Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

tak, musisz sama przemyslec co i jak :) i podejmiesz decyzje :) u mnie pogoda super, swieci sloneczko i nawet nie jest jakos zimno... kobitki 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi - a ty kochana ak sie dzisiaj czujesz?? ❤️ nie łap prosze cie zadnych dołów, a jedynie same szczyty :D dobrze wiesz ze owu. lubi sie czasami poprzesuwac, tak chociazby dla zmyły...:) i dobrze Ci janeczka pisze, zebys nie skreslała obecnego cyklu:D 🌻 Pamietaj, ze wszystkie czekamy na najwspanialsze wieści od każdej z nas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi👄 nie zamartwiaj sie, ze w tym cyklu sie nie udalo:) Popatrz jaka niespodzianke nam sprawila Kruchutka🌻 a tez sie zarzekala, ze w tym cyklu nic, a tu prosze \"kuleczka\":D:D:D Dziewczynki ja mam jakis nastroj dzisiaj kiepski:( wiec nie bede Was dzisiaj dolowac swoim nastrojem:( 👄👄👄 dla Was Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odfajkowuję się :D 🖐️ Mnie dopadło przeziebienie :o Ale jakoś się trzymam ;) Jesli chodzi o luteinę to (pewnie już o tym pisałyście) najlepiej ją brac po owu, ja też biorę i moja gin mówiła aby brac od 16dc do 25dc ale ja troche na własną rekę biore od 18-19dc. Skoro hamuje owulacje to lepiej brać kilka dni po, chociaz tak oreintacyjnie. Gos82 🌼 Dlatego zrób tak jak napisałaś, od 17dc i będzie ok. Luteina generalnie nie szkodzi więc bierz skoro gin zalecił choć. Może po badaniu usg tak stwierdził? Mi moja gin przepisała dlatego aby wzmocnić endometrium. Ja-neczka 🌼 Ja się z Tobą bardzo chetnie kawusi napiję :) Kruchaa 🌼 Twoja beta jest imponująca :) Ale się cieszę że Ci się udalo :) Ja to bym chyba ześwirowała ze szczęscia :) Dla wszystkich dziewczynek 🌼👄🌼 pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia ❤️ ciesz sie ze zajrzalas:) przykro mi ze troszke sie rozlozylas, mam nadzieje ze to lekka postac przeziebienia , i ze czujesz sie juz coraz lepiej :D taka ta pogoda jest...troche zdradliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dziekuje wszystkim za mile slowa i za wsparcie 🌻.Z Wami naprawde jest latwiej zyc!:) A u mnie wciaz brak widocznych sladow owulki,wiec pewnie cykl bezowulacyjny sie szykuje:(.Mam tylko nadzieje,ze nie bedzie dluuugi bo szkoda czasu... Gosiu,ja juz dawno mowilam,ze powinnas zrobic poziom hormonow a ten Twoj gin to konowal jakis a nie lekarz.Moze zrob sobie prywatnie? A z luteinka faktycznie poczekaj.Ja biore duphaston od 16 d.c ale mam regularne cykle-28 dniowe a owulka zawsze jest(byla?)ok 14 d.c. Faktycznie u Ciebie to nie wiadomo,kiedy wystepuje owulka,wiec ciezko okreslic dzien od ktorego nalezy zaczac brac :( Zmykam do lekarza bo mlody sie rozchorowal a na dodatek ma jakas dziwna czerwona wysypke,pewnie zalapal cos w przedszkolu. Kruchutka,GRATULACJE!!!❤️ Pozdrowienia dla naszych kochanych staraczek,pa dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ ja dzis niewyspana znów :( emi 🌻co jest? czemu mowisz ze owulki nie bedzie? z tego co pamietam to pijesz zioła, tak? ale nie zaczełas od pierwszego dc? mi sie owu przesuneła o tyle dni ile opozniłam zioła- 6 dni! wiec spokojnie. a druga sprawa- wcale nie musisz miec objawow owu zeby ona wystapiła. staraj sie koniecznie :) renka 🌻 janeczko 🌻 antella 🌻 anucha🌻 kruchaa🌻 gos🌻 nadia🌻 chyba wszystkie wymieniłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki, gratulacje dla kruchej Normy beta-HCG , to znalazłam tydzień ciąży mlU/ml 3 ? 4 9 - 130 4 ? 5 75 ? 2600 5 ? 6 850 - 20,800 6 ? 7 4,000 - 100,200 7 ? 12 11,500 - 289,000 12 ? 16 18,300 - 137,000 16 ? 29 1,400 - 53,000 29 ? 41 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7 ? 8 7,650 - 229,000 12-sie 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,to mnie roche pocieszylas :) Ja zaczelam pic od 10 d.c,wiec moze jeszcze wszystko przedemna :D Wrocilam z mlodym od lekarza i niestey antybiotyk :(.Wszystko wskazuje na to,ze to gronkowiec :O. Lekarz wzial probke na posiew i wyniki beda za tydzien.No cos okropnego.Wydaje mi sie,ze musial to zalapac na basenie.Albo w przedszkolu ktores dziecko jest chore i zaraza :( Martwi mnie to bardzo,bo gronkowca trudno jest sie pozbyc. Jak widac same atrakcje :( A jak Ty sie czujesz,Moniu?Bo trudno zlapac Cie tu na topiku. Calusy dla wszystkich a szczegolnie mocne CMOK 👄 dla przyszlych mamus❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko, u