Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobka bombka

BIO C.L.A ktos uzywa

Polecane posty

CZEŚĆ. JA BIORĘ BIO CLA OD TYGODNIA.CO PRAWDA NIE STOSUJE ŻADNEJ DIETY,ALE ĆWICZĘ I DWR RAZY W TYG.CHODZĘ NA AEROBIK WODNY. DZIŚ WESZŁAM NA WAGĘ I BYŁAM MILE ZASKOCZONA SCHUDŁAM 1KG:) MAM PYTANIE PO ILE TABLETEK BIERZECIE DZIENNIE,BO JA ŁYKAM TRZY I NIE WIEM CZY TO WYSTARCZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreen86
Ja biore 4 dziennie, 2 do śniadania i 2 obiadu ale biore te tableki dopiero kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
Ja stosuje 3 razy dziennie po 2 tabletki .schudlam juz 4 kilo:)ale stosuje diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara
Drogie Panie. Niestety uległam tej głupocie, w którą nigdy nie wierzyłam - schudniesz dzięki tabletce. Bio CLA brałam 2x dziennie po 1 tabletce i ledwie uszłam z życiem. Mam cały blister do odstąpienia. Całe dnie spędzałam w toalecie a nawet jeśli nie to trudno się było do mnie zbliżyć. Jeśli brałyście Panie po 8 tabletek dziennie to chylę czoło. Jeśli chodzi o producenta to nie pochylił On się głęboko nad losem otyłych tylko kolejny raz postanowiono wyciągnąc kasę od zdesperowanych. Całkowicie podobny efekt można osiągnąć dolewając do zaparzonej herbaty - zielonej, oleju najlepiej rycynowego( i nie potrzeba lat doświedczeń). Z tabletek się wyleczyłam szczególnie wyżej wymienionych. tqU mnie w toalecie nie da się ćwiczyć Idę zjeść razowca z masłem od krowy nie roślinnym a potem brzuszki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landowerhall
Ja brałam je 3 tygonie schudłam 7 kg!!! rewelka piłam dziennie 2 litry wody i małam diete ostatni pisiłek do 18 i 7 kilo mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness1988
witam, biorę bio cla dopiero od poniedziałku po 5 tabletek dziennie, jem tylko 3 posiłki dziennie(ale to nie jest dieta, jem wszstko to co jadłam wcześniej, tylko w mniejszych ilościach),piję wodę, w między czasie jabłko albo marchewka, a po 18 już nic nie jem, do tego jeżdżę na rowerku 1 godz dziennie i pół godziny dziennie używam pasa wibrującego vibratone, zamierzam jeszcze do moich ćwiczeń wprowadzić skakankę, w tej chwili ważę 62 kg przy wzroście 165cm, chciałabym wrócić do wagi 55 kg, mam nadzieję, że mi się to uda - we wrześniu wesele:) a co do słodyczy, czasami zjem coś słodkiego, ale to jest bardzo rzadko. z moich wstępnych obserwacji, nie czuję głodu, czuję cały czas jakbym miała pełny brzuszek i "nie chodzi za mną chęć zjedzenia czegoś". napiszę za jakiś czas, jak wpłyną te tabletki na moje ciało. życzę wszystkim powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! A więc tak: BIO C.L.A biorę od miesiąca, co prawda waga pokazuje tylko 1 kg, ale czuję się świetnie, mam dużo mniejszą ochotę na słodycze a wcześniej mogłam je jeść tonami, no i przedewszystkim widzę, że cało się ładnie formuje, pojawiają się ładne mięśnie na brzuszku , udach , no i fakt zmniejszył się cellulitis. Ja jestemn zadowolona z działania, będę brała jeszcze jakieś ok. 2- 3 miesięcy , odezwę się jeszcze . Trzymam kciuki za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brosandi
Wklejam linki - można tanio kupić. Właśnie chcę zacząć brać, chcę przed wakacjami wyglądać normalnie. Mam 170 cm i ważę 66 kg. Tak conajmniej 8 kg mniej byłoby fantastyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tizen
