Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Cześć robaczki :) Gosiaczku,łaskawie wybaczam :D:P Przyniesie Ci szczęście, jeszcze nie wiem w czym, ale czy to ważne?:) Szylusiu, chyba humorek już lepszy?To dobrze, a z nami bedzie jeszcze lepiej:) Reniu, odpoczywaj kochana,a poza tym co Ty masz za zawistne koleżaneczki? Sam miodzik:)Weż im trzaśnij tym zwolnieniem i sie nie przejmuj, przynajmniej powiedzą: a nie mówiłyśmy:P haha :D Dziewczynki, tak bym chciała, zebyscie miały rację co do tego cyklu, jak Wam sie uda, to ogloszę wszem i wobec, ze tu najlepszy sabat czarownic obraduje :D zapisy trwają nadal;) Od dzisiaj chyba zaczynam picie ziółek:P nie wiem tylko czy mają one sens w moim przypadku, skoro poprzednia przegapiona owulacja była książkowa. Co sądzicie, pić to świństwo czy nie?:P Emi zlotko, po @ robię włosy, jeszcze nie wiem jaki rodzaj czekolady, bo ta moja fryzjerka ma chyba z 5 odcieni, a ja niezdecydowana:O Jak sie czujesz w tym kolorze? Moni, wiem, ze lekarze teraz nie zalecają brania witamin, ja w obu ciązach brałam i dzieci miały 3400-3500:) Tylko jedno mnie zastanawia, ze przeciez nie każdy stosuje aż tak skomponowaną dietę, aby dostarczać wszystkie składniki i jak zacznie czegoś brakować, to na pewno mamusi, a potem bedzie ząbków brak i gościec też nie ten co w latach młodości:P i co wtedy? Ja chyba będę łykać jakieś witaminy, podobno prenatal jest dobry, zalecany od 4 miesiąca:) Jak Wam mija wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼 Humor moze i mi sie poprawil,ale z powodu męża,gdyz dzis dostal w końcu kontrakt na stala sluzbe wojskowa!! On caly czas ma nadzieje,ze jednak moze to fasolka,bo caly czas mnie muli,wczoraj wieczorem wymiotowalam troszke,hmn od rana czyli od czasu,kiedy polecialo mi troszku,nic nie leci ,zero podpaska czysta...muli nadal,a prawie nic nie jadlam....niewiem nie chce sie nastawiac,ale @ nie przyszla i cholera wie co to ma oznaczac!!! Zobacze co bedzie jutro wieczorem i rano zmierze temperature i zobacze czy nie spadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no Janeczko to tak zawsze w pracy.Niby życzą Ci jak najlepiej ale ......myślę,że popsiocza ,popsioczą i im minie. A ja zdycham i non stop bekam i juz nawet przepraszam nie mówie. Zaraz chyba sie położę. Poza tym jakies głupie sny mnie dzis nachodziły i co chwila się budziłam.Na dodatek jeszcze mój chomik buszował dziś jak nigdy.Albo ja tak czujnie spałam,ze go słyszałam. Gosiu,a ta luteina to na wywołanie @?? Przecież ostatnio dostałaś,co prawda później,ale skad on wie,ze teraz też Ci się opóźni.Chyba ,ze bierzesz na podtrzymanie ciazy???? Ja juz nie wiem po co ta luteina. Szylusia coś mi to dziwnie \"pachnie\",ja tam zrobiłabym bete i wiedziałabym \" wóz albo przewóz\" Zmykam wykąpać małą i sie legnę. BUZIACZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia mierzenie temp ma tylko sens, rano przed wstaniem z łóżka po przebudzeniu. znam się troszkę na tym bo ja stosuję tę metodę od 2 lat. temp po wstaniu z łóżka jest zawsze wyższa. przy mierzeniu jest ważne by mierzyć tym samym termometrem, ostatnio odkryłam, że rtęciowy jest bardziej dokładny niż elektroniczny. przepraszam, że tak ci napisałam, ale mierzenie temp jest bardzo pracochłonnym zajęciem i często niemiarodajnym, bo każdy nasz nastrój, choroba, zmiany powodują wahania temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gyr🌼🌼 WIESZ JA WIEM,ZE RANNA POWINNO SIE BRAC POD UWAGE,ALE JA TEZ TAK SOBIE MIERZE WIECZOREM:p:p:p RANNA DZIS NAWET PO WYJSCIU Z LOZKA BYLA 37,10 STOPNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia zycze Ci zeby to wlasnie bylo to:D:D:D Reniu ja mam brac luteine aby