Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

Gość ania24leszno
hejka- ja podjęlam decyzję, że trzeba będzie chodzic na siłownie nawet w roku akademickim, który sie niebawem zacznie...:( doszłam do wniosku że waga, jakie maja na mojej siłowni oszukją, dlatego sie jż nie ważę.Wiem że zjechałam z wagi, bo widze to po ubraniach, ale muszę pozbyć się brzuszka, a krępuję się ćwicząc przy facetach.Jednak ostatnio zostałam pochwalona przez jednego kolesia z siłowni, choć twierdzę że ściemniał,ale stwierdził że nie widział mnie 2 tygodnie i już widzi efekty...ja tam tego nie widzę, bo trudno to na sobie stwierdzic jak sie codziennie w lustrze oglądasz...oczywiście biore bio cla z zieloną herbatą firmy norweskiej, który kosztuje 55 zł, ale jest polskiej firmy G.AA.L. zPoznania, i w sklepie zielarskim kosztuje 14 zl...bede musiała sie na nie przerzucic. Ponadto teraz przedłużyłam chodzenie na siłownię a dokładniej ćwiczenia na orbitrekui tak jak prędzej cwiczyłam na nim max 1,5 godzinki, co dawało 8-9 km przejechanych i spalonych 700-1000 kcal, tak teraz jadę na nim 3 godzinki, aby spalac 2000 kcal, co daje dystans 24 km przejechanych , i dodatkowo pół godzinki na inne ćwiczenia...Diete trzymam,ale mam obsesje na punkcie owoców, tak więc codziennie muszę zjeśc owoce,albo arbuzy, albo inne.Staram sie nie jeśc słodkiego, ale jak juz zjem, to nie załamuje się, bo wiem,że i tak to na siłowni spalę.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loluska
Ja Wam powiem tak możecie wierzyc lub nie ale wazylam 65 kg przy wzroscie 168 zaczełam brac bio cla z zielona herbata i mało ćwiczyłam choć czesto spacerowałam brałam tabletki tylko przy wiekszych posiłkach typu obiad czy kolacja i w ciagu 3miesiecy schudłam do 55kg stopniowo co prawda ale schudłam :) teraz waże ok. 57 i waga stoi :D wiec drogie Panie naprawde polecam bo ja zawsze miałam problemy z duzym brzuszkiem a teraz jest płaściutki i nawet boczków nie mam :) wiec nawet za taka cene warto ! no ale co prawda kazdy organizm jest inny wiec jednej Pani pomoga drugiej nie a trzeciej mniej :) Pozdrawiam Ciepło .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikonita
Ja przytyłam 10 kg za granicą gdy wróciłam do Polski wzięłam się za siebie zaczełam ćwiczyć a przytym bicela brać rewelacja w ciągu miesiąca z rzuciłam 10 kg no i oczywiście dieta a przytyłam ze wzgledu na rzucenie palenia bardzo chciałam rzucić udało się opłacał sie wysiłek nie palę z rzuciłam wagi jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenula7
Lato minęło i wszystkie dziewczyny zamilkły? Chcę napisać, że od dwóch miesięcy nie łykam już bio cla ( wcześniej zużyłam 3 opakowania), mniej biegam (1-2 razy w tyg) słodyczy też sobie raczej nie żałuję i... nie tyję. Wagę nadal utrzymuję tą, którą osiągnęłam przy stosowaniu bio cla. A że nadchodzi jesień (już właściwie puka) i pokus kulinarnych coraz więcej, myślę, że odżałuję kasę na kolejne opakowanie bio i jestem sama ciekawa, czy zjadę choć kilogram przy kanapowym stylu życia. Pozdrawiam i odzywajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateush
