Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Kochane! Wszystkiego najpiekniejszego z okazji najpiekniejszych swiat w roku :D Wszystkim,jeszcze czekajacym-cudu poczecia ❤️ Wszystkim juz w ciazy-cudu narodzin ❤️ Sciskam Was mocno i wirtualnie dziele sie z Wami oplatkiem. A to pekna kartka dla Was wszystkich http://www.ekartki.pl/kartka/8460/Cudownych_prezentow/ Takie piekne malenstwo wszystkie niedlugo bedziemy tulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też Życzę Wam, a właściwie nam wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych radości i miłości, niosących spokój i odpoczynek, oraz Szczęśliwego Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. :) W końcu przecież musi sie nam udać!!!! A Brzuchatki głaszczę wirtualnie po brzuszkach. Może sie zarazę ;) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje wszystkie! ja również wam życzę bardzo wesołych świąt. nie bede oryginalna- tym co jeszcze czekają życzę jak najszybciej 2 kresek- a żeby trochę dopomóc szczęsciu mozecie polkepac mój brzuch ( ja zaszłam jak poklepałam cięzarną kuzynkę, wiec moze tak trzeba) a zeby wam to ułatwic to proszę : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f657db85fb83f90.html tym co juz grubieją- szczęśliwych i zdrowych dzieci, lekkich porodów, i żeby się im rodzinka nie wtrącała do wychowywania maluchów:) a wszystkim razem białych świąt ( u mnie nie ma śniegu, a jeszcze się dowiedziałam przed chwilą ze na wigilii u teściowej nie ma barszczyku z uszkami :( ) samych pysznych potraw, i zeby nikogo nie bolał brzuch, bez względu na to ile zje :)!!! mocno sciskam i całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki:) Aż się wzruszyłam czytając Wasze zyczenia... jesteście mi tak bliskie, zżyłyśmy się przez te wszystkie dni.... robie się sentymentalna na starość :D żeby nie przynudzać.... 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 Zyczę Wam wspaniałych świąt, pełnych rodzinnej i ciepłej atmosfery, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości:) Pod choinką wymarzonych prezentów i łuski od karpia na szczęście w Nowym Roku. Każdego dnia który niesie radość i nadzieję, bliskich osób zawsze wokół... a przede wszystkim spełnienia Waszych marzeń, tych łatwych i tych trudnych do spełnienia, skrywanych na dnie serca... starającym ujrzenia dwóch kresek na najbliższym teście ;) brzuchatkom, szybkiego i mało bolesnego porodu;) i dużo, dużo miłości ❤️❤️ ❤️ Emi, tak się cieszę, ze jesteś ❤️ sliczna ta kartka.... Moni, poklaskałam, cudny ten Twój Kamiś :D 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, znalazłam Was :) Chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Upragnionych kreseczek na testach, a potem słodkich, maleńkich bobasków.. :) Ja idę po swojego synusia w sobotę :) Jeszcze kilka dni i się spotkamy.. :) Jestem szczęśliwa i tego Wam serdecznie życzę! 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 🌻 [kwiat 🌻 ja rowniez z okazji Świat Bozego Narodzenia skladam Wam najserdeczniejsze zyczenia - spelnienia nie tylko jednego marzenia :) zyczę Wam : Szczescia, ktore nadaje naszemu zyciu sens-to magia w nim zaklęta, oraz nadziei - bez ktorej nie da sie zyc ❤️ Ponadto kazdego dnia piekniejszego od poprzedniego,ciepla, radosci i niesutajacej milosci oraz upragnionych i wyczekanych 2 kreseczek w jak najkrotszym czasie :) Brzuchatkom-bezbolesnego porodu i zdrowego