moje miesiaczki byly czesciej, teraz sa co 35 dni. Lekarz stwierdzil, ze to za rzadko, dziwi mnie tylko, ze gin mi ja przepisal bez zadnych badan?! Jasnowidz jakis??:O Przeciez taka moze byc moja natura!! Postanowilam brac w tym cyklu luteine, nawet juz polubilam jej smak:) 👄 na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik bo mam jeszcze kupe(no co za okreslenie) roboty. Janeczko,u mnie niby tez wszystko jest ok a pije:) Mysle,ze Ci nie zaszkodzi a pomoc moze. Nie musisz przeciez wypic wszystkiego,sprobuj a odstawic mozesz w kazdej chwili. Milego wieczoru wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
hej Kobietki! czy któraś może mi pomóc? z mężem zaczynamy się starać o dzidzię. Czy możecie mi podpowiedzieć jak obserwować zmiany macicy- szyjkiw trakcie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ PRZYBęDZIE NAJPóZNIEJ JUTRO CZUJE TO W KOśCIACH:(:(:(:( Cóż ja-neczka🌼moze u da nam sie w przyszlym cyklu a Tobie w tym❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko pij, jako i my z Emilka pijemy. ;) :D. Będzie nam raźniej. A lnu nie pije, bo ostatnio miałam cofki (sorki za określenie), wolę brać wiesiołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj moje słoneczko spytało mnie co to jest sejm? Ja jej tłumaczę, że to miejsce, gdzie ludzie siedzą i obradują co dla Polski dobre a co złe. A ona mi na to "mamusiu, a wiesz, co dla Polski jest złe.............potwory". Ciekawe o kogo jej chodziło?! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kkarolina:) No to lecimy z tekstem o szyjce :P Przed owu szyjka jest zamkieta,nisko, w dotyku twarda. W czasie jajeczkowania jest trudno dostępna, tzn jest wyżej,miękka, jak dotkniesz palcem wyczuwasz otworek i odczuwasz sporo wilgotności. Po owu znowu jest zamknieta i twarda. Proponuję też sprawdzać przy okazji tej szyjki :P jakoś śluzu, jak się rozciąga jest najbardziej płodny. Szylusia, a Ty co prorok? Kochana w kościach to Ty to będziesz czuła dopiero za parę lat, wiem co mówię:D Antelko, ta Twoja Oleńka jest fantastyczna:) Duży buziak dla niej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje:) Jako ze na oczy juz prawie nie widzę:P a od rana czeka mnie cd lustracji, zmykam do łóżeczka, życząc Wam stosunkowo udanej nocki a i przy okazji kolorowych snów 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼🌼 Kochana czuję:(:(:(niestety czuje,bo wiesz jak dla mnie(MOZE SIE MYLE)to nie jest normalne,ze mam od 4 dni te uplawy..ok dzis rano tylko mi polecialo i myslalam,ze juz @ sie rozkreca na maksa...a tu zalozylam podpaske i nic przez reszte dnia,tzn.moze nie nic,ale mniej o wiele niz w poprzednich dniach...brzusio tak nie bolałoale teraz lekko zaczyna znowu pobolewac.......hmn no i tak temperaturka w srodku,rano i wieczorem od wczoraj mam 37,1 hmn hmn sama juz niewiem. Ale mam nadzieje,ze wszystko ak czy siak bedzie dobrze i szybko sie wyjasni,jak bedzie @ to mam nadzieje,ze tylko bylo to jednorazowa zmiana cyklu,a jak bedzie fasolka(choc watpie),ze bedzie z nia wsio ok i ja oprostu mam uplawy w ciazy:D:D ehhhhhhhhhh,ale mimo to ja-neczka[sercemam takie przeczucie,ze to jednak @:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina
dzięki ja - neczka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu, a co z testem? Kochana zrób sobie natychmiast. Cos mi wczoraj dziewczynki kafe fiksowało. Niby na strone wejśc mogłam, ale nic nie chciało mi wysłać, nawet nie otwierała sie ta strona z okienkiem do pisania postów. W ogóle zero reakcji. Janeczko, dzieciaki mają jakieś tam swoje przemyślenia. Twoi panowie też pewnie często rzucali i rzucają jakimiś ciekawymi i śmiesznymi spostrzeżeniami. Ja sobie te ciekawsze zapisuję na pamiątkę, bo pamięć ludzka jest zawodna. Mam taki specjalny zeszycik, w którym sobie jej śmieszniejsze teksty notuję. A pomysł wzięłam od mojej koleżanki, która ze mną pracuje i uczy klasę 3. Ona sobie zapisuje w zeszycie śmieszne klasowe sytuacje, powiedzonka i na koniec roku albo na zebraniach czyta rodzicom. Oni to uwielbiają. Każdy lubi słuchać o swoim dziecku, szczególnie gdy sie mówi dobrze :) I co zdecydowałaś się na ziółka? Emi , a Ty jak znosisz ten napar z zielska? Pijesz też len? A brzuszki robisz? Te brzuszki to od początku cyklu czy może gdzieś w okolicach owulacji? Moniu, Kruchutka, Nadia, Gosiu, Renka 🌻 Wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Antellko, ja tez sobie zapisuję, choć już teraz mam ich coraz mniej, np takie: moj starszy synek(wówczas 4 letni) o poranku:\"mamusiu jestes bardzo ładna, ale w pidżamie to nie bardzo:)\" podczas nauki jazdy na rowerze i wjeżdżając na krawęznik:\"chyba nie było ze mną problemów\" Mlodsza latorośl, na wieść o znajomej w ciązy bliźniaczej z dziewczynkami: \"a czy możesz wziąść od pani jedną dziewczynkę?\" \"skąd się biora chmury, czy jak dmuchamy to robią się z dmuchu?\" :D:D:D i wiele wiele innych:D:D:D Wczoraj pierwszy dzień na ziółkach, za parę dni dołaczę len. Ściskam Was mocno i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki bardzo gorąco, dawne mnie to nie było, ale na kompie siedze tylko w pracy, po mojej tempce wychodzi że powinnam meic za parę dni owulke, dzisiaj mialam lekki spadek więc powinna bić za parę dni. Mierzę już 2 cykl, świetna sprawa, co do termometra to prawda rtęciowy jest dokladniejszy. Moniczko dzidzia jest sliczna, czy to chlpiec czy dziewczynka, ciekawe Szylusia jak tam u ciebie z @, jeszcze się nie znamy ale witam cię sredecznie na tym wspanialym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha- dziekuje 🌻 ja bym chciała zeby to była dziewczynka, maż tez, ale chyba jednak wyszedł nam chłopak. zresztą wszystko jedno przeciez :) chcemy dziewczynke bo w rodzinie się rodza sami chłopcy, więc tak na przekór :)a jak bedzie chłopak to przynajmniej bedzie miał towarzystwo kuzynów :) antelko, janeczko, ja sobie apisywałam kiedys teksty mojego ojca, nikt nie ma takiego talentu do przejezyczania sie, i zastępowania pewnych słow innymi, zupełnie niepasującymi :D np. podaj pistolet- chodziło o pilota, albo \"sprawdz czy spodnie się kręcą w lodówce\" tzn. zobacz czy sie juz pranie skonczyło :) szylusia, jak tempka? kruchaa, wez machnij chociaż bo sie juz martwie :( buziaki dla pozostałych staraczek obecnych i byłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia :( przykro mi. trzymam kciuki za ten cykl. moze sie skusisz na ziółka? tyle dziewczyn juz pije, dołącz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana!!! to przeciez nasze topikowe magiczne ziołka :) zaraz poszukam ci składu, a teraz zrobie reklame: ja sie starałam o dziecko 5 czy 6 mcy, bez efektów. zaczełam pić ziołka i od razu było czuc jak jajniki zaczynają pracowac- boli troche ale da sie wytrzymac. zaszłam od razu w pierwszym cyklu. pozniej poroniłam, ale to było prawdopodobnie puste jajo płodowe, albo zbyt niski poziom progesteronu. po zabiegu musiałam troche odczekac, jakies 3 mce, w 4 srednio sie starałam bo byłam chora, w piątym zaczełam pic ziółka i tez od razu zaszłam :) efekty widać w mojej stopce :) nie wiem czy to zbieg okolicznosci, ze tak od razu zachodziłam, ale naprawde czuc róznice w cyklu z ziołami i bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :D ja bylam w szpitalu :( na szczescie juz wrocilam razem z fmo9ją asolką!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×