Cześć Dziewczyny ! Stosuję Clarinol BIO-CLA Wallmark (niestety drogi) ale bardzo skuteczny rano 1 tabl. po śniadaniu wieczorem 2 tabl. przed zaśnięciem. Efekty widoczne po 2 tygodniach obwód pasa zmniejszył się + schudłem 3 kg ! + tyłeczek się zmniejszył Pozdro Mati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! czytam te Wasze wypowiedzi na temat tego specyfiku i też go biorę dwa tygodnie- m=małe kapsułki 90 szt. kupiłam na allegro za 29 zł. Jakie mam wyniki. Otóz co, poprwiła mi sie przemiana materii, chodzę do toalety nawet dwa rzay dziennie, co wcześniej zdażało mi się raz na 3-4 dni. I dla mnie to juz jest wielki sukces,bo przez to czuje się duzo lżejsza i nie mam tak wielkiego brzucha. Czasami miałam mdłości, tak jak wypowiadały się niektóre dziewczyny i momentami boli mnie żołądek. Spadku wagi nie zauważyłam, ale żadnej diety nie stosuję ani sportu nie uprawiam. Więcej w następnych wypowiedziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania24leszno
witajcie dziweczyny-ja zamieniłam bio cla firmy norweskiej, na bio cla firmy poznania G.A.L. i jest tańsza, bo jak mja promocje to za 100 tabl płacę 14 zl w sklepie zielarkim, a jak normalnie to po 29 zl.zresztą zależy gdzie kupicie...do tego kosmetyki lirene i siłownia i dieta i jakos żyję i chudnę.nie powiem ile ponieważ nacięłam sie na wagi lelktroniczne, które były na siłowni i teraz się nie waże,poczekam jakiś czas i sie zważe z amiesiąc-a dieta-śniadanie duza biała gratka danone z musli,które dosypuje i jem tak do pół godz od wstania, potem obiad-porcja witamin na talerzu czyli sałatki, potem kolacja ,owoc, albo jogurt albo wogóle bez kolacji, bo jeżeli mam zajęcia na od 12-do 16.00 to zjem śniadania np. o 11.00, a po zajęciah można nazwać ze obiadokolację i jede na siłownię.no i dużo piję -1,5 litra niegazowanej i obowiązkowo jeszcze jakies 1-2 wciagne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vienetta
Ja biorę BIO CLA ale tą zwykłą wersję, a więc bez zielonej herbaty od dwóch miesięcy i przy stosowaniu diety MŻ (mniej żreć) i ćwiczeniach 3 razy w tygodniu po 1 godzince (albo jazda na rowerze, albo pływanie, albo bieganie, albo gra w tenisa) udało mi się zrzucić już 11,5kg :) Specjalnie się nie wysilałam, nie ograniczałam wszystkich produktów i przy stosowaniu tych tabletek nie czułam głodu... O dziwo wcześniej stosowałam błonnik i mi nie pomagał... Słodycze mogą dla mnie nie istnieć ;) Ps 1 żadne tabletki nie będą działały jeśli nie połączycie ich z dietą i ćwiczeniami, czy to będą tabletki za 5zł z kiosku, czy za 200zł z apteki, redukcja wagi to ruch+ćwiczenia... W końcu 1kg utraty masy ciała to aż 7000kcal ujemnego bilansu energetycznego... A tabletki tego za nas nie spalą... Ps 2 w aptece za te tabletki chcieli aż 52zł (PARANOJA TOTALNA!!!). Kupiłam więc na allegro i za 80 sztuk tabletek (wystarczają mi na 20 dni, bo biorę 2 razy dziennie 2 tabletki) zapłaciłam 18zł ;) Co prawda są wielkie i trudno je przełknąć jeśli nie macie pod ręką wody, ale... czego się nie robi, żeby ciuszki były luźniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.jestem tu pierwszy raz,opowiem jak wyglaga moje odchudzanie.jestem 9 dzien na diecie,nie jem miesa i słodyczy,same warzywka i 4 kromki chleba dziennie.zazywam yasmin razem oczywiscie bio c.l.a. z zielona herbata.schudlam 4 kg.juz!moj cel to 15 kg.na dzisieszy dzien waze 88.7 ale wierze ze mi sie uda i ze sie nie poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajkaa
Uzywałam jakiś czas Bio CLA, ale szczerze powiem, że efekty były mierne.. Dopiero jak przerzuciłam się na L-karnitynę Direct, zaczęło się coś dziać. Tylko tutaj na pewno trzeba połączyć to ze sportem/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore BIO CLA od 2 miesięcy i pozbylam sie 11kg :)))) nic dodać nic ująć. GORĄCO POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos jest z wrocka, potrzebuje motywacji do cwiczen, wybieram sie na aquaaerobik, moze sie ktos przylaczy :))))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Pięknej Sylwetki Kraków
