Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość ciemka78
Hej! Dzięki za namiar! Zawsze obawiam się kupowania leków przez internet, ale trzeba może zaryzykować ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma obaw, ja już kupuję 4 opakowanie:-) A co do efektów to na wadze tylko 2 kg, ale znajomi twierdzą, że bardzo schudłam , wydaje mi się , że raczej tłuszcz przemienia się w mięśnie gdyż naprawdę widać ładny zarys brzuszka i też nóżki są jedrniejsze i bardziej umięśnione. A więc łykam dalej :-) Jak piszę producent efekty widać dopiero po ok. 6 miesiącach . Pozdrawiam i życze powodzenia, kobitki naprawdę można schudnąć, ja walczę ze sobą już od roku i udało mi się zgubić 15 kg, może jak na rok to nie dużo ale zawsze coś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemka78
Powoli ale do celu ;) Ja też mam za sobą walkę, ale do stracenia było dużo więcej. Osiągnęłam 62 kilogramki, ale zrobiło się 67, więc na lato trzeba się trochę przygotować i zrzucić fałdek :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, popieram powoli do celu. Pozatym szybka utrata wagi nie jest dobra dla ciała. Ja obecnie ważę 52 kg, a mój cel to 47 kg, te ostatnie kg.są najtrudniejsze do pokonania. Ale nie zamierzam się poddać:-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien18:)
Heej, widzę że tu niektórzy sporo przepłacają, ja wystawiłam 3 paczki po 39 zł na allegro plus gratis Bio Błonnik http://allegro.pl/item1035371692_bio_cla_z_zielona_herbata_90_blonnik_30_gratis.html Przyszłam się trochę zareklamować, mam nadzieję że nie macie mi tego za złe, po prostu potrzebuję kasę na gwałt ^ ^. Ja także to biorę... a właściwie brałam ale znowu się przymierzam... tydzień temu przerwałam dietę i ćwiczenia, uznałam że jeżeli w 2 tygodnie schudłam 4 kilo i wyrobiłam odrobinę mięśni, to mogę sobie pozwolić na coś słodkiego... ale niestety od weekendu nie mogę się pozbierać do kupy =/ A Wy ile już bierzecie? Na Was też w szybkim tempie działa? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemka78
Hej! Ja biorę dopiero kilka dni, zaczęłam we wtorek, a jutro rano pierwsze ważenie, ale jestem też na 3-dniowej diecie, o której pisały dziewczyny we wcześniejszych postach :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska123
Witam wszystkich walczących z kilogramami:-) Tydzień temu zaczęłam zażywać BIO CLA i jak dla mnie jest świetny. Mam 170cm i przed ciążą (3 lata temu) moja waga wahała się od 58-60kg. Po ciąży było to już w granicach 80 kg! Próbowałam wielu różnych metod, łącznie z dietą 13 dniową (kopenhaską), po której co prawda w 13 dni udało mi się schudnąć 8 kg, pomijam fakt, że w pierwszych dwóch dniach myślałam że zemdleję (taka byłam słaba). Pojawił się jednak efekt jo-jo. I waga wróciła do poprzedniego poziomu w granicach 80kg! Jednak postanowiłam znowu ostro wziąć się za siebie- wkońcu idzie lato! Na początek kupiłam wagę- bo wcześniej ważyłam się sporadycznie gdy odwiedzałam siostrę. Teraz ważę się codziennie rano o tej samej porze.Gdy zaczynałam brać BIO CLA ważyłam 78,7 kg. Po 6 dniach ważę 76,3 kg, więc o 2,4 kg mniej!!! Jestem z siebie dumna:-) Przy tym ćwiczę codziennie- ustaliłam sobie 1000 brzuszków na kołysce dziennie oraz kilka innych ćwiczeń wzmacniających nogi. Do tego zakupiłam Dove Curves- polecam na wyszczuplenie sylwetki i zmniejszenie cellulitu. Jam 4 razy dziennie, zdrowo i mało! Zażywam 4 tabletki dziennie. Także idzie mi świetnie i czuję się lżejsza, mam więcej energii, a po każdym ważeniu moja motywacja rośnie. Przyjęłam sobie 3 cele na początek. Cel I- 75kg, cel II-70 kg, cel III-65 kg. Jak dojdę do tej wagi to wtedy można zastanawiać się nad kolejnym celem - waga sprzed ciąży. Życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wymarzonej wagi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemka78
Hej walczące! Otóż sprawa wygląda następująco: po diecie 3 dniowej ubyło 2 kilogramy, (bardziej stawiam na zejście wody z organizmu i tzw. złogów) co nie zmienia faktu, że brzucho wciągnięte i samopoczucie OK. We wtorek kolejne ważenie (tydzień od momentu rozpoczęcia stosowania BIO Cla). Moja mama 2,5 kilograma mniej, jak na początek myślę, że idzie nam świetnie, grunt to jeść zdrowo, często i nie za dużo ;) Pozdrawiam i życzę miłego weekendu (bez obżarstwa ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemka78