Witam :) Ja od kilku tyg. biorę C.L.A. 1300 - nie miałam jakiś wielkich nadziei związanych w tymi tabletkami, ale... na mnie działają to jest pewne ;) Ostatnio nawet nie mam zbyt wiele ruchu - mam bardzo dużo pracy i siedzę do późnego wieczora w biurze. Po C.L.A. czuję się bardzo dobrze - mam sporo energii i widać efekty gołym okiem ;) Początkowo w kilogramach zmiany nie było tylko sylwetka zaczynała nabierać ładnych kształtów, wyraźnie poprawił mi się wygląd skóry i po ubraniach widać zmianę - mój chłopak zachodzi w głowę co robię, że chudnę a nie katuję się żadną dietą cud. Czasem nawet na jakieś ciacho się skuszę - ale ogólnie nie przepadam za słodyczami, więc nie jest to jakieś wielkie wyrzeczenie. Myślę, że każdy jest inny i musi "znaleźć" to, co zadziała na niego. Jestem zdania, że warto spróbować - jeden listek to żadna fortuna a być może zadziała ;) Pozdrawiam i życzę sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brosandi
Wiesz, chyba mnie zachęciłaś już na maksa:) Zastanawiam się nad tymi tabletkami, które polecała Rikora. Rikora, jeśli możesz to napisz coś jak efekty po tym odpowiedniku bio-cla. Zastanawiałam się, czy seks można uznać za wysiłek fiziczny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola8kiloNadwagi
Jest dobrze. Po pięciu dniach stosowania diety i cwiczeń ( w moim przypadku nadwagę widac na brzuchu ), wlazłam na wagę i prosze 5 dni=1kg. Tyle, że ostro zabrałam się za siebie. O regularnych porach posiłki, zakaz chleba, słodyczy, makaronu, ryżu i ziemniaków, cwiczenia i BIO CLA! Wow. Dodam tylko że posiłków mam 5 nie dwa i nie jeden, mniejsze i lekkie, ale regularne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola8kiloNadwagi
Brosandi, ja biorę Bio Cla drogie, ale zamienniki są dla mnie podejrzane. 1 minuta seksu = 10 minut intensywnych cwiczeń, tak słyszałam, czy prawda to nie wiem. Jedno jest pewne, przez nadwagę nie chciało mi się w łóżku nawet ziewac, teraz po Bio Cla, mój facet nie ma siły ani czasu ziewac... Dawno nie czułam się taką erotomanką jak po Bio Cla. Czy któraś z was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brosandi
jak narazie mam tak bez bio-cla, skoro tak mówisz aż boję się co będzie po nich ;) :D To chyba rzeczywiście zdecyduję się na te oryginalne:) Lola po ile tabletek dziennie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola8kiloNadwagi
Biorę w trakcie pierwszego śniadania, obiadu i kolacji. Te trzy dawki są stałe, ale jeżeli wiem, że na przykład podwieczorek będzie lekko większy, w trakcie niego także biorę. Ale trzy stałe dawki na czas dzisiejszy dają radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coatli
Witam, ja też się niestety skusiłam i uległam reklamie, ale po3 dniach zażywania tabletki Bio C.L.A. z zieloną herbatą okazało się, że mam powiększoną wątrobę, ból żołądka towarzyszył mi cały czas (jakbym kamień połknęła), nie ważne czy zjadłam ciężko czy lekko strawne posiłki. Przy okazji innego problemu ze zdrowiem i wizyty u lekarza zapytałam, czy te objawy mogą być skutkiem bio c.l.a. i lekarz potwierdził. Genrealnie wszystkie te cuda na kiju pomagające nam schudnąć powodują jedynie częstsze wypróżnianie, to można uzyskać również za pomącą wspomnianego już oleju rycynowego... a taniej. Wszystkim, którym udało sie schudnąć gratuluję, a zaczynających zażywanie bio ostrzegam - możecie sobie popsuć zdrowie. A dieta, która zaczyna sie stosować przy okazji bio i innych środków, oraz ćwiczenia, sądzę ze poskutkują dobrze także i bez tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki 1991
Heeej ":) tez sobie kupilam bio Cla :D Biore 2 dzien i faktycznie mam tej energi wiecej ;D Ja schudlam 16 kg:) przez 3 miesiace:) mam 173 i 58kg wagi ... jednak dalej dąze do mniejszej wagi :D I w dodatku mam cukrzyce 1 stopnia :D i jakos daje radę :D Wam tez zycze powodzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessa1988
