Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

PS:ale mała nie znaczy niedorozwinęta więc nie ma problemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pon. wybieram sie na wizyte, jak znam siebie to do poniedzialku na badania nie dotre...ale moze sie uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc clotka ze gdzies niedaleko siebie:D a poza tym swego czasu tez mieszkalam w UK :D buziole 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXmadziarka
GaboniK dziekuje bardzo,wlasnie chodzilo mi o ten link. Minimonia dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam Was Wszystkie i dobranoc.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
minimonia, mi też gin powiedział że mam małą macicę, zdziwił się nawet, że taka malutka... ale nie mówił że to źle. Ja też ogólnie jestem niewielka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
oczywiscie ze jest cos takiego jak niedorozwoj macicy albo macica dwudrozna ,albo macica zbyt mala -a to uniemozliwia agniezdzenie sie zarodka a takze sprzyja wczesnym poronieniom. Siostra chyba zbyt malo jeszcze czytala na tej akademii. Wystarczy wpisac w wyszukiwarke a otworza sie dziesiatki linkow do tematu... bardzo prosze: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=niedorozwoj+macicy&btnG=Szukaj+w+Google&lr=lang_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! no to troche sie przy was doksztalcam, nie powiem :P u mnie nadal cicho i nic nie boli, sluz bialy jak snieg i jest go sporo...mam nadzieje ze nie mam zadnej infekcji.dobrze ze w pon. bede u gina wiec powinnam wiedziec na czym stoje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXmadziarka
Wszystko dziewczyny bedzie dobrze,zobaczycie,milego dnia i pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mamo- wybacz ze to piszę ale my sie na tym topiku WSPIERAMY, a nie dołujemy. cieszę sie ze do nas zagladasz, ale uważam ze mogłaś sie powstrzymać od tego komentarza- i tak jestem wystarczajaco zestresowana. a to raczej nie sprzyja poczęciu dziecka. czy jak któraś z nas zajdzie w ciązę to podeślesz linki o poronieniach i możliwych wadach rozwojowych? sarenkaa- dziękuję :) chyba poproszę męża o dawkę leku na porost macicy. kruchaa- biały śluz często jest objawem ciąży- kiedy robisz test? wszystkie dziewczynki przepraszam za komentarz do tez mamy buziaki dla was kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana 🌻 do terminu @ mam juszcze spooooro czasu , bo mamy w podobnych terminach...wiec to nie ten objaw, a szkoda :P z testem sie jeszcze wstrzyamam, hihihi a jak tam twoje jak to mowisz - kotlowanie?? :D dzialalas bardziej przed owu czy w owu. Przepraszam, jesli to sa zbyt intymne pytania, oczywiscie nie musisz na nie odpowiadac... ja chyba bardziej przed owu (o ile byla) bo nie robilam testow owu. i nie sprawdzalam tempki, w kazdym razie dzialalam zanim bolaly mnie jajniki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kruchaa 🌼 działałam i przed owu, i w trakcie.. dobrze ze juz po bo troche mi sie juz nie chciało :P zobaczymy co z tego wyjdzie. jakby się udało w tym cyklu, to juz mam umówione dopochwowe usg ( na badanie narządu rodnego), a ze robi się je w 10 dc, więc jakbym zaskoczyła to moze by juz cos było widać :) a dzis sie własnie dowiedziałam ze moja kolezanka zaszła w ciąze ( oczywiście za pierszym strzałem- jakby mogło być inaczej) a wczoraj ona się dowiedziała ze to bliźniaki :) maja juz jedną córcię i jak na razie zamiast sie cieszyć \"promocją\" od matki natury to są ciężko przerazeni. ale pewnie niedługo im przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mam 3 młodych facetów w domu, montują drzwi do garderoby. ale by mi macica urosła gdybym im płaciła w naturze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po powrocie!Pozalatwialismy wszystko mozliwie szybko zeby na weekand byc juz w domu. Widze,ze nasz topik spada,zbierac sie dziewuszki do pisania,nie lenic sie! Monia,nie stresuj sie tymi wymiarami za wczesnie-a poza tym male jest piekne,czyz nie? U mnie za to zalamka na calego. @ opoznia mi sie juz 6 ty dzien a na tescie /dzis zrobionym/ JEDNA KRECHA!!! To jest po prostu zlosliwosc natury!Martwie sie bo zanim zaczelismy proby wszystko bylo jak w zegarku a teraz takie przesuniecie???Wiecie jaka juz mialam nadzieje?...W myslach juz meblowalam pokoik dla malucha...ech... Moniu,chyba sie dzis napije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
