Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

komp mi pada, więc pisanie mi się utrudniło, pozatym muszę nadrobić zaległości i przed poniedziałkiem zrobić pracę która musi być gotowa przed wyjazdem. Więc być może zajżę, ale być może do czwartku:) papapa🖐️ ps no wiem że zajże, znam się niestety. Ale żle mi z tym że wciągnęło mnie to gadanie za bardzo. Warto było, ale coś tam straciłem. Boję się żebym więcej nie stracił. napisze o co chodzi, ale nie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam czytać ..... hmmm.....i już wiem przed czy Cię przestrzegałam....już wszystko wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odetchnęłam świeżym powietrzem.....spotkałam się z koleżanką......przemyslałam co napisałeś.....a decyzję podejmę jak przeczytam e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz piękny jest....ludzie uśmiechnięci....zadowoleni z życia....roześmiani....tylko ja zadumana...co takiego Ci zrobiłam? czy choć jednym słowem ....przecież wiesz że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie jednym tylko kilkoma tysiącami;) Nie rozumiem- dlaczego miałabyś uważać że ty mi coś zrobiłaś?? Miło się konwersuje i tyle. To ja mam problem, nie Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kilka slow o sobie\" dlaczego nic tam nie wpisujecie? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motorhead 🖐️ czy ja Ciebie nie widzialam przypadkiem na tym twoim motorze wczoraj w Toronto? ❤️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! zaczynamy nowy tydzień ! zapowiada sie bardzo pracowity ale zrobie wszystko żeby poświęcić więcej czasu na odwiedziny. Czyżby flowers nie spała ,a może sie dopiero kładziesz? Dobrze zauważyłaś że w \"kilka słów....\" raczej nic nie wpisujemy , chyba z lenistwa bo nie widzę inej przyczyny.W moim przypadku i tak sie wysiliłem bo napisałem że jestem mężczyzną! Twoja krótka charakterystyka jest ciekawa ,nawet bardzo ciekawa.myślałem że takie kobiety są tylko na filmach albo w książkach....a tu proszę ,tyle tylko że za oceanem haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Samego Gospodarza🖐️👄♥ dla mnie tez pracowity ma byc ten tydzien, ale na odrobine szalenstwa zawsze mam czas:D, natomiast na sen szkoda mi czau (wystarczy jak bezprzerwy przespie 6 h) poniedzialek zapowiada sie bardzo zwariowany, dlatego dopiero wieczorkiem moge znowu tutaj wpasc , ale dla Ciebie 35M to juz bedzie gleboka noc:O mam nadzieje, ze bedzie jeszcze taki czas, ze wpadniemy na siebie i wtedy sobie odbijemy:D te ciagle mijanki Stawiam kawe jak lubisz, ja wole \"Yerba mate\" \\_/>🌼\\_/>🌼\\_/>🌼\\_/>🌼\\_/>🌼\\_/>🌼\\_/>🌼\\_/>🌼 zapraszm Wszystkich do stolu:D jeszcze jest goraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam...czy można się przysiąść? ;) chętnie napiję sie kawy w miłym towarzystwie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi, ze napilas sie Marga ze mna tej kawy:D (reszta sie zmarnowala), ale Ci panowie na tym topiku to chyba jeszcze chlopcy i nie wiedza jak sie zachowac:O:O:O pogardzili kawa:P Moze cos mocniejszeg : Y Y Y Y Y🌼Y🌼Y🌼Y🌼 Pozdrawiam i lece do Chiropractica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×