Zapraszamy do naszego studia w Krakowie gdzie stracą Panie zbędne kilogramy oraz pozbędą się cellulitu. Promocje!!! Więcej na : www.studiopieknejsylwetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia21
a ile to kosztuje ? bo z tego co tu widze jak piszecie to warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioleczek235
Witam ponownie :) do ślubu zostały mi już niecałe 3 m-ce ale za odchudzanie wzięłam się ostro w momencie przymierzenia sukienki ślubnej :( Dziewczyny powiem tak: przy diecie (ja stosuję niełączenia produktów - przestrzegam rygorystycznie) i ćwiczeniach - skromnych bo tylko brzuszki i to nie zawsze (pracuję w szkole w nauczaniu zintegrowanym i szczerze powiem, że nie zawsze chce mi się ćwiczyć po pracy) od 05.01.2010r. schudłam 7kg. Dzisiaj dodatkowo kupiłam sobie Xenea błonnik i czekam na orbitreka. Liczę na to, że ferie wdrożą mnie do systematycznych ćwiczeń :) piszcie ja Wam idzie dieta. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia21
witam ponownie. ja zaczęłam od dzisiaj stosowanie tabletek > do ślubu zostały mi 4 miesiące. zobaczymy co to bedzie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjtykh tdrt
ja od bio cla miałam problemy z jelitami - ciągła biegunka itp , nie polecam , bo to moze rozregulować prace jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja stosuję Bio C.L.A od tygodnia, nie ważyłam się narazie , mam zamiar zrobić to po dwóch tyg. bo za często nie ma co. Powiem tak, apatyt na słodycze zniknął zupełnie, robię zakupy, kupuję słodycze dla mojego faceta a ja nawet przez chwilę nie pomyślę,że mogę zjeśc coś słodniego i to jest najfajniejsze bo wcześniej mogłam je jeść tonami. Stosowałam już wcześniej środki wspomagające i nic a ten naprawdę działa. Oczywiście ograniczyłam jedzenie, trochę ćwiczę ale Bio C.L.A bardzo mi w tym pomagam jest to suplement diety więc nie ma co liczyć,że biorąc je bez cwiczeń i diety schudniemy, ale świetnie pomaga , ja osobiście bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja stosuję Bio C.L.A od tygodnia, nie ważyłam się narazie , mam zamiar zrobić to po dwóch tyg. bo za często nie ma co. Powiem tak, apatyt na słodycze zniknął zupełnie, robię zakupy, kupuję słodycze dla mojego faceta a ja nawet przez chwilę nie pomyślę,że mogę zjeśc coś słodniego i to jest najfajniejsze bo wcześniej mogłam je jeść tonami. Stosowałam już wcześniej środki wspomagające i nic a ten naprawdę działa. Oczywiście ograniczyłam jedzenie, trochę ćwiczę ale Bio C.L.A bardzo mi w tym pomagam jest to suplement diety więc nie ma co liczyć,że biorąc je bez cwiczeń i diety schudniemy, ale świetnie pomaga , ja osobiście bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliq_85
Biorę Bio-cla z zieloną herbata od trzech dni. Apetyt na słodycze minoł, mam wiecej energi, chetniej cwicze :D 30 min na rowerku stacjonarnym- w tym czasie podłączam sie do pasa vibro-action potem troche skłonów i brzuszków. Jestem nastawiona bardzo pozytywnie mam nadzieje ze lada dzien beda efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monita83