mnie wszystko ok, czasami brzuch pobolewa jeszcze, właszcza po siusianiu- nie wiem dlaczego. moze jak pęcherz jest pełen, i go oproznie to macica sie rozprostowuje? rzyganie mam juz chyba za sobą, od czasu do czasu jeszcze mi sie cos tam wypluje wieczorem, ale ogolnie jest spoko. brzuch rosnie, tyłek troche tez, na razie jestem jeszcze 1 kg ponizej wagi startowej, a byłam 4 do tyłu wiec juz 3 nadrobiłam. jak na koncowke 1 trymestru to nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha 🌻 dzieki za normy:D mam pytanko, a jak ktos ma 4000 ml/U to ktory to jest tc?? bo wlasciwie w tej pierwszej tabelce to niewiadomo...:P ale to niewazne, bo jest druga tabelka- i od razu staje sie jasnosc :D emi-fakt z gronkowcem nie tak łatwo...trzeba bedzie faszerowac go lekami, duzzzo drowka mu zycze i zeby szybko pokonal tego wstreciucha!! Trzymam kciuki za powodzenie tego cyklu, co to go spisalas juz na straty kochana...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja narazie spadam, mam nadzieje, ze juz dzisiaj uzdrowimy kompa :D buziaki dla was na popołudnie 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Przepraszam ze tak późno wpadam na kawkę, ale w pracy taki zapiernicz się dzsiaj zrobił ze tchu zlapać nie było kiedy, a i jeszcze zaraz muszę lecieć na zebranie szkolne :O Kruszko, jeszcze raz gratuluję i sciskam i całuję:) Ty to masz sie dobrze, uwierzyłaś juz czy jeszcze nie? Dzisiaj przyjaciółka odebrała wyniki bety, a właściwie to ja jej odebrałam i są bardzo zblizone do Twoich Kruszko, ma 627 przy normie 4-5 tydzien 75-2600. Strasznie się cieszę, aż się rozpłakałam, bała sie odebrac sama wynik... i troche cieżko na sercu, ze mój był inny :( Gosiu, mnie najbardziej wkurza takie uogólnianie, wszystkie cykle 28, owu 14 i to od lekarzy :O Kto jak kto ale oni powinni wiedzieć, ze mało jest modeli książkowych, a nawet gdyby miec przez rok cykle 28 dniowe to nagle może pokazac sie 30 dniowy i co wtedy z tą owulacją?? Ja bym zmieniła lekarza. Kiedyś też byłam na pierwszej i ostatniej wizycie u pewnej p.doktor i mówię ze planuję ciąże, a ona co bralam w poprzedniej i od razu bez badan dała mi recepty na clo i duphaston:O który miałam brać oczywiście od 14dc 😠 Emi, Ty nie patrz na to kiedy będzie owu, tylko działaj kochana. Dużo zdrówka dla synka🌻 Dziewczynki drogie, ściskam Was bardzo mocno i lecę ogarnąc się na to zebranie, bo tam oczywiście wśród mamuś rewia mody :O Reniu, martwię się o Ciebie, machnij choć łapką Antellko, Ty też odezwij się kochana Buziaki dla Was, czy któraś może zrobić za mnie obiadokolację?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane u mnie wszystko dobrze.Troche dziś mi przykro i smutno ale nie będę o tym pisać. Janeczko nie martw się:-),jeśli coś byłoby nie tak z pewnoscią napiszę.Ty skup się teraz na sobie i twoim M i do \"roboty\":-) Kruchutka Ty uwierz w końcu w tę CIĄŻĘ wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią,ze to CIĄŻA;-) Beta idealna,ale zdaję sobie sprawę,ze tak naprawdę bedziesz się cieszyć po USG (tak było ze mną). Pozdarwiam Was wszystkie i sciskam mocno. a teraz moja córka walczy o komp.Muszę jej miejsca ustąpić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne wieści- kolejna majówka straciła dziecko...:( a ja siedze spanikowana, jej ciąża była starsza od mojej o tydzien, własciwie ona miała termin na koniec kwietnia...co bedzie jesli na usg okaze sie ze serduszko mojego dziecka równiez przestało bić? moje by chyba też wtedy przestało... przepraszam dziewczynki za te smuty ale jakoś sie podłamałam dzis po tej wiadomości :( a kolejna majowka pisze ze tez nie widac serduszka u niej... mam nadzieje ze to po prostu za wczesnie, a nie ze kolejny aniołek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimoniu, to straszne i ogromnie smutne co piszesz....:( bardzo mi przykro ze tak sie stalo :( ale trzeba myslec pozytywnie... Seruszko Twojej fasolki na pwno łomocze strasznie mocno do Ciebie (do Was) ❤️ Ja dzisiaj tez jakos zaczelam sie martwic i z utesknieniem czekam na pierwsze usg. jakos cycuchy troszke przestaly mnie bolec...mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku. Nie wiem czy \"powinny\" bolec czy niekoniecznie...co prawda wiem, ze kazda z nas roznie to przechodzi i nie ma reguly, ale zaczelam sie wlasnie zastanawiac jak to z tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,nie