Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Hej dziewczynki! Ale dzis zimno brrr!... Janeczko,to chyba Renia pierwsza rzucila haslo,ze jak zaczyna sie strone to dobrze wrozy :)Musisz sie wiec ja poprosic o szczegolowe wyjasnienia :) No wlasnie,Reniu,co u Ciebie?Jak sie czujesz kochana?Wiem,ze nie chce Ci sie pisac ale jedno zdanie dziennie to juz moglabys popelnic :P Moniu,Kruchutka jak tam u Was mamusie? I gdzie cala reszta? Meldowac sie kobietki! Milego dnia Wszyskim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ Wczoraj mąż przejąl laptopa i nie mialam juz jak do was pisac:( A dzis leże jeszcze w wyrku bo mam zasluzone 3 dni wolnego:D:D:D:D Niedawno zmierzylam temperaturke ,pierw zapomnialam o tym i poszlam siusiu,ale zmierzylam i tak po tym fakcie jak wrocilamdo wyrka i .....37,1 st.hmn szczerze to nie znam sie na tych temperaturach,bo nigdy tego nie robilam,ale czytalam,ze jest powyzej 37 jak ciaza:) Ale ok pytanko mam,czy przed @ tez temperatura jest wyzsza???? A u mnie bez wiekszych zmian,czyli upławy sa,niewielkie,bo moze przez cay dzien uzbiera sie cienka warstwa 3 cm/2 cm na wkladce,ale sa brazowe jak przed @.Dół brzusia nadl pobolewa jak na @,piersi sa troszke twarde,ale sutki juz przestaja byc tak wrazliwe(a to chyba zle),troszku bola mnie ledzwie........ Sama niewiem...... Co do tych uplawow,to wiem,ze w ciazy sie je ma,ale czytalam,ze brazowe to nie za ciekawie i ze moga swiadczyc o niskim progesteronie albo,ze cos sie dzieje nie tak z fasolka:(:(Dlatego tak caly czas wspominam o tch uplawach,bo wiecie skad ja mam wiedziec jakie uplawy sa ok,skoro kazda kobitka ma inne i kazda mowi na roznych forach co innego,jedni,ze brazowe nie dobrze inni ze ok...a ja juz sama niewiem.....chce fasolke,a czy jst tam to nie mam pojecia.Bo temperatura i wszystkie ozostale rzeczy moga tez swiadzyc o zapaleniu jakims w srodu,szczegolnie ze mialam te swedzenia jakis czas temu a sie przytulalismy:(:( No ale jeszcze 5 dni i sie okarze......chyba,ze wczesniej przybedzie @@@: (:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu,tempke masz obiecujaca :).Za wiele Ci jednak na ten temat nie powiem bo w pomiary nigdy sie nie bawilam ale sa tutaj dziewczyny bardziej biegle ode mnie,wiec na pewno Ci wytlumacza.A kiedy Ty mialas owulke? Bo wiesz kochana,od 8 dnia po zaplodnieniu mozna juz robic bete.Przestalabys sie zamartwiac,ze cos jest nie w porzadku :).Masz teraz czas to moze sie skusisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka-K🌼 Owulke mialam miedzy 10-12,ale wiesz hmn niewiem czy jest juz sens robic bete,bo jak wiadomo wszystko sie moze zdarzyc i moge dostac @,nawet bedac teraz w ciazy,wiec chyba poczekam do soboty i sie okarze,poza tym naprawde sie nie denerwuje,tylko chcialabym sie dowiedzic jak to jest z tymi uplawami brazowymi,czy w koncu sa one normalne czy raczej mam zaczac sie martwic??? Ja tez nie bawilam sie z badanie tempki,ale jakos od wczoraj ja mierze:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dlugo masz juz te uplawy? Bo ja mam takie wrazenie,ze gdyby to byla implantacja to krwawienie byloby jednorazowe.Ale szczerze,to pewnosci tez zadnej nie mam bo ja w ciazy nie mialam zadnych objawow.Moze to faktycznie jakas infekcja?Albo po prostu zmiany hormonalne,cykl Ci sie wydluzy czy cos...No nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMN no wlasnie sie tego obawiam,ze to moze byc infekcja a nie fasoka😭 Uplawy,ale bardzo małe aczkolwiek brazowe mam od 3 dni,w piatek zanim wieczorem sie zaczely ,rano jak sie podcieralam po siusiu na papierze zauwazylam sluz z nitkami cieniutkimi krwi(jakby implantacja),no a do dzis mam te uplawy.Hmn cykl wydluzyl raczej nie,bo nigdy nie mialam takich uplawow na tydzien przed @,bo takie uplawy tylko w wiekszej ilosci mam dzien przed @.W sumie to nawet nigdy jako tako nie mialam w srodku rzadnej infekcji,moze raz bardzo dawno temu!!! Mam tylko od czasu do czasu