Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

hey witam wszystkich tutaj lobecnych.....jak tam moje FLOWERS sie czuja.....wiesz to ja te rozyczki trzymam dla Ciebie w razie czego...hihihi....kwaitki mowisz ze widzialas mnie wczoraj w Toronto....a cio TY jakas prorok cy co????....hihihi....krucafix,ale mnie wypatsylas sibko....ja sie tak nie bawie i juz.....Balbina z Ptysiem bawi sie w chowanego i mowi: Ptysiu wies cio...pobawimy sie w chowanego....wies,jak mnie znajdzies to Ci sie loddam,a jak niiiiii to bede w safie....hahaha....FLOWERS,a gdzie TY jestes teraz w Toronto...nigodej....zartuje,ale trafilas WASZA NAMIETNOSC....w dziesiatke....ale to nie mnie widzialas,ja wczoraj wrocilem z Arizony od dziadziusia Geronimo swietej pamieci....kurcze obiecalem sobie kiedys ze pojade na jego grob do Fort Sill w OKlahomie i zloze kwiatki dla mojego wodza i krucafix jeszcze nie dotrzymalem slowa,ale to sie stanie obiecje WAM....ha,ale za to bylem w Fort Summner w New Mexico zlozyc kwiatki u Pana Billy the KIda,taka ze mnie losobistosc....spita juz pewnie to nic to trzymajta sie zdrowo i nie dajta sie robaczkom.....no i Kwiatki buziak dla Ciebie....lokidoki....kobranocka!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarz,powiem Ci ze masz racje....kobieta wyglada najlepiej w wieku miedzy 35-40 lat....takiej sexownej ryczacej 40 latki nigdy dosyc.....szkoda ze kobiety nie moga sie zatrzymac w tym wieku.....normalnie musze postawic Ci kielicha za to.....swietaaaaaa praaaaawdaaa....milusiej noci dla wszystkich......siemano!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motorhead🖐️👄 No to daj mi to roze, czekam:D w Toronto to widzialam takiego jednego na motorze i pomyslalam, ze to Ty, npisz Mariuszku cos w \"kilka slow o sobie\" bo to co tam jest to za malo, mam tez maila z domena rogersa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam, czekam, ale sie chyba nie doczekam:O 22 lata i spac o tak wczesnej porze chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! no to adres do Ciebie flowers juz prawie mam , jeszcze z 10 lat dowiem sie więcej i może uda mi się na bilet odłozyć no i wtedy nie przepuszczę Ci ......Yerba mate ( i tak nie wiem co to). No i wreszcie ktos przyznał mi racje ...dzięki MOTORHEAD, ale wódeczki z rana nie pijam , poczekamy na inna okazję! Zajrze dzis do was po południu , może wreszcie sie spotkamy , a teraz ciężka praca mnie czeka jak co dzień , oczy mi się zamykają ,jakąś dziwna noc dziś miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jestem i oczywiście pudło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35M🖐️ ale ta Weston to dluga ulca i pewnie zabraloby Ci troche czasu znalezienie mnie , ale mam nadzieje, ze na stare latka sie spotkamy:D, a teraz zadowolmy sie tym co jest :D:D:D (widzialam, ze zagladasz tez na te bardziej pikantne topiki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze że robisz rozeznanie terenu...czyli na jakie topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to dzień dobry i cieszę się że jestes.Nie wiem jak długo zostane ale bedę próbował jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba usnęła......więc dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gospodarz👄 niestety ide do pracy i to w tym momecie, ale milo ze Jestes👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szkoda.Ale licze że sie umówimy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze tak sie mijamy, ale mozesz caly dzien myslec o mnie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dojazd 15 min....to jeszcze bysmy zdążyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode w tym samym czasie co dzisiaj mozemy sie spotkac na mala czrna :D do pracy ide na 2:00pm, wiec waszego czasu to bedzie +6h 8:00pm tutaj wpadlam niechcacy na Ciebie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3339558&start=30 16:52 35M i chyba w pytaniu do panow co sadza o sexsie z filigranowa kobietka:P , ale nie jestem pewna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35M ta wodeczka to cala dobe na stoliku sterczy, a z rana tez nie lubie wodeczki popijac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po pracy czy przed praca ,bo ćiężko mi nadążyć.....haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest 8:20 rano i jestem juz na chodzie robie wlasnie mala czarna dla Ciebie i herbate dla siebie >🌼 \\_/>:classic_cool: zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mi jak masz na imie bo z nikiem nie lubie rozmawiac, ja tak naprawde mam na imie Anka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka mialam nadzieje, ze poflirtujemy:O teraz lece poflirtowac w realu:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×