Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

wlanie przed chwila go przeczytalam :D niezły ... Małżeństwo obchodzi 25 rocznicę ślubu. Równocześnie małżonkowie świętują 50 rocznicę urodzin każdego z nich. Podczas ceremonii wśród gości zjawia się wróżka i mówi: - Kochani! W nagrodę za waszą wierność przez te lata małżeństwa, chcę spełnić każdemu z Was po jednym największym marzeniu! Żona podekscytowana ogłasza: - Pragnę odbyć z mężem podróż dookoła świata! Po dotknięciu różdżką przed żoną pojawiają się bilety lotnicze oraz stos voucherów do hoteli na całym świecie. Mąż patrzy na bilety a potem na żonę ...... zastanawia się jeszcze przez chwilę i mówi: - Wizja wspaniała! Ale taka okazja może się już nie powtórzyć. Dlatego wybacz mi kochanie ale moim pragnieniem jest mieć żonę o 30 lat młodszą ode mnie! Żona stanęła jak wryta. Wróżkę też prawie wmurowało w ziemię, lecz słowo się rzekło... patrząc na żonę dotyka męża różdżką zamieniając go w... 80-cio letniego staruszka! Jaki morał? Fakt, że mężczyźni to czasem sk**wiele i robią w życiu złych rzeczy wiele. Ale pamiętaj, że wróżki, niestety, TO ZAWSZE KOBIETY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wesolutko u nas...skąd wy to wszystko bierzecie?! z życia pewnie. Ania flowersowa zajrzy dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie chce mi się tutaj samemu siedzieć więc idę do domu.Z moim szczęśiem pewnie teraz wszyscy się zlecą haha. Wpadnę więc jutro......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! paskudna pogoda i wszyscy chyba śpią.Też bym sobie pospał w łózku z jakąś fajna np.40 stką ,ale jestem tak głodny że najpierw coś wrzucę na ząb....a potem zobaczymy haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:D spokojnie tutaj , gospodarz samotny taki👄 szkoda, ze nie mam jeszcze 40 bo chyba skorzystalabym z propozycji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tam wolala w tym lozku co innego robic, bo spac wole sama:D jestem po porannej kapieli i myslalam, ze Pawel juz sie najadl i wpadnie na moment, ale chyba znalazl jakas 40 tke:P no to nie przeszkadzam i uciekam zrobic cos szalonego:D (w myslach mam to juz od paru dni) 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy piekną wiosnę :) u mnie całe popołudnie padał śnieg...ech no to moze coś na rozgrzewkę :D Seks małżeński Podczas normalnego współżycia małżeńskiego występują trzy etapy seksu. Pierwszy to tak zwany SEKS DOMOWY, podczas którego stosunki nowożeńców odbywają się często i w rożnych miejscach, np. w kuchni, w gościnnym, na podłodze, w wannie itd. Następnie przychodzi etap zwany SEKS SYPIALNIANY, podczas którego stosunki płciowe odbywają się regularnie i jak sama nazwa wskazuje w sypialni. Z czasem, nieubłaganie pojawia się trzeci etap zwany SEKSEM PRZEDPOKOJOWYM. Podczas tego etapu małżonkowie mijają się sporadycznie w przedpokoju mówiąc: \"Pieprz się!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich którzy dziś tu wpadną! A nie mówiłem że kiedy znikam wszyscy sie pojawiają , mam na mysli wczorajszy dzień. Ale dobrze że wogóle ktos tu zagląda. Np. nasza margarita wsiąkła chyba na dobre , ani widu ani słychu, szkoda. No więc inni muszą dowcipami nadrabiac....;) . Ciekawski facecik z dalego zauwazyłem obserwuje i chyba na margaritę czeka .....mam nadzieje że się doczeka. A Ania zza oceanu wpada o 16.30 i mówi że właśnie poranny prysznic brała :D,:D. Mogłaś powiedziec , pomógłbym Ci plecy wytrzeć i kawe bym zaparzył . Niestety nie znalazłem wczoraj żadnej 40 , może dziś cos sie uda \"upolować\" , może być 38. Ciekawe co Aniu zrobiłaś wczoraj szalonego ,może sie pochwalisz skoro tak długo to sobie planowałaś....czyżbym sie domyslał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! kupilam sobie wczasy, jutro wylatuje na tydzien:D:D:D tak tak sama lece:D odpoczac od mojego partnera, bo ostatnio niezle mi zaszkodzil:( po pracy jeszcze tu wpadne powiedziec dowidzenia:D:D:D, ale to u Was bedzie noc:P Pawelku❤️ nie lubie sie wycierac, ale ta kawa kuszaco brzmi wlasnie jestem po kapieli i czekam na kawe az sie sama zaparzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchodzi chłop w barze do kobiety i próbuje nawiązać rozmowę. Ona mu mówi: - Pan pod niewłaściwym adresem, ja jestem lesbijką. - A co to znaczy? - Widzisz przy barze tę blondynkę? Chciałabym z nią spędzić noc. - Kurde to ja też jestem lesbijką!!! \"Uprawianie seksu przypomina grę w brydża. Jak siż nie ma dobrego partnera, to lepiej mieć dobrą rękę.\" Woody Allen \"Kobiety umieją udawać orgazmy. Za to męźczyźni potrafią udawać całe związki.\" Sharon Stone \"Kobiety potrzebują powodu, żeby uprawiać seks. Mężczyźni potrzebują jedynie miejsca.\" Billy Crystal - Czy mogę prosić o rękę pana córki? - A co, nie masz swojej - zażartował ojciec - Mam, ale jest już zmęczona. - odpowiedział poważnie kandydat. Mała dziewczynka stoi na ulicy i płacze, ludzie ją pytają: - Dlaczego płaczesz? - Bo się zgubiłam! - A jak się nazywasz? - Nie wiem! - A jak się nazywa twoja mama? - Nie wiem! - A swój adres znasz? - Tak: wu-wu-wu-kropka-basia-kropka-pe-el

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers......a gdzie te wczasy...pochwal sie :) ja mogę tylko pozazdrościć....brak czasu na wypoczynek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cos palnąłem....zaden nick nie wchodzi to było w żartoblwej formie napisane i nie gniewaj sie o ten żart 🌼. Margarita to Ty ,niedowiary!? Ściągnąłem cie tutaj myslami.... Aniu będzie smutno mi bez Ciebie i kawa pewnie wystygnie...ale jak wrócisz liczę że podgrzejesz troszke temperature;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie byłas przez ten czas, czyżby też na wczasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu Cie mało było...zdradzasz nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie powiedział że przeszkadzasz...może mogłoby być jeszcze milej w twoim towarzystwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×