Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

ciekawe dla kogo ta mała czarna ,ja była dla mnie to dziękuję . No widzisz a ja teraz mam 2 godz, potem muszę jeszcze coś załatwić ...liczę że się zjawisz w tym czasie. Na imie mam Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich lobecnych.....nie moge wchodzic czesciej,ale staram sie jak moge....widze,ze wszyscy juz wiedza swoje imiona jak milo sie zrobilo......hej,Andzia,to super ze mieszkasz na Weston a ja w zachodniej Mississaga przy Britannia i Churchill....Andziu,ale lobawiam sie ze te 22 to nie jest moj wiek.....hmmmmm let me see....kurcze to juz tyle,jestem starszy niestety od Gospodarza juz 38 walnelo...ale planuje poleciec w kosmos to Wy wtedy dolaczycie i razem bedziemy obchodzic urodziny....hihihihi.....sluchajcie...........ona miala 2 dzieci z pierwszego zwiazku.....on mial 3 ze swojego pierwszego.....razem mieli 4 dzieci....pewnego popoludnia ona krzyczy JOZEK JOZEK.....on biegnie co sil i pyta.....CO SIE STALO......ona mowi.....MOJE DZIECI RAZEM Z TWOIMI DZIECMI BIJA NASZE DZIECI!!!!!!...HA!HA!HA!...........Andziu,te rozyczki jak chcesz to sa Twoje....wsyckie te czerwone i te biale i te zolte i te zielone....hihihi...dobra spadam....milej nocki dla wszystkich.....aha......Ptys z Balbina siedza w piaskownicy i on do niej mowi........BALBINA POKAZ CIPE DAM CI CIACHO.......EEEEEEEE TAKA CIPA ODDAJ CIACHOOO!!!!!...hihihihi....ok sorki za to slowo....spadam....milusinskiego wieczoru dla wszystkich...M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia,podaj swoj adres to wysle Tobie smsa.....goracej kawusi na dobranoc chociaz moze powinno sie zyczyc nie kawusi,ale co innego na nocke.......okidoki......papa!!!!!M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim którzy tu dziś zajrzą i pozdrowienia dla najbliższych (wiadomo dla kogo). Aniu tez mi bardzo miło! Może napiszesz jak Cie nazywają znajomi i co Ci sie podoba a my sie dostosujemy ( ja napewno). Faktycznie zauważyłem że ostatnio tylko my tutaj zaglądamy i myślę że skoro tak, to jest to okazja aby sie lepiej poznać i wypic razem kawę! Ale jak to zrobić skoro sie ciężko nam spotkać hihi ,licze na więcej szczęścia. wczoraj niewiele brakło......Chętnie podam Ci mojego meila ale to może przy okazji....Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Wpadam na doslowna minutke, jestem w pracy i mam nawet cos do zrobienia:P Po prostu Anka, tutaj Enna tez nie lubie, ale to w innym jezyku to jakos znosze:O. szkoda, ze tylko kawe;) mozemy wypic razem;) Pawel to ladne imie, ale znam tylko mojego szwagra o tym imieniu no i Ciebie prawie znam:D W nastepnym tygodniu nie bedzie mnie, mam zamiar gdzies pojechac:D szukam cos w tz. \"last minute\", mam nawet cos na uwadze, a do tego nie drogo:D. zezloscil mnie moj facet i jade bez niego odpoczac:) no to do wieczorka🖐️Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem w pracy:O obiecalam, ze wpadne wieczorkiem do Was;) ide do kina po pracy:D:D:D 🖐️ 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowny jestes Ciekawski:D caly tydzien pracowales i jak obiecales we czwartek tak i jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×