Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

:) witajcie! A.Czy nie jest trochę za póżno na prezenty z okazji N.R?! Ale jak będziesz juz kupowała możesz wziąć dwie sztuki choć nie jest to moja ulubiona marka , wolę niemców.Ale garaż mam ogromny więc nie będzie zajmował miejsca! Jak tam brzuszek? Pozdrawienia dla tych co lubią być dotykane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers- ucałowania dla Ciebie i dwójki :) Witaj 35M 🖐️ witam wszystkich :-) Miło was widzieć, rzadko zachodzę na kafeterię ostatnio, rzeczywistość jest fajniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Ciekawski i stali Bywalcy!!!! Zgadzam sie, ze rzeczywistosc jest ciekawsza i dotknac mozna:D. Za pare dni to i ja znikne na chwile, ale narazie korzystam i zagladam tutaj jak mam czas. Codziennie biegam na fitnes i jak narazie jest mnie wiecej o 7 kg:D, ale wszystko jest ok. Pozdrawiam i 😘{kiss]😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel_80
Szukam chętnych ludzi na dogging. Chcę zorganizować spotkanie w Warszawie. Ja 28 lat - mężczyzna. Nigdy wcześniej nie próbowałem, więc na pewno będzie fajnie :) Kontakt gg:8486797

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Daniel_80!!!! Prof. Zbigniew Lew Starowicz, seksuolog: - Dogging nie może istnieć bez internetu. Doggersi nie potrzebują pokoju, atmosfery i gry wstępnej, bo całe zbliżenie trwa zwykle 5-10 minut. Każdy z nich to większy lub mniejszy ekshibicjonista, któremu podniecenie sprawia możliwość podpatrzenia przez innych. To dewiacja, pokręcenie psychiczne i odchylenie od normy! Nieszkodliwe dla psychiki zabawiających się w ten sposób osób, o ile ma charakter sporadyczny. Gorzej, jeśli ludzie zaczynają się bawić w uprawianie seksu w parku cyklicznie. Może to zaburzyć ich kontakty seksualne z innymi osobami, a nawet prowadzić do impotencji. Niestety, podobny wpływ może to mieć na przypadkowych obserwatorów. Mogą poczuć wstręt i obrzydzenie do uprawniania seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! No Flowers widzę że odrobiłaś pracę domową, wyobraż sobie że też wczoraj to gdzieś przeczytałem. Chyba za stary już jestem na takie wybryki choć z tego co czytałem średnia wieku w tej zabawie to jakieś 35 latek czyli sie łapę :).Czego to ludzie nie wymyślą.... Jak twoje samopoczucie przed ciężkim dniem? Trzymam za Ciebie kciuki! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Dogging jak dla mnie to dziwna sprawa, choć pewnie fajnie było by przeżyć randkę \"cześć, ładne masz skarpetki, no to się rozbieraj\";) ale z kochaną i kochającą osobą wyjechać w odludne miejsce na łonie natury, na trawce łaskoczącej w tyłek... przykryci tylko promieniami słonecznymi... mrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie- wczoraj moja dogginka ( z którą lubię uprawiać seks wszędzie, zwłaszcza w naszym łóżku;)) i ja byliśmy tak padnięci że nie udało się ani wieczorem, ani w nocy ani nad ranem... czuję się wyposzczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak wszyscy uprawiamy dogging.Byłem ostatnie 3 dni sprawdzić jak to robią w Budapeszcie :). Nie sprawdzilem bo zwiedzaliśmy tylko zabytkowe pałece i inne budynki , a nie parki ! Ale za to w basenach termalnych znajdujących sie w jaskiniach sami \"doggingowcy\", serio , aż się zawstydziłem.Co prawda nie pary z przypadku ale z pewnościa to co robili to był SEX ,uwierzcie znam sie na tym :):). Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! coś bym napisał ale mam taki zamęt dziś w głowie że nawet nie wiem co....więć nie napiszę ! Ale chociaż wszystkich pozdrowię ....więc pozdrawiam ! :) Macie jakies propozycje na majówkę ,nie chciałbym zmarnowac tej pięknej pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamek w Iłży odpadł , trafiła mi sie fajna impreza , było mnóstwo dziewczyn , tańce itp.....wszystkie z przedszkola od mojej córki,skonczyła 7 lat :) . A pogoda na wycieczki tez sie nie udala , nie mam więc czego żałować. Co u A? Jak zwykle buszujesz po nocach :) , co za oceanem ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawego? , no coz ciekawie to ja wygladam, a bedzie jeszcze ciekawiej lada dzin:D jak sie to towarzystwo wysypie:) Pozdrawiam nielicznych i do nastepnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałas już o powiększeniu mieszkania o dwa pokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×