aha! DO Gośka 123! Kibicuję Ci, myślę że twoje podejście jest super! P O W O D Z E N I A ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska123
do ciemka78 dzięki dzisiaj rano na wadze 76kg ;-)pocieszające jest to, że waga pomalutku ale spada.w tym wszystkim podoba mi się, że pomimo tego, iż jem mało nie odczuwam głodu, ssania z żołądku. Przedtem często nachodziła mnie ochota, żeby zjeść coś słodkiego. I gdy miałam taką zachciankę, to cokolwiek musiałam zjeśc- no musiałam. A teraz umiem się powstrzymać- nie tyle się powstrzymać co jak widzę coś dobrego do schrupania to jakoś nie mam na to ochoty- więc nie jem:-) Pozdrawiam wszystkich żegnających kilogramki i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemka78
DO Gośka123 ;) Oj znam ten ból, jak się chce coś wtrząchnąć a się nie powinno ;) U mnie słodycze to jedna sprawa (uwielbiam, ale jak nie mam w domu to spokojnie mogę się obejść bez nich) a druga sprawa, to jedzenie na noc, w sensie objadania ! To nawet nie jest jedzenie, tylko jakieś nerwowe pakowanie do otworu gębowego - chyba coś z psyche ;) W każdym bądź razie, jak jestem na diecie, to spokojnie umiem kontrolować te napady i nie wcinać wieczorem. Chyba już taka moja konstrukcja ;) PS: Kiedyś blat mojej wagi pokazywał 96 kg ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska123
Ja kupiłam 90 kapsułek za 40 zł w aptece beskidzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemka 78 , naprawdę podziwiam zrzucić ponad 30 kg, wielkie gratulacje ;-) Jak widać jeśli się bardzo chce można osiągnąć cel. Ja ze swoimi 15 kg, walczyłam ponad rok. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha 69
Witam! Nie wiem czy ktoś na ten temat już pisał...bardzo tego dużo... Ale zażywam bio cla już drugi dzień i coś często sikam... Może głupie pytanie...ale proszę o odpowiedź - czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabeth758
wydaje mi sie,ze czeste oddawasnie moczu to normalne,jestem na bio cla od poniedzialku i rowniez czesto chodze do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bemylilou
tez zaczelam z bio cla, jak narazie dążę do -5kg w miesiąc, piję dużo wody, łykam kapsułki, nie jem zimniaków i ograniczyłam pieczywo do 1 kromki dziennnie, z Bio cla nie mam napadów głodu i nie musze sięgać po słodyczeee. Ogólnie jestem zadowolona, ale i tak prosze trzymać kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska123
Wracajac do poprzedniej wypowiedzi- osiagnelam swoj pierwszy cel- 75 kg :-) w 10 dni ubylo mi 3,7 kg.czuje sie dobrze, nie mam wilczego napadu glodu, chce mi sie cwiczyc. Teraz zmierzam do 70 kg. mam nadzieje ze za jakies 2 tygodnie uda mi sie to osiagnac.zyczcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemka78
Cześć! Jutro ważenie kontrolne po tygodniu zażywania BIO Cla, ciekawa jestem czy coś ruszyło, czy waga w miejscu ;) odezwę się jutro. Napadów głodu nie mam, jakoś potrafię powstrzymać się od słodyczy i wieczornego objadania, zobaczymy jak długo ;) pozdrawiam wszystkich i życzę duuużo słonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę słoneczka się faktycznie dzisiaj przyda:-) A ja tak siędzę, czytam w necie i chyba zakupię sobie jeszcze błonnik , taki w tabletkach do ssania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessa1988
Jem bio cla od dwóch tygodni jeżdze codziennie na rowerku niestety waga nie drgneła nawet o pół kilograma mniej boczki nadal wysają wyrzeźbiły mi sie tylko ładnie mieśnie na nogach jej 6 tabletek dziennie ale niestety na mnie nie działają zero efektów apetyt nadal jest nieraz nawet wiekszy nic tylko sie załamać chyba nic mi już nie pomorze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemka78
