Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Anik, mam nadzieję, że się nie doczekamy, choć ja raczej tak, bo jakoś nie chciało mi się wysiliać ze staraniami i mało ich było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne może być herbatka:) Z cytrynką? Tak to jest, że z jednej strony fajnie wynieść się na swoje, a z drugiej trochę smutno...bo w końcu tyle lat w domku rodzinnym. Powiem Ci szczerze, że ja się chyba też doczekam (chociaż nie napiszę, że na pewno, bo jakieś prawdopodobieństwo jest :) ) i już planuję przyszły cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, z cytrynką. :) I dwie łyżeczki cukru :) No właśnie, tak jakoś smutno. Tak szkoda mi Rodziców zostawić. :) Ale z drugiej strony to przeciez normalne, ze trzeba kiedys isc na swoje :) No to moze sie nie doczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek.A u mnie wczoraj slonko ladnie swiecilo, a dzisiaj jest pochmurno.Zycze wam, aby ta wstretna @ jednak nie przyszla.U mnie 13 dc, a wiec plodniaki ON THE TOP.Jednak jak juz wczesniej pisalam, pierwsze staranka mozemy miec dopiero jutro.Oby sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Karinko. To tez powodzenia :) Oby tym razem sie udalo. :) Mysmy tez byli na badaniach i tez nie moglismy nic robic przez 5 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zapomniałam o cukrze :) A herbatka bez cukru...ble W końcu trzeba dać kochanym rodzicom trochę spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Anik, ze moim Rodzicom przyda sie spokoj. :) Zreszta maja jeszcze moja duuuuzo mlodsza siostre, wiec nie zostaja calkiem sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, no tak to mają się jeszcze kim zajmować. Madziorka :) hej. Gdzie się podziewałaś, że tak długo Cię nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik bylam w piatek ale Ciebie nie bylo, a przez weekend bylam u rodzicow wiec sama rozumiesz...:) Co tam u Ciebie kochana??? Klempa gratuluje przeprowadzki:), powiem Ci szczerze, ze troszke Ci zazdroszcze- ale to taka pozytywna zazdrosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Madziorko. Bardzo sie ciesze, ze zdrowie Ci dopisuje :) U mnie oki, humorek bardzo w porzadku. Dzis zaczynam przeprowadzke i zaraz wlasnie ide pakowac manele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje Madziorko :) Ja tez sie bardzo ciesze, ale z drugiej strony tak jakos troche smutno jest :) Ale to chyba normalne, ze kazdy wyprowadzajac sie z rodzinnego domu ma takie uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz wszystko w porzadeczku:) Klempa ale Ci fajowo:) Ciekawe, kiedy ja tak bede mogla spakowac swoje manele i sie wyniesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziorka. Co u Ciebie slychac? Klempa - a jakie wy badanka robiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka, to w takim razie się minęłyśmy...ale \"wpadłyśmy\" na siebie teraz, więc nic straconego. U mnie wszystko dobrze:) Pogoda przepiękna, słonko świeci i od razu chce się uśmiechać i cieszyć się życiem :) Czekam na @ (a właściwie to nie czekam...hihi) ale tym razem już na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa masz racje to jest normalne.Ja jak sie wyprowadzalam od rodzicow to tez mi bylo bardzo smutno i ciezko, ale z czasem sie czlowiek przyzwyczaja- podobno... ja niestety nadal bardzo tesknie za rodzinka, a takie odwiedzinki to nie to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wpadlam sie tylko przywitac i zapytac co nowego? gratuluje zaciazonej mamusi super ze mamy kolejna mame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina witaj slonce:) Co tam u Ciebie???? Anik mam nadzieje, ze nie przyjdzie;) Bede trzymala kciuki bardzo mocno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ciebie Renik witam.U mnie bylo podobnie z przeprowadzka, a bylo tym ciezej, bo ja sie wyprowadzilam od Rodzicow juz 2,5 roku temu i teraz mieszkam od nich 900 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam na szczescie tylko 25 km :) I dwa auta, wiec nie ma problemu z dojazdem. Moge jechac w kazdej chwili :) No wlasnie Madziu, podobno sie czlowiek przyzwyczaja, ale mam nadzieje, ze mnie sie dosc szybko uda i bedzie wszystko oki. :) Do tej pory bardzo chcialam isc na swoje, a teraz jak nadszedl ten moment, to jakos tak dziwnie mi jest. :) Karino, robilismy badanie plemniczkow, sprawdzana byla ich ruchliwosc, ilosc, itp. Nam wyszlo, ze jest ich wystarczajaca ilosc, ale, ze troche za malo sie ruszaja. Lekarz zalecil witaminy, noszenie bokserek. Acha, u nas jest jeszcze jeden problem. Mis ma astme i alergie i przez to Jego pleminiki sa troche oslabione. Tzn. w sumie przez leki, ktore na to bierze. Ale tak to jest oki. Warto zrobic takie badanie, bo przynajmniej nie myslisz co jest nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa to masz wielkie szczescie ze to tylko 20 km, ja od swoich mieszkam 50 km i w sumie to tez nie jest duzo w porownaniu do Kariny. Klempa a mozesz mi powiedziec jakie witaminki dostal Twoj misiek??? Pytam bo moj maz tez ma z tym problemik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, ja niedługo uciekam. Właśnie zadzwoniła koleżanka i umówiłyśmy się na wizytę u naszego promotora. Ale jeszcze chwilkę z Wami poklikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorko, lekarz powiedzial, ze ma sobie kupic zestaw witamin dostepny w kazdej aptece, np. Centrum, Vigor itp., tylko powinien on zawierac cynk i selen, bo to podobno dobrze robi. Trzeba sie tez wysypiac, nie jesc jakichs niezdrowych rzeczy i przede wszystkim nosic bokserki, bo w zwyklych majtkach chlopowi za bardzo nagrzewa sie to i owo, a to niezdrowo wplywa na jego meskosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa o przegrzewaniu to ja wlasnie wiem.Moj chlop ma dodatkowy problem bo non stopem pracuje na noc i w wysokich temperaturach. Mezowi lekarz przepisal Androvit bo podobno jest lepszy niz ogolny zestaw witamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorko, to ja skonczy ten co ma to tem Mu kupie. Widzisz, mnie o tym nie powiedzial, tylko, ze wystarczy zwykly zestaw. No wlasnie my tez pracujemy w nocnych porach, tylko, ze my nie idziemy na cala noc, tylko na 2 albo 3 i to jest takie troche do dupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta w poniedziałek ;-) nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, ale jestem z wami od kilku miesięcy, choć bardziej czytam niż piszę 🌻 Staramy sie od czerwca zeszłego roku o potomstwo i do tej pory nic, całe szczęście ze zmieniłam ginekologa i poszłam na badania hormonalne ;-) wszystkie były ksiązkowe oprócz prolaktyny! no i znalazłam winowajcę. Stresujący tryb życia niestety sprzyja hiperprolaktynemi. Uwierzcie mi że nie nawet nie jest się człowiek w stanie domyslić ze coś nie tak ;-) Od 3 dni biorę bromegron i mam juz jakąś nadzieję , bo przynajmniej wiem co mi jest;-) za wysoka prolaktyna do idealny naturalny środek antykoncepcyjny ;-) Pozdrawiam i radzę wam dziewczyny, badajcie sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×