Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

możesz się nudzić od poniedziałku, najwcześniej w czwartek tu zajżę;) o ile nie dojdę do wniosku że nie powinienem tu zaglądać nigdy!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz....o czym mówiłeś na samym początku? jesteś świeżo po lekturze wszystkich stron.....a ja... co chcesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wspominałaś o zagrożeniu które ja całkiem zignorowałem... a jest realne. Chciałem dodać tu uśmiech, ale to nie jest w sumie śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysil wyobrażnię, bieżnia automatyczna, obsługiwana przez trenera z teamu... taki trening niby, ale medal całkiem fajny można dostać za osiągi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja na przemian o 2 rzeczach, przepraszam;) bieżnia automatyczna dla całej drużyny czasem bywa określana torem 69;) a zagrożenia to sama wiesz chyba. wzrok mi zaczyna nawalać, coś mi jakby świeci po oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę nie podsłuchowywać;) cześć Musztarda🖐️ niestety chwilowo jestem skazany na forum, cos mi padło w konfiguracjach i nie moge obsługiwac poczty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknąłem na ten nick, i wysłałbym wczesniej;) już probowałem. Jestem analfabetą informatycznym, ale nie nie aż takim, znaleść adres potrafiłem wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm hmmm nie ucz ojca dzieci robić, poproszę!! Mam walnięty system, muszę go postawić na nowo, oto problem, założyłbym dawno jakbym mógł, tylko żadna poczta nie działa wrrr wrrr:P więc tym bardziej nie mogę założyć nowego konta, skoro nie działają konta które już mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam zaraz, 🖐️ ciao!! już nawet tu ledwie zipie biedny kompik mój antyczny:( trzeba go będzie zmienić, bebechy też jakieś rozsądniejsze dołożyć chyba... Paaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×