dzieciaczka i wspanialego samopoczucia:) a Staraczkom-duzo wiary i upragnionego szczescia w postaci drugiego bijacego serduszka Poza tym wspaniałego przywitania Nowego Roku 2008, obfitego tylko w te najpiekniejsze wydarzenia i najszczesliwsze zbiegi okolicznosci :) trafnych wyborow zyciowych i tylko tych najlepszych decyzji i rozwiązań tych mniej łatwych spraw, no i duuuuuuuuuzo zdrowka:) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych ,spokojnych i radosnych Swiąt .Samych smakołyków na stołach i uśmiechów na twarzach bliskich. Dla starających się życzę nie tylko upragnionych dwóch kresek ,ale także tego żeby te wasze ciąże przebiegały bez żadnych przeszkód i komplikacji.{serce] Szylusia a tobie serdecznie gratuluję bo dopiero dzisiaj doczytałam że masz już małego lokatora w brzuszku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak tam po świętach? U mnie szybko i już żal ze minęły:( Uwielbiam świateczną atmosferę i te wszystkie przygotowania, zapach zupy grzybowej, świerku, kolędy, świece...:) Pozostały postanowienia, aby choć część tego nastroju przenieść na kolejne dni ;) i niestety ze 2 kilo na plusie:( Biorę się za brzuszki, wczoraj z trudem zrobiłam 50, w dwóch rundkach, bo razem nie dało rady:( Czy piłyście może herbatę pu-erh? rzekomo pożeracz tłuszczu, a mnie by się przydalo, oj przydało :O W wiadomym temacie...piję ziółka, robię masaż, od dziś zaczynam pic siemię. I wierzę, ze się uda, teraz to już nawet musi :D Skrobnijcie chociąż słówko, co tam u Was, chyba, ze jeszcze świętujecie? :P Ja w pracy:( jakoś nie umiem się pozbierać... ale powoli zaczynam, jarzyć :P Ściskam Was mocno, steskniłam się za Wami, duży całus dla każdej z was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) ciezko jest sie oderwac od korytka :P u mnie @ przy finiszu, ale dal mi sie we znaki :( mnie tez przydalyby sie jakies brzuszki itp. :O bo zaczyna sie robic malo ciekawie ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Przez chwile dorwałam sie do kompa u rodziny,wiec od razu do was pisze... Ja nadal u rodzicow wracamy chyba w sobote...objedzona na maksa...brzusio pobolewa ale jest coraz lepiej w sensie ,ze nie boli tak jak na poczatku..cycole za to coraz wieksze bleeeee RODZICE DOSTALI OD NAS KUBECZKI,A NA NICH NAPISANE\"KOCHANA MAMO ZOSTANIESZ BABCIA\"I \"KOCHANY TATO ZOSTANIESZ DZIADKIEM\" Reakcja byla szokujaca,gdyz nie wiedzieli,ze sie staramy.....byly lzy,krzyk i wogole,a potem dmuchanie na mnie..hehe,no ale coz zobaczymy jak sie ulozy,czy wszystko bedzie ok,ale to dopiero w polowie stycznia USG,do tej pory bede lekko zmartwiona czy wsio ok(najwazniejsze,ze nie ma plamien itp),ale coz ten typ tak ma DOBRA ZMYKAM!!! JADE DO KOLEZANKI,KTORA MA 2 LETNIEGO SYNKA...... Do soboty jakby co paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szylusiu, jaki piekny prezent dałaś swoim rodzicom 🌻 skoro nie wiedzieli, ze se starcie to musieli być w szoku;) Kruszko, mnie też przydalaby się przede wszystkim systematyczność i umiar w jedzeniu wieczorem :O bo u mnie jedzonko wygląda tak: w pracy jakaś bułeczka z ziarnami, jogurcik, owoc, a po powrocie do domu co jest w lodówce, ze wskazaniem na szafkę ze słodyczami :O Jak zmienić swoje nawyki??? :O A gdzie reszta dziewczynek? Kochane odmeldujcie się, bo za \"chwilę\" kolejne świętowanie i Was znowu nie będzie:( ściskam Was mocno i buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Ja