witam mam 166cm wzrostu i warze 64kg chciała bym troche zrzucic ze 2 lub 3 kg powiedzcie czy BIO CLA działają bo jeszcze ich nie kupiłam ale mam zamiar chodzę dwa razy w tygodniu na basen i jeżdże na roweku stacjonarnym chce zrzucić tylko kilka kilo myslicie że się uda? poradźcie coś prosze bo mam dylemat czy je kupować czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci zaszkodzi kupić? :) Ja biorę od kilku dni, ale tylko 3 tabletki dziennie, narazie nadal jestem ciągle glodna, ale jeszcze poczekam:) Chodzę na basen, biegam i uprawiam dużo seksu;) Aktywności fizycznej więc chyba starczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ci zaszkodzi spróbować? :) Ja niedawno zaczęłam, chyba w piątek, ale biorę tylko 3 tabletki dziennie - na razie ciągle jestem głodna... Czy to przejdzie? Wy też tak miałyście? Jak u was z aktywnością fizyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ci zaszkodzi spróbować? :) Ja niedawno zaczęłam, chyba w piątek, ale biorę tylko 3 tabletki dziennie - na razie ciągle jestem głodna... Czy to przejdzie? Wy też tak miałyście? Jak u was z aktywnością fizyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ci zaszkodzi spróbować? :) Ja niedawno zaczęłam, chyba w piątek, ale biorę tylko 3 tabletki dziennie - na razie ciągle jestem głodna... Czy to przejdzie? Wy też tak miałyście? Jak u was z aktywnością fizyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessa1988
Ja ogolnie nie mam tak że czuję głód itd czasem moge nic nie jeść niestety mam teraz taki tryb życia że mało się ruszam i przybrałam trochę chciala bym zrzucić i poprostu pomyślałam żeby kupić te tabletki żeby sie wspomóc przy ćwiczeniach ale nie mogłam się zdecydować które wybrać czy bio c.l.a czy therm line ale chyba zdecyduje sie na bio. Jednym z moich problemów to piwko lubie sobie wypić wiczorkiem jedno ale brzuszek rośnie mi niestety grubnie sie naj bardziej w brzuszku i udach a ide na wesele i musze schudnać ze 2 kg przynajmniej dla wlasniego lepszego samopoczucia i samooceny pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola4kiloNadwagi
Ha Ha! Już tylko 4. Jeszcze troszkę i wrócę do jako takiej wagi. Ale kiedy już dojdę do upragnionego celu, wyznaczę sobie kolejny. Bio Cla mi pomaga, ale bez diety i cwiczeń, myślę, że nie byłoby tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to ja dobrze zrozumiałam? Schudłaś już 4 kg? To kiedy zaczęłaś? Jak "drastyczną" dietę stosujesz? I po ile tabletek dziennie bierzesz? Jak narazie zauważyłam u siebie spadek apetytu, myślę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 158 cm i 53 kilo wagi a chcę ważyć 47/48 kilo. Mam czas do końca czerwca. Czy to możliwe? Kupiłam dziś bio cla, będę jeździć na rowerze i nie będę jeść moich ukochanych batoników. Ostatni posiłek o 17/18 tak? Najbardziej zależy mi na brzuchu, udach i ramionach. Nie jestem gruba ale tłusta. Dam radę, wszystkie damy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo - mam wrażenie, że jestem tłusta, zwłaszcza na brzuchu, obrzydliwe oponki, a fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam w domu wagi ;) Ale chyba zaczął się zmniejszać apetyt, i jak pisałam, zastanawiam się, czy nie biorę za małej dawki - 3 tabletki dziennie. No i mam wrażenie, że spodnie coś luźniejsze;) A biorę od tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pięć dni połykam bio cla i jak do tej pory nie miałam ochoty na moje batoniki :D:D:D Biorę 6/7 tabletek dziennie i na razie się sprawdza, ale nie ćwiczę. Ubocznych skutków nie zauważyłam. I co najważniejsze nie mam problemów z wypróżnianiem jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rikora mogę prosić o maila albo gg...jestem bardzo zainteresowana straceniem kilku kilogramów ... chciałabym kupić Bio-Cla...ale mam wątpliwości... mój numer gg 484565....zapraszam wszystkich którzy sa zadowoleni z tego preparatu do udzielenia mi porad...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×