🌻dziewczynke🌻🌻 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massa, to wspaniale! ogromne gratulacje dla siostry, i równie ogromne dla ciebie- swiezo upieczonej cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki!! 🌻 przytulanek jak najbardziej nie odstawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak sobie znowu myslalam, ze te testy owu. sa oki, ale moze u mnie nie dochodzi do pekniecia pecherzyka??? skoro 4 X juz probowalismy w dni plodne i (w owu. i po i przed) - i nic, to moze na badaniach hormonow cos wyjdzie?? tzn. moze coś te wynik pokażą?? czy raczej nie bardzo?? - jak myslicie?? massa - gratulacje!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×