Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Czesc, :D:D:D brak czasu , bo jak wiosna zawitala to szkoda czasu na komp:D kochac sie chce:D 35M🖐️ jak ta randka z sasiadka sie udala? znowu wybieram sie na urlop z ukochanym:D pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska***
35M jestem starsza , co Ty na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska***
zero odpowiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! kurde ! dzień mnie nie było (bo wszystko nie działało) ,a tutaj krew sie prawie lała , chyba komuś nerwy puściły. Ciekawe czy sie zakończyło bójką na boisku szkolnym :) ! Nie będe pisał po czyjej stronie stanąłem....;) Flowers cieszę się że wpadłaś i że o sąsiadce mojej pamietasz.Chyba sie udała ( ja jestem zadowolony) , choć mieliśmy ograniczenia ponieważ bylismy z dziećmi .Ale wiem że ona wie o co chodzi ;),fajna kobieta z niej jest! W sobotę znów jedziemy z dziecmi na konie . zaden nick....widzę że cierpliwości ci brakuje,spokojnie ,muszę znależć wolna chwilkę ,mam teraz mnóstwo na głowie i ciągle biegam tu i tam.Ale jak obiecałem....to wiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ze spotkaniem,przecież napisałem że bylismy z dziećmi na koniach,a że dzieci to pretekst żeby sie spotkac to żle?bardzo ładnie się ze sobą bawia.....to tak pół zartem pół serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a wiesz co ci powiem ..moja córcia tez kocha konie,w kazde wakacje jezdzi na oboz jezdziecki,mielismy tez konika ale juz staruszek byl...tak ze to w sumie dobry pomysł,no i tu mi sie pytanko nasuwa ale mysle ze to na priva sie nadaje a ty nic..napisz słowko ,bede miala adres to ja cie dopadne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ,piszę w tej chwili ,ale teraz króciutko....czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje się że mnie obserwujesz z boku,mam takie wrażenie.... zaden nick.. złapałem , dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszą stronę i na razie mam mętlik:( O co chodzi??? 35M szuka starszej partnerki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie jeszcze poczytać :). Prada miło cię widzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej czytać:) Jakoś średnio mi się podoba przedzieranie się przez 60 stron tego topicu:( Nie wiem czy warto, bo chyba wszystko zaden nick nie wchodzi streściła mi w jednym zdaniu-to jest minimalistka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaritta twoje oszustwa to Twoja sprawa, tarzaj się w tym dalej:D weszłam na topik przeczytałam: 13:13 35M haha więc domyślam sie że cos za plecami męża robisz (siedzisz w necie i uwodzisz facetów) ,pewnie większość osób tu przesiadujących ,a będących w związku robi to bez wiedzy tej drugiej części . Może to i dobrze ..... 13:54 margaritta mój ślubny wie tylko tyle o kafe....że to kobiece forum na liście kontaktów gg mam tylko kobiece imiona i tylko ja wiem co sie pod którym kryje;) a do skrzynki mam hasło...no bo po co ma sie biedaczek niepotrzebnie stresować 14:30 margaritta hahahhahaha...to zestresowany facet jesteś ;) ja w pracy jestem sama...więc całkowity luz. a w domu gdy nie jestem sama nawet nie zaglądam na kafe czy gg nie chcę wzbudzać ciekawości ;) i to skomentowałam, daj spokój z tłumaczeniami i nie rób z kogoś downa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy wyjechaliście chyba na koniec swiata, a ja głupi zajęcie sobie znalazłem.....miłego więc odpoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×