zewnetrzna opryszczke...ale to co teraz bylo,te swedzenia napewno nie byly opryszczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie pozostaje Ci nic innego tylko czekac w miare spokojnie do nie-terminu a pozniej udac sie do gina.Szylusiu,jezeli to nie ciaza to musisz to KONIECZNIE sprawdzic.A co z ta opryszczka?Bylas z tym u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 A wiec jak byla to fasolka to juz chyba jej nie bedzie:(:(:(:,uplawy sa coraz silniejsze i zmieniaja barwe na czerwien,wiec to jest @:(:(:(:( Do gina jestesm zapisana na 7-ego,pewnie to jakis stan zapalny!!! Co do opryszczki to ostatnio mam ja bardzo rzadko,jakos moze raz w roku,ginekolog powiedziala,ze jak raz sie ja zlapie bedzie sie mialo przez cale zycie:(:( ehhhhhhhhhhh chce mi sie plakac,ta tempka dala mi troszku nadzieji a tu nic z tego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu,nie przejmuj sie!Wiem,ze to sie latwo mowi a trudniej wykonuje ale pomysl,moze to lepiej,ze ta @ przyszla wczesniej? Przynajmniej nie bedziesz sie juz dluzej dreczyc i zaczniesz myslec o nowym cyklu :D Na pewno sie uda ! Jestes mloda i zdrowa,dlaczego mialby sie nie udac??? A jezeli chcialabys sprobowac naturalnych wspomagaczy plodnosci to polecam ziolka Ojca Grzegorza Sroki.Nasza Monia zaciazyla na nich juz w pierwszym cyklu!:D Teraz ja je pije bo juz nic mi nie pomaga nawet duphaston,wiec wzielam sie za nature hihi... U mnie dopiero 21 d,c,takze na efekty jeszce sobie poczekam.:(. Nie wydaje mi sie,ze sie udalo ale bede pic dalej,jak nie teraz to za miesiac-no MUSI sie udac:) Glowa do gory dziewczyno,bedziesz miala bobaska,moze troche pozniej ale na pewno Twoje marzenie sie spelni. Dziewczyny,a gdzie wy wszyskie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz plakac mi sie chcialo,ale teraz jakos mi zeszlo cisnienie. Tylko sie wkurzam,ze jak ta @ ma byc to niech juz leci ,a nie sie czai,jak wstalam z lozka to polecialo jakby @,a teraz jak chodze zero nic nawet troszku uplawow.........no ale coz pewnie sie jutro dopiero rozkreci.....kude a nawet nie mialam nerwa przed @,a zwsze chodze naladowana..widocznie cos jest nie tak:(:( Okarze sie 7-ego A NA CO JEST TEN DUPHA.....COS TAM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja dzis na chwilke tylko, net mi szwankuje a ja sama tez nie bardzo :( mdłosci sie nasiliły, ale zauwazyłam ze wymiotuje tylko po nabiale- niewazne czy to mleko, pomidory ze smietana, jogurt- cokolwiek zjem mlecznego to na bank za kilka minut wyląduje to w kiblu. co sie dzieje? zawsze piłam ok. litra mleka dziennie, od dziecka, a teraz nie moge go strawic, mimo ze nadal mi bardzo smakuje i nie odrzuca mnie od tego- to mój żołądek wywala wszystko co mleczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,ja tez sie zawsze wkurzam na @,ze nie chce porzradnie leciec,tylko tak sie czai jak mowisz :D:D:D A duphaston to lek hormonalny,stosowany przy niskim progesteronie.Generalnie odpowiada za utrzymanie ciazy.Czasem tak jest,ze do zaplodnienia dochodzi ale zarodek nie moze sie zagniezdzic i wlasnie na to jest ten duphaston,tak mniej wiecej :) Moj gin to mi go zapisal wlasciwie na \"dzien dobry\" bo stwierdzil,ze w moim wieku:O to moze mi pomoc rozruszac jajniki a na pewno nie zaszkodzi. Teraz go odstawilam bo pije ziolka i nie chce przedobrzyc. My juz sie staramy b.dlugo bo zaczelismy w grudniu. Jak widac narazie bez efektow...