przejmuj sie,na pewno z Twoim malenstwem wszystko jest w porzadku.Tyle juz przeciez przeszlo,niemozliwe aby cos moglo sie teraz stac. Ja gleboko w to wierze a Ty kochana nie zamartwiaj sie :) Wiesz,ja jak bylam w ciazy to jeszcze nie wiedzialam o istnieniu kafeterii i wyszlo mi to zdecydowanie na dobre :) Nie czytalam o tych wszystkich strasznych rzeczach,ktore moga spotkac kobiety w ciazy i nawet do glowy mi nie przyszlo,ze cos moze byc nie tak.Pewnie,ze juz pozniej mialam obawy o zdrowie maluszka jak chyba kazda kobieta ale na poczatku bylam spokojna i wyluzowana. Poczytaj sobie Moniu jakas relaksujaca ksiazke,obejrzyj jakas komedie,zjedz cos pysznego.I przestan myslec,ze cos pojdzie nie tak ❤️ Kiedy masz USG? Caluje mocno Ciebie i malenstwo.Nie martw sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, Krucha prosze nie nakrecać się niepotrzebnie. Czy potrzebny Wam stresik? Chyba nie! Odpocząć od kompa, poleżeć, poczytać o jakiś pierdółkach a nie dołować sie poronieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha, ja tez szalałam jak tylko zanikał mi jakiś objaw ciazy- głownie skupiałam sie własnie na cyckach. jednego dnia bolały, drugiego nie, potem znów- jest róznie. jak bedziesz sie tak wsłuchiwać to oszalejesz. i bedziesz miała takie schizy jak ja- jak mnie boli brzuch to sie martwie ze cos sie dzieje złego. jak mnie nie boli- to sie martwie ze tez coś złego sie dzieje bo macica sie nie rozciaga. wiec sama widzisz ze jak nie urok to sraczka- cięzarnej nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, Krucha prosze nie nakrecać się niepotrzebnie. Czy potrzebny Wam stresik? Chyba nie! Odpocząć od kompa, poleżeć, poczytać o jakiś pierdółkach a nie dołować sie poronieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha, ja tez szalałam jak tylko zanikał mi jakiś objaw ciazy- głownie skupiałam sie własnie na cyckach. jednego dnia bolały, drugiego nie, potem znów- jest róznie. jak bedziesz sie tak wsłuchiwać to oszalejesz. i bedziesz miała takie schizy jak ja- jak mnie boli brzuch to sie martwie ze cos sie dzieje złego. jak mnie nie boli- to sie martwie ze tez coś złego sie dzieje bo macica sie nie rozciaga. wiec sama widzisz ze jak nie urok to sraczka- cięzarnej nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka a Ty nastepna... Ja juz nie pamietam dokladnie jak to z tymi cycuchami jest na poczatku ale moze Monia Ci opowie. Dziewczyny,dostaniecie obydwie po tylku za to nieptrzebne wymyslanie problemow i zamartwianie sie!:P WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE!!! Slysza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje emilko z tym netem, teraz i tak juz troche odpusciłam ale wczesniej namietnie czytałam artykuły o poronieniach- nie wiem po co. a potem płacz ze na pewno znów mi sie nie uda. teraz juz nie wchodze na takie strony ani topiki. inna sprawa jak którejs z netowych kolezanek zawala sie zycie- tych wiadomosci nie da sie uniknąc i nie o to chodzi przeciez, bo wtedy im potrzebne jest wsparcie, ale automatycznie człowiekmysliwtedy- przeciez mnie to tez moze spotkac, bo niby czym zasłuzyłam zeby mieć lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja bym bez WAS zrobiala??!! juz mi sie paszcza usmiecha :D :D dziękuje, ze jestescie monia ❤️, emi ❤️ , antelka❤️ gos❤️, janeczka,❤️ nadia❤️.renka❤️, anucha ❤️ fakt ,jak nie uraok to sraczka...:D popieram w 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ....już nie chciałam tu u Was pisać i poruszac tego przykrego tematu,ale widzę,ze Monia zaczęła ,no to przyłączę się i napiszę,ze też tak myślę.Myslę,że skoro innej sie nie udało to w czym ja jestem lepsza od niej....no w czym????? i myslę,że ...............ech Dobranoc!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to ja was poslucham i ide przytulic sie do przyszłego taty 🌻 kochane, wspaniałej nocki wam zycze i kolorowych snow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kruchutka , tak masz sie uśmiechać :D :D :D. I Ty Moniu też. Paszczaki mają być otwarte na cała szerokość. Chyba że macie sztuczną szczękę, to może być trochę mniejszy, bo istnienie ryzyko jej utraty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane prosze was, renka ❤️ to nie o to chodzi, ze ktos jest lepszy a ktos ni...nie ma reguły... uszzki i brzusie do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×