Czesc Dziewczyny: Przesiedzialam wczoraj pol dnia czytajac to forum, bo wlasnie od wczoraj zaczelam brac Bio CLA z zielona i cieszy mnie, ze przewazaja tutaj opinie pozytywne i ze widzicie rezultaty brania tych tabletek. Ja polaczylam branie tabletek z lekka dieta (przestrzegam zasady: piec posilkow dziennie, w tym 3 glowne i 2 przekaski, mniej wiecej co 3 godziny, pieczywo tylko ciemne i tylko na sniadania, pije nielsodzone herbaty i duzo plynow, wody, nie pije kawy, w sumie nie chodze glodna, wec nie wiem, czy dieta ta dziala, aha: jem duzo warzyw, salatek, ryb i 1 - 2 owoce dziennie) oraz zamienilam autobus z pracy na spacer (jest to pol godziny drogi marszem, nawet zaczelam do pracy zabierac buty sportowe na zmiane, zeby wygodnie mi sie wracalo.... choc nie wiem, czy to nie za malo ruchu) Bio biore od wczoraj, wiec trudno jeszcze cokolwiek powiedziec, ale zauwazylam juz, ze mam mniejszy apetyt (przedtem szczegolnie ciezko bylo mi wytrzymac od siandania do obiadu, teraz nie jestem az taka glodna) Napisze, co bedzie dalej. Aha, moj cel to okolo 5-6 kg. Trzymam kciuki za Was i za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka -
Ja jakieś 10 minut temu wzięłam BIO C.L.A z zieloną herbatą, tak więc dzisiaj zaczynam pierwszy dzień zmagań ze swoim ciałem :-) Ważę 63,5 kg przy wzroście 170 cm. Moim celem na początek jest 60 kg, później 58, a tak naprawdę będę zadowolona, kiedy będę ważyć 55 kg :-) Mam nadzieję, że z tym suplementem diety uda mi się szybciej schudnąć jak tylko przy diecie i ćwiczeniach :-) Za tydzień się zważę i zobaczymy czy przyniosło to jakieś efekty. A teraz idę robić sobie jakieś lekkie śniadanko, a później marsz na steper :-) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! No już drugi tydzień z Bio Cla, to jakieś dziwne bo po ubraniach widzę,że są luźniejsze,zmieściłam się nawet w spodnie w których kiedyś się nie mogłam dopiąć , a waga stoi! Wczoraj się ważyłam i pokazała 10 dgk, mniej, ale walczę dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6
hej dziewczyny warto to kupic jestem po ciąży wisi mi wszystko pośladki brzuch mój celluli i grubość ud mnie przeraza czy te tabletki mi pomoga staram sie nie jesc chleba makaronu slodyczy pozdrawiam was wsystkie i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXmyszaXx
Zapraszam do fajnego serwisu http://chomikuj.pl/?page=179263 Znajdziecie tutaj wiele interesujacych pozycji do swoich kolekcji. Wejdzcie zarejestrujcie się i pobierajcie http://chomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreen86
Od jutra będe stosować bio cla ale właśnie sie zorientowałam że to nie jest ten z reklamy z zielona herbatą tylko bio cla wysoko skoncentrowany(nie spojrzałam dokładnie jak z allegro zamawiałam :/) do tego ćwiczonka na rowerku treningowym domu 3 razy w tygodniu w i mam nadzieje schudnąć tak z 5 kilo, jak zauważe jakieś efekty lub brak to napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monita83
Dziewczyny, Ja jestem zadowolna z dzialania Bio, co prawda nie mam wagi, ale po ubraniach czuje, ze sa luzniejsze. Oczywiscie bardzo trudno stwierdzic, czy za spadkiem wagi stoi tylko dieta czy moze Bio pomaga, ale mnie wydaje sie, ze tak (porownujac do moich wczesniejszych prob). Poza tym dieta z Bio jest latwiejsza, bo nie czuc glodu, apetyt jest mniejszy (wystarczaja mniejesze porcje) a co za tym idzie czlowiek nie chodzi zly i sflustrowany (co zdarzalo mi sie przy wczesniejszych probach odchudzania), wiec ja jastem zadowolona! W weekend bede u tesciow, to sie zwaze, zobaczymy, co powie wyrocznia, czyli waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela23
Czy przy diecie Lena 28 mozna niepic kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
Czesc dziewczyny ,ja tez biore bio-cla juz dwa tygodnie specjalnie nie cwicze ,jakies 10 minut dziennie do tego malo kaloryczna dieta .spadlo juz 3 kilo i wciecie w tali sie pokazalo:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×