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki, ze jestem taka upierdliwa w sprawie tych ziółek, ale nadal nie wiem, łyżeczka czy łyżka na kubek? Bo to z decydowana różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wybory, to mnie wynik nie zadowala, wręcz przeciwnie. teraz to juz nas całkiem wyprzedadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko,ja pilam lyzke na kubek ale od wczoraj zmiejszylam do lyzeczki i parze sobie w szklance(mniejsza pojemnosc). Moniu,jak dalej potrwa to chyba bedziesz musiala przyjmowac wapn w tabletkach bo ten pierwiastek jest w ciazy nieslychanie wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane❤️ Jestem i zyje;) U mnie nic nowego, od wczoraj biore luteine na wywolanie, ale juz od kilku dni brzuch boli mnie jak na @. Wyjechalismy z mezem na weekend odpoczac:D i naladowac akumulatorki;):D Bylam na wyborach, i mnie ich wynik nie cieszy:( niestety. Emi nie przekreslaj cyklu:) i nigdy nie mow nigdy:D Janeczko z checia bym Cie usciskala:D za dobre slowo:D:D:D Szylusiu sama nie wiem co moga oznaczac te uplawy, ja raczej nie mialam z nimi problemu. Chyba wizyta u gina jest konieczna, aby wykluczyc jakies zapalenie. Moniu Kruchutka❤️❤️❤️❤️ dla Was podwojnie;) Antelko widze, ze mamy podobne poglady;):D:D:D 👄 dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tyle sie napisalam, ale widze, ze nic nie przeszlo:( Wiec tak w skrocie;) od wczoraj biore luteine na wywolanie, ale juz od paru dni boli mnie brzuch jak na @:( Bylam na wyborach wczoraj i mnie ten wynik nie cieszy:( Caluje Was wszystkie i sciskam mocno👄 Janeczko🌻dziekuje za dobre slowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi nigdy nie przekreslaj cyklu;) a moze wlasnie sie teraz uda:D:D:D Antelko widze, ze mamy podobne poglady:D Janeczko🌻🌻🌻 bukiecik dla Ciebie:D wiesz za co:D Moniu sliczny maluszek:D:D Kruchutka dwa❤️❤️ dla Ciebie i fasolki:D Szylusiu ja nie mialam problemow z plamieniem, ale borykalam sie ostatnio z brakiem @ przez prawie trzy miesiace:( Tak czi inaczej wizyta u gina Cie nie minie. Mam nadzieje, ze to nie zadna infekcja a wrecz odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam sie Was zapytac, a mianowicie czy picie ziolek i luteina sie wzajemnie wykluczaja??? Nie wiem teraz czy powinnam pic ziolka, czy poczekac az przestane wogole brac luteine?? Jak myslicie?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi lepiej troche, zapchałam sie warzywami i jest ok. czyli to na pewno mleko :( gos, moze poczekaj z ziołkami do @, bo nie wiem czy mozna to łączyc, ale nie ryzykowałabym. ja jak piłam zioła to odstawiłam je jakoś po 20 dc albo kilka dni pozniej, i zaczełam brac duphaston wtedy. antelko, ja tez nigdy nie pamietałam ile tych ziół, i sypałam niepełna łyżke :) tak zeby było posrodku :) krucha, odezwij sie 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja przez całą noc nie mialam wogole upławów,dopiero jak wstalam rano,to polecialo i na papierze zauwazylam,ze ma bardziej czerwonawo-brazowa barwe...zalozyłam podpaske pewna,ze sie zaczyna sie @,a tu od rana nic,nawet te brazowe uplawy co przez 3 dni mialam nie leca:( Juz chcialaby aby polecialo konkretnie abym wiedziala co i jak,a nie teraz robi mnie ta @ w jajo!!! Ehhhhhhhhhhh wiem wiem,wizyta ginka juz ustalona na 7-ego i tak czy siak ide do niej niech zobaczy co to za zmiana,bo nawet jak @ sie zacznie na dniach to i ta to co sie dzieje teraz ie jest dla mnie normalne bo nigdy tak nie mialam:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia, a ty robiłas test? nie chciałabym cie nakręcac, ale często taki skąpy okres czy też bardziej plamienie występuje na początku ciazy, i nie jest to plamienie implantacyjne. skoro masz to juz kilka dni to moze jednak zrób tescik? bedziesz wiedziała na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko dziewczynki ależ Wy macie tempo w pisaniu :-P Witam Was wszystkie serdecznie!!!!!!!!!!!!! 😘 A ja znów mam opiekę nad chorym dzieckiem,tzn. od jutra bo dziś jeszcze byłam w pracy.Koleżanki krzywo patrzą,a dziś jedna spytała mnie czy planuję iść na L4 :-) i co Wy na to ??? Powiedziałam,ze ja nie planuję,ale nie wiem co powie lekarz.No i dzis sypnęłam opieką:-).Ich miny mówiły same za siebie. W środę idę do lekarza, w czwartek kończy sie 10tc.A moze faktycznie pójde na L4-bo juz mi się nie chce pracować :-)....