Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Moniu, pogłaszcz od nas swój brzuszek 🌻 Ja bardzo się cieszę z Twego szczęścia. Dzisiejszy dzień mija mi na mysli o Tobie i mam taka cichutką nadzieję, ze może i mnie ziółka pomogą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antello= przepraszam ze Cię pominełam:) Dla Ciebie też GRATULACJE !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś, trochę ostatnio odpuscilam net, bo na nic nie miałam dosłownie czasu. Dziś mam 12 dc. wczoraj ostatnie przytulanki, nie wiem czy jeszcze dziś dzialac.Test na razie negatywny. Po ziółkach czuję jajniki i mam dużo śluzu, ale to chyba len. A co u Ciebie, podczytywałam topiki, ale zamilkłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko - buziaki 🌻i gratuluje!!! Dziewczyny która następna ! Piję za brzuszki, sa chetne na dzisiejszy toast? Za brzuszki pełne i za te co zapełnią się już niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,na pewno wszystkim nam sie uda! Moniu,prosze cie,tylko spokojnie! Stres moze zaszkodzic bardziej niz cokolwiek innego!Nie wkrecaj nic sobie i bron Boze nie czytaj niczego na necie.JESTES W CIAZY I ZA 9MIES URODZISZ PIEKNEGO BOBASKA. Trzymamy kciuki i nie opuszczaj nas.Jestem z toba calym sercem! Milego wieczoru dla wszystkich zafasolkowanych i /jeszcze/staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= ja to tak naprawde ,nie miałam o czym pisać:( jakoś nie mam siły na nic. kurcze ja to nie widze nic po tym lnie ! może za mało go jem:( czy może śluz sie pojawia dopiero w dniach płodnych? jak u ciebie było? ja jeszcze nie zaczełam staranek bo nie było okazji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,relaks pobawimy się jeszcze w chińszczyznę, ile masz skończonych latek, choc ja na chwilę obecną obstawiam chłopczyka u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Poka, mnie też jakieś takie zmęczenie i zniechęcenie ogarnęło do wszystkiego, no i mialam wyrzuty, że zaniedbuje dom siedząc i klikając cały wieczór. Jakos tak strasznie dzień mi ucieka. Kochana, ale moze spróbujesz jeszcze w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś- śluzu to ja mam wiele :D i zaczął się chyba od 8 dc, nie odstawilam tego świństwa tylko piję z sokiem i jakoś daje się przełknąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu sie humorek poprawia jak sie słydzy takie wieści...pewnie nie zasnę z wrażenia dzisiaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= ja też sie napije z tobą za dziewczyny ,tylko zjem len:0 ja wymyśliłam że go dosypuje do słodkiego kubka , to taki kisiel i spoko można go zjeśc :) rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko = ja mam dziś 10 dc a mąż w pracy na nocke :( ale zamieżam sie postarać o dzidziusia i a nie o córke, może mi pisany facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za dobre słówka, buziaczki i gratulacje. Tylko boję się, żeby nie okazały się przedwczesne. Już taka jestem, ze wolę się nie napalać, żeby później nie było przykro. Oczywiscie kobietki, że nie wytrzymam do kwietnia. Pójdę w tym tygodniu. Tylko jest pewien problem, bo mieszkam w małej mieścinie i nie mam wielkiego wyboru lekarzy. Ale pójdę do pierwszego, który zgodzi się mnie przyjąć bez wcześniejszego zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antela= idz koniecznie wcześniej, może idz prywatnie żeby nie czekać ,a potem już możesz chodziś do swijego gina:) lepiej iśc od razu ,nie czekaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = no chyba polubie :D ale przyda mi sie bo mam problemy z żołądkiem:) a i na włosy i coś tam jeszcze dobry:D kochana ale powiedz kiedy ci sie zaczoł ten dobry śluz po tym lnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka, w 10 już trochę było, a od 11 max:) Może spróbuj tak jak Monia 2x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = ja jen 2x dziennie ,tylko nie od początku cyklu chyba od 6-7 dc może sie jeszcze zjawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś zjawi na pewno, tylko złap męża :D Dziewczynki idę już spac, dobrej nocki dla wszystkich , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = postaram sie od jutra:) dobranoc kochana 👄 ja też sie żegnam i DOBRANOC wszystkim miłej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:D ja niestety jutro przywitam sie z tą małpa @ :( :( buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe sprostowanie na temat objawów ciaży. podobno miałam być senna.otóż- nie jestem. wczoraj wstałam po 5, polozyłam sie spać koło 23 i obudziłam się -uwaga- o 2.30!!!! teraz jestem juz po drugim sniadaniu i po drugim teściku- kreska bardzo wyraźna,na tyle ze dokładnie widać ją gołym okiem, a nie tak jak wczoraj- przez lupę i przy lampie :) strasznie mi sie nudzi jak wszyscy śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa- jesteś pewna tej @? moze jednak nie zapuka? janeczko o co chodzi z tą chinszczyzną? gdzies to juz słyszałam, powróżysz mi? wolałabym chyba dziewczynke :) nie potrafie policzyć ile mam skonczonych lat!!! siedze i sie zastanawiam. nigdy nie byłam mocna z matmy, ale zeby az tak? urodziłam sie w czerwcu 1979. dobra, juz doszłam. skonczonych mam 27 :) - dobrze policzyłam? dziewczynki- wszystkim wam bardzo dziękuję za wsparcie i gratulacje i oczywiście przesyłam 100 milionów fluidków ciążowych, o: #$❤️^%*%^&&🌼*(%&#$%*&❤️^$%&^(*^$$***^&🌼 $%!%!%^$%^*^&*(*&^%$##$%^&*&^%$##$%^&*(*&^%$##$%^&*(*&^%$##$%^🌼 &*()*&^%$##$%^&*()*&^%❤️$##$%^&*()(*&^%$#$%^🌼 &*()(*&^%$##$%^&*()(*&^%$#!❤️#$%^&*()(*&^🌼 %$#$%^&*()*&^%$❤️##$%^🌼 &*()*&^%$##$%^&*()(*&^%$##$%^&*()(*🌼 &^%$#$^%*%^&&*(❤️%&#$%*&^$%❤️&^(*🌼 ^$$***^&$%!%!%^$%^*^&❤️*(*&^%$##$%^&*&^%$##$%^&*(*&^%$##$%^&*(*&^%$##$%^&*()*&^❤️%$##$%^&*()*&^%$##$%^&*()(*❤️&^%$#$%^&*()(*&🌼 ^%$##$%^&*()(*🌼 &^%$#!#$%^&*()(*&^%$#$%^&*()*&^%$##$%^&*()*&^%$##$%^&*()(*&^%$##$%🌼 ^&*()(*&^%$❤️ chwytajcie pełne garście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę, żeby zobaczyć co słychać, bo zaraz zmykam na zajęcia (niestety). Moniu, nie każda kobieta w ciąży i to już od samego początku jest śpiąca. Tym się nie przejmuj. u różnych kobiet przebiega to różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam! Moniu,jak to pieknie zobaczyc taka fajna,gruba kreche,prawda? Ja jeszcze pamietam swoj pierwszy test jak zaciazylam.Co to byla za radosc!Od razu zrobilam drugi bo nie moglam uwierzyc w swoje szczescie! Ciesz sie tym ile wlezie,to naprawde cud,ze z czegos niewidzialnego golym okiem moze powstac zycie. Wiem,ze jeszcze w to do konca nie wierzysz i wydaje ci sie to takie niereane-ja tez tak mialam hihi...Tak na 100% to dopiero uwierzysz jak zobaczysz to male cudenko i wezmiesz je w ramiona. Kruchutka,nic sie nie martw!Nie tym to nastepnym razem. I tak masz lepiej niz ja-ja musialam czekac na @ prawie 2 tyg-wiesz jakie to okropne?...I choc nie chcesz to i tak masz do konca nadzieje... Usciski dziewczynki i milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutkie!! minimonia - ach ta 2 krecha na kolejnym tescie - mam nadzieje ze juz dociera do ciebie powoli ze spelnilo sie twoje marznie ❤️ mnie juz zalalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie szczerze ze nie umiem sobie z tym poradzic...mialam nadzieje (bylam nawet pewna) ze to jakos przelkne, ale ..... No nic, niedlugo sie ogarne i wroce do formy 🌻 buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×