minimoniu..ja nikogo nie doluje tylko chcialam z bledu wyprowadzic... nie mozna mowic ze czegos nie ma bo sie tak chce... Jak sie czegos nie wie to sie pyta dokladnie albo szuka informacji Ty ntomiat z lekarza chcialas tu zrobic wariata.. Dobrze Ci powiedzial ze jest cos takiego.Mozna to ocenic np. na podstwie podania kontrastu i obserwacji albo na usg albo rtg. No ale ...wiadomo -niektorzy wiedza lepiej.. Bardzo dobrze ze sie wpieracie ale jak juz sprzedajesz tu informacjie to prawdziwe i rzetelne. Powodzenia w staraniach dla wszystich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia - niemozliwa jestes, buuuuuziak 👄 emilka - pij do bolu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam dzis brac costagnus,myslalam tez o guajazylu ale chyba sobie daruje bo sluz mam zawsze ok,wiec nie ma sensu,nie?Co myslicie? Ciekawe kiedy teraz bede miec owu>przy takich sensacjach to juz w ogole brak slow... Wybieram sie po niedzieli do gina-no cos trzeba robic,moze niech ma da na ten poziom hormonow,czy cos?Moze to jakis problem z tarczyca?... No obudzcie sie laseczki i napiszcie cos. Janeczka,widze,ze ty tez zaliczasz dola.Wpadnij do mnie,dzis sie napijemy,przywiozlam dobre,czerwone wino.Wlasciwie to wszystkie mozecie wpasc.Maly juz spi a my sobie zrobimy babska imprezke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka nalewaj!!!!!!!!!!!! pijemy za 2 krechy na tescie ciazowym:) a badania zawsze sie przydadza...tak mysle, warto sprawdzic np. hormonki. Tak, ja to tez jestem niezla radze wam o badaniach a sama, co??? ociagam sie niemilosiernie, eehhh!! Dobrze ze juz wiyte u gina zaklepalam, hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,lampki juz przygotowane,gdzie reszta towarzystwa? Ja obiecuje dzis przed Wami uroczyscie,ze nie bede juz stosowac ZADNYCH testow owu i celowac w plodniaki!Wlasnie dzis sie dowiedzialam od mojej mamy,ze zostalam poczeta dzien po okresie..... Moja mama,notabene emerytowana pielegniarka,twierdzi,ze nie ma co wierzyc lekarzom i niepotrzebnie sie zadreczac./hlehle.../Ponoc po urodzeniu mojego brata nie dawali jej ZADNEJ szansy na drugie dziecko...Gin /znajomy/badal ja 2 razy i nie mogl uwierzyc.Ona zreszta tez, bo do 3mis mila normalna @....W 4 mies zaczela tylko plamic i obawiala sie,ze ma jakies zmiany no to poszla do niego....No i jestem na swiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super emilko. testy to chyba strata kasy, alo pokazuja owu - a pozniej nic z tego, albo nie pokazuja owu - a potem na swiecie pojawia sie fasolka:) a wplodniaki to moze culuj - mam na mysli moze ten sluz ciagnacy.... chociaz po @ chyba nie ma tego sluzu (nie wiem jak bylo u twojej nay w tym pzypadku) - nie wiem....zawsze myslalam ze sluz plodny jest konieczny... Ja przynioslam likier czokoladowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym z wami posiedziała dziś!!!! ale nie moge. kupa sprzątania, bo jutro moja mama nas odwiedza- o 9 rano. a w chałupie syf. wiec lece sprzatać. wypijcie też moje zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie,jak to moglo sie zdarzyc?....A jednak,choc tepretycznie nie bylo szans.Moja mama wiele lat przepracowala na oddz. noworodkowym i duuuzo widziala.Np.kobiety,ktore zachodza w ciaze podczas/!/okresu chociazby...Kruchutka,to jest natura.Pomysl,jezeli plemnik moze przezyc do 4-5 dni a owu ci sie przesunie bo cos tam... Ja nie wiem ale\"sa rzeczy na niebie i ziemi o ktorym nie snilo sie filozofom\". Dlatego przestaje planowac. To NA ZDROWIE! Wolaj reszte ekipy bo impreza dopiero sie zaczela a one juz spia pod stolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,nie mozesz mi tego zrobic!Wypij choc likieru! I pogadaj troche.Jutro wczesniej wstaniesz i posprzatasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos sluzu, to gdzies czytalam,juz teraz nawet nie wiem gdzie,tyle tych stron bylo,ze plodny sluz wcale nie musi byc widoczny na zewnatrz.Ze jest u wielu kobiet umiejscowiony gleboko przy szyjce macicy a to co wyplywa to wydzielina z pochwy.Na tej zasadzie wlasnie to sie odbywa.Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem...no wlasnie podobno sluzik moze byc wewnatrz i nie musi byc wcale widoczny... ja od tgo cyklu mam wszystko w nosie...testy i tempke i troche plodniaki...sluzu nie moge za bardzoe nie-obserwowac bo nie mam takiej mozliwoscie...i tak go widze co dzien:P w tym cyklu nawet cycuchy mnie nie bola...niiiiiiiiiiic!!! cykl pewnie znowu na straty:( ale co tam - 🌻 no to zdrowko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z doskoku bo mezus mnie ciagnie do siebie...i wola co jakis czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialam tylko ze to takie ...no... skomplikowane troche:( i czasochlonne (mam na mysli comiesieczne wyczekiwania na @ lub jego brak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×