Hej dziewczyny! Po tygodniu zażywania BIO 2 kg na minusie, ale w związku z tym, że zastosowałam 3 dniową dietkę, to nie wiem co miało wpływ na spadek wagi, zobaczymy za tydzień. Tymczasem pozdrawiam i życzę suchości, bo w moim regionie może być koło godziny 13-14 nieciekawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie grubaski i nie grubaski,powiedzcie mi co robie nietak,ze jem od ponad miesiaca cla z zielona herbata(teraz kupilam w promocja firmy olimp z karnityna za22,90-60 kaps.)i nic waga jest taka jaka byla;wiem ze niekoniecznie waga moze byc mniejsza ktos powie ,bo moze tluszczyk zamienil sie w miesnie,ale niestety nie,walki sa na swoim miejscu.Co zauwazylam ,to ze do kibelka biegam nawet 3razy dziennie,nie musze jesc duzo ,bo apetyt mi sie zmiejszyl,slodkiego to ostatnoi jem tyle,ze prawie wcale,mysle ze jedynym powodem ,jest piwo ,ktore rozklada cla ijest tak jakbym go nie jadla,a ostatnio troche go popijalam,nie duzo ale zawsze,albo moje posilki sa nie tak ilosc jest niewielka ale jem przewaznie 3 posilki,sniadanie ,obiad i po pracy kolo 17ej kolacje,czasem ,ale bardzo rzadko cos dojem,jakas pomarancze np,mysle ze niepowinno byc ,zle,ale jak na sniadanie zjem 2kanapki ,to moze podzielic po jednej i ,to beda juz 4posilki,niewiem juz naprawde,pomozcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie grubaski i nie grubaski,powiedzcie mi co robie nietak,ze jem od ponad miesiaca cla z zielona herbata(teraz kupilam w promocja firmy olimp z karnityna za22,90-60 kaps.)i nic waga jest taka jaka byla;wiem ze niekoniecznie waga moze byc mniejsza ktos powie ,bo moze tluszczyk zamienil sie w miesnie,ale niestety nie,walki sa na swoim miejscu.Co zauwazylam ,to ze do kibelka biegam nawet 3razy dziennie,nie musze jesc duzo ,bo apetyt mi sie zmiejszyl,slodkiego to ostatnoi jem tyle,ze prawie wcale,mysle ze jedynym powodem ,jest piwo ,ktore rozklada cla ijest tak jakbym go nie jadla,a ostatnio troche go popijalam,nie duzo ale zawsze,albo moje posilki sa nie tak ilosc jest niewielka ale jem przewaznie 3 posilki,sniadanie ,obiad i po pracy kolo 17ej kolacje,czasem ,ale bardzo rzadko cos dojem,jakas pomarancze np,mysle ze niepowinno byc ,zle,ale jak na sniadanie zjem 2kanapki ,to moze podzielic po jednej i ,to beda juz 4posilki,niewiem juz naprawde,pomozcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANMIEDZ
wiecie co dziewczyny, co wynika z forum , bez diety lub wysiłku fizycznego biocla nie działa, tak więc i bez wydatku biocla nie jest potrzebne. chodzi o dietę lub fizyczne ćwiczenia i dlatego chudniecie.po co was sztuczne środki , które niby udają ,że chudniecie, to nie prawda. ja mam 47 lat. stosowałam naprawdę wiele, wiele środków odchudzających i stwierdziłam, że odpowiednia dieta i do tego naprawdę niewiele ruchu( brak czasu ) i można schudnąć. są wyjątki w moim wieku przechodzi się już menopauzę i to tez wpływa inaczej, jest ciężej. jednak nie potrzeba naprawdę środków wspomagających , bo to wykorzystywanie przez firmy farmaceutyczne i apteki kasy i to jak najwięcej. Tak więc dziewczyny weźcie się w garść i trochę diety, rowerka lub wieczornych spacerów i jest parę kilo lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HorHekox
ile razy mozna tumaczyc........chces zmiec ekefkty to Dieta Cwiczenia i Suplement!!!! samo przez siebie spalac nie bedzie, musisz stworzyc odpowiednie warunki organizmowi do spalania tluszczu, standardowo bieganie jest najlepsze, 40min i zaczynasz ''palic'' tluszcz, to tez zalezy od orgaizmu czlowieka, biegac codziennie po 1h do tego CLA firmy TREC, jakas dietke lekka zarzucic i mozna sie bawic w scinke;) osobiscie najlepiej palilem tluszcz po Hydroxycut Hardcore, ale to masakrator dla mnie byl, jak krolik na koksie;) 4kg spalonego tluszczu 3kg miesni przybralem czyli -1kg ale poprawa wyglady byla spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi32
A ja schudłem z 143 kg na 95. Tera troche przytyłem na 98 kg ale to wina tego, że zacząłem troche słodycze podjadac. Na początku była dieta, pozniej w ostatnich 2 miesiącach BIO CLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manki
A ja mam takie pytanko czym się różni BIO CLA z zieloną herbatą firmy Pharma Nord od CLA z zieloną herbata firmy Olimp. W sładzie w tym z olimpu jest jeszcze l-karnityna ale czy coś poza tym skoro taka różnica w cenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×