żartuję A Karola znów na antybiotyku.Dzis posłałam ją do zerówki a w drodze powrotnej wstąpiłyśmy do pediatry i jeszcze mi sie dostało,ze ją pusciłam taką kaszlącą. ale nie ma tego złego..... odpocznę sobie -przyda mi sie troche odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szylusiu!!! Czytam co piszesz i sama nie wiem co Ci odpowiedzieć.Ja zawsze przed @ miałam takie plamienia brązowawe tak na 3-4 dni przed.Ale jak zaszłam w ciąże, to bynajmniej u mnie nie pojawiło się nic,żadnego plamienia,upławów NIC suchusieńko i nadal tak jest.Ale każda kobieta jest inna, u każdej to wygląda inaczej,więc być moze u Ciebie to akurat TO. Najpewniej byłoby zrobic betę jeśli już bardzo się niepokoisz,albo po prostu poczekac i zrobić test w dniu przypadajacej @. Wiem,ze to ciężko,bo sama najchętniej test to robiłabym zaraz po kochaniu,no ale trzeba poczekać.Gin. też nic nie stwierdzi,bo za wcześnie i pewnie też kazałby zrobić betę. trzymaj sie i odpocznij sobie przez te pare dni, a byc moze sie wszystko wyklaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a kiedy się spodziewasz@ tzn. kiedy się jej nie spodziewasz??? No i czy w końcu ten gin Cię jakos hormonalnie ustawił czy czeka....nie wiem na co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka a Ty gdzie??? Wiesz,ze taka nieobecność zawsze wpływa jakos tak nerwowo bynajmniej na mnie.Człowiek zaraz ma najgorsze myśli. Moniu moja kolezanka to miała takie okresy w jedzeniu. Był okres,ze wcinała nabiał,bo tylko po nim nie wymiotowała,potem już nabiał jej nie służył i mogła tylko owoce i warzywa i tak co chwila coś innego:-) A mnie muli popołudniu a najbardziej wieczorem no i to bekanie (wstyd).Po dniu bieganiny w pracy pobolewa podbrzusze.Cycki urosły ale w porównaniu do Moni to ....nędza u mnie ;-) Dziś z rana było -4 stopnie,wyjęłam kurtkę zimową i musiałam dziś kupic ciepłe rajstopki (bawełniane-jak dla dziecka),no i rękawiczki,bo łapki marzną.Musze jeszcze na dniach kupić Karola kozaki. Proza życia codziennego:-) Buziaczki kochane!!!!!!!!!! Zajrze później. Janeczko kochana ,a Ty teraz to nie myśl ale działaj konkretnie ;-) Coś czuję,ze to ten cykl.Chciałabym aby moje przeczucia się sprawdziły😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ale fajne ożywienie na topiku, uwielbiam jak tyle piszecie:) I widze ze do serca wzięłyście sobie sprawdzanie obecności :P Jeszcze brakuje Kruszki, Nadii, Anuszki, Kariny i oczywiście Cloteczki,kochana czy Ty już się nie pokażesz?:( A ja moje drogie zdycham, @ szaleje w najlepsze, panie z kontroli też :P Uwielbiam ten dawkowany po troszeczce jad z uch usteczek:P I marzę o urlopie, nawet w srodku jesiennej okropnej pogody, brrr. I jeszcze słówko na temat ziółek, ja sobie nie żalowałam sypałam sporawą łyżkę a jajniki nieźle dawały o sobie znać:) To na razie kochane, ide złapać oddech, a może nawet zdrzemne się z kwadransik. Milego wieczoru i mam nadzieję ze będziecie jeszcze. Gosiu🌻 bardzo się cieszę , ze jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ A wiec testu nie robilam,gdyz poniewaz termin @ mam na sobote,wiec jak do tej pory bede miala te plamienia a nie prawdziwa @ to wtedy zrobie test w sobote!! Niewiem nie chce sie nakrecac,teraz tylko czekam na normalna @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu ja od wczoraj biore luteine, i tak przez dziesiec dni, pozniej odstawiam i czekam na @ chyba ze wczesniej sie pojawi. Sama nie wiem czy powinnam ja brac, bo przeciez zadnych badan nie mialam robionych. Janeczko mam nadzieje, ze ten cykl bedzie Twoj;) ja w ten swoj obecny cykl to jakos nie wierze, bo nawet nie wiem czy bylo cos w owu czy nie....jakos nie przywiazywalam wagi:) Szylusia ja bym chyba poczekala z testowaniem do nie@, zreszta ja jak przyjdzie co do czego to potrafie byc cierpliwa:) A ja juz po obiadku i spac mi sie zachcialo z przejedzenia;) Prawde mowiac to bym chciala przytyc pare kilo, bo ostatnio schudlam. I moze w koncu wybiore sie do fryzjera w przyszlym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×