jestem z sasiedniego topiku,chciałam pozdrowic i Janeczce powiedziec ze u Nas jest szukana listem gonczym;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Odmelduje sie tylko po swietach. Jakos dopada mnie zly nastroj, moze to przez zblizajaca sie @ Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni 🌻 Ty łobuzie :D jakoś mnie nie dziwi, ze wiecie gdzie mnie szukać :D:D:D Gosiaczku, witaj kochana , główka do góry, bo będę ciągnąć za uszy :P Mnie przed @ też złapało:O chciałabym abysmy przerzuciły się już na humorki ciązowe ;) to przynajmniej można zrozumieć i zawsze to jakieś wytłumaczenie dla otoczenia :P Trzymaj sie cieplutko i nie daj tej paskudzie! A kiedy masz nie dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko ja mam dostac @ ok 4 stycznia, ale juz mnie dopadl zly humor:O Nie licze na to, ze nie dostane @ wiec sie nie nakrecam wogole, tylko jakos mi tak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki;) Jak dzisiejszy dzionek? Coś malo piszecie, kiedy u Was kończy się to świętowanie ?:P U mnie leniwy dzień, zaraz trochę posprzątam, na obiad robię pizze, więc sie nie przemęczam :D a co tam u Was? Gosiaczku ❤️ przytulam mocno Buziaki dla Was 👄 no i po 🌻 dla każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 wpadłam zyczyć Wam udanej niedzieli;) zajrzę wieczorkiem, może któraś będzie ;):) smutno tak samej ze sobą pisać :( pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ ja-neczka🌼 Nie jestes sama,ale ja wczoraj pozno wrocilam od rodzicow,od razu smigalismy do kuzynki i jej 9-cio miesiecznego pieknego synka...... Wieczorem padłam...po podrozy i pobycie u nich bolał mnie lewy jajnik,ale bardzo niemile to bylo,spac nie moglam bo zaraz glupie myslize cos jest nie tak itp. Dzis juz niby ok,ale nadal cos cmi mnie tam po lewej stronie...........cholipa oby wsio bylo ok. I tak czas leci....a do ginka dopiero w polowie stycznia,dopiero wtedy bede wiedziala czy fasolka jest w odpowiednim miejscu,czy serduszko bije i czy jest jak na ten etap ok,bo jak narazie jak cos zakuje,zarwie to zaraz sie martwie:(:(:(:( pozdrawiam ide jesc,bo jakos do tej pory mi sie nie chcialo....a ogolnie oprocz tego bzucha i piersi coraz wiekszych to nie czuje nic,co wskazywałoby na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny, w imieniu żony chciałem przekazać informację, że obecnie przebywa ona w szpitalu w związku ze znacznym skróceniem się szyjki macicy i delikatnym rozwarciem... :( Na szczęście z dzidzią wszystko ok, ale jest niebezpieczeństwo więc musi leżeć plackiem i nawet nie chodzi do toalety. Minimonia prosi o wsparcie duchowe i pozdrawia ze szpitala bielańskiego. Pozdrawiam Mąż Minimoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężu naszej Moni Przekaż Jej prosze, ze trzymamy za nią a właściwie Nią i Waszego Kamyczka kciuki. Wszystko będzie dobrze tylko niech leży plackiem i słucha lekarzy. Moja koleżanka tez tak miała, ale leżała i udało sie donosić ciążę. Niedługo ich mała skończy rok. Ta moja koleżanka musiała leżeć prawie całą ciążę. Mówiła, ze jest dość ciężko, ale jeśli sie bardzo czegoś a właściwie kogoś pragnie to wszystko jest do zniesienia. Pozdrów Monię od nas i podtrzymuj na duchu. 🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ minimoniu- badz dzielna! wiem ze na pewno dasz rade!! kto ma nie dac, jak nie WY!!!!!!!!!!!!!!!! mezu minimoni :) dziekujemy za info o sytuacji myslalam co z monia- bo dlugo sie nie meldowała, a zazwyczaj jesli tak sie dzieje u ktorejs z nas, to wkarada sie niepokoj...ale teraz bylam przekonana, ze odpoczywała po swiatecznym jedzonku :) Prosze, w miare mozliwosci informuj nas o stanie moni i kamilka!! NA PEWNO WSZYSTKO JEST I BEDZIE DOBRZE 🌻 TRZYMAM KCIUKI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mężu Minimoni:) Wielkie dzieki za inf. proszę przekaż Jej serdeczne pozdrowienia od forumowych koleżanek i dużo zdrówka dla Moni i Kamisia :D Na pewno wszystko będzie dobrze, tylko niech uważa na siebie. Dziewczynki drogie, nie wiem czy uda mi sie jeszcze do Was zajrzeć w tym roku...:P składam więc zyczenia: Życzę Wam wspaniałego udanego Nowego Roku i szampańskiej zabawy sylwestrowej! A każdego dnia w Nowym Roku spełnienia marzeń, zwłaszcza tego w brzuszku ❤️, pozytywnych rozwiązań (dosłownie i w przenośni), duzo zdrowia i miłości, wspaniałych przyjaciół (również wirtualnych) sil do pracy i zycia, uśmiechniętej i zadowolonej rodzinki, zdrowych dzieciaczków, no i trochę więcej tego brzęczącego, co ponoć szczęścia nie daje.... :D Kochane moje, życzę Wam i sobie abyśmy w tym Nowym Roku wszystkie doznały cudu macierzyństwa ❤️ Ściskam Was mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu kochana BĘDZIE DOBRZE!!!! Ja tez prawie cała poprzednią ciażę leżałam plackiem pod kroplówkami i urodziłam o czasie zdrową córeczkę.Zobaczysz,ze u Ciebie bedzie tak samo,musisz byc tylko bardzo zdyscyplinowana i musisz słuchac lekarzy. TRZYMAM KCIUKI!!!!! Ściskam Cie wirtualnie i przesyłam moc całusów oraz życzę SPOKOJNEGO NOWEGO ROKU!!!! Życzy sie zawsze szczęśliwego,ale przypuszczam,ze w szpitalu nie mozna byc z byt szczęsliwym ,więc choc niech będzie spokojnie. Dziewczynki wpadłam na chwilkę,bo nadal jestem u rodziców.Dorwałam sie do kompa żeby choć złożyć Wam Życzenia SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!! BUZIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S U mnie jak na razie wszystko OK.Dzidzia bryka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delissa
cześć dziewczynki, zajrzałam tutaj do Was, bo mam pytanie. Nie czytałam Waszego topiku od początku, bo jest strasznie długi, więc wybaczcie jeśli już pisałyście o tym parę stron wcześniej. Chodzi mi o badania prolaktyny i progesteronu.Od roku staramy się z mężem o dziecko i lekarz wysłał mnie na badania. w 21 dc prolaktyna jest na poziomie 28,53 ng/ml (norma 5 -35 ng/ml). Progesteron 19,5 ng/ml (normy: faza folikularna 0,33 -1,2 ng/ml ; środek cyklu 0,48- 1,72 ; faza lutealna 4,5 -17,8; ciąża I trymestr 9,3 - 33,2 ng/ml). Czy któraś z Was miała takie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!!! w Nowym 2008 Roku 🌻 🌻 oby przyszły rok był jeszcze leszy od tego co właśnie mija!! By spelnialy sie Wasze wszystkie marzenia, zeby kazdego dnia swiecilo dla Was slonko , zeby zdrowko dopisywalo i zeby kasiory nie bylo za mało ;) Zycze w brzuszku lokatora - bo na niego juz najwyzsza pora :) by czekanie sie nie dluzyło i by zawsze wiara i szczescie w duszy było !!!!! ❤️ 🌻 ❤️ wszystkiego dobrego!! ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:):):) Witam Was cieplutko w Nowym Roku! To będzie nasz rok :D i spełni wszelkie marzenia, zobaczycie :D Pozdrawiam Wwas noworocznie, chyba już wstałyście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×