Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Kurcze Martusia - ogromne gratulacje dla ciebie!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Jak pieknie, że ci sie udało :) Gapinka - czy ja się kiedyś z Tobą spotkam na tym forum, kurka nigdy nie moge na ciebie trafić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - Antoś - przestań! Nie musisz przeprasać, ja tylko tak sobie żartowałam pisząc że dam ci po dupsku :) Przecież to tylko maszyny te nasze komputery, więc wszystko sie może zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Limetko:) Wróciłam tylko po to, żeby się z Tobą przywitać:) Nie mogłam się oprzeć...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - -witaj oficjalnie na forumie :D U mnie piękny dzionek dziś, choć coś zaczyna sie dziać, chyba bedzą się chmurki zbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrta29
Hej dziewczyny!!! Boże jak ja sie ciesze:):):):) Jamiolka gratulacje!!! To będziemy rodzić razem! hi hi TEZ JESZCZE W TO NIE WIERZE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przed chwilką napisałam , ale gdzięś a zjadłam po drodze. Limetko! Powiedz mi kochana kiedy ty byłaś na pierwszej wizycie u GINA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - jeszcze raz GRATULUJE ale teraz już we własnej wirtualnej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był gdzieś 5 tydzień ciąży, ale licząc od dnia ostatniej @, wtedy powiedział, ze widzi już coś, ale na usg szłam dokładnie w 6 tygodniu i już było widać bąbelek :) i tykające serbuszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Limetko! Czyli jeśli umowię sie na wizytę 14 marca ( a okres ostatni miałam 1.02.2007r. , a do zapłodnienia najprawdopodobniej doszło 15dc czyli 15.02.) to będzie juz serduszko pulsowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Martusiu ju powinno byc cos widać. Ewentualnie lekarz będzie ci kazał przyjść za tydzień, ale sama zobaczysz. To też zależy od sprzętu który maja :) Trzeba byc dobrej mysli, a tego ci nie brakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja uciekam na obiadek :) Martuś - a ty ciesz sie tym szczęściem, bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! czy ktoras z was moze mi powiedziec czy testy owulacyjne sa pomocne? ja mam zamiar kupic alenie wiem czy warto... jestem juz tak zdolowana ze nawet stracilam nadzijeje. Ale jesli ktoras uzywala ich i zaszla w ciaze to poprosze o krotki opis i skutecznosc. Z gory dziekuje...jesli troszke mi sie placza literki to dlatego ze upilam sie na smutno...:( sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos jezcze jest??? chyba nie.. trudno, ale jesli ktos bedzie(jakas przyszla mama) to baaaaaaardzo prosze o odpisanie!!!! bede wdzieczna... a na razie pa.Odczytam jtro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Widzę że powiało pustkami, ale wcale sie nie dziwię w końcu dziś sobota :) Ja w takim razie też ide wziąć relaksującą kąpiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos 80 Ja stosowałałam testy owu i od trzech dni wiem ze bede mamą:) Testy owu to nie 100% gwarancji, ale pomoc w określeniu dnia owulacji i staraniu sie w odpowiednim czasie. Stosowałam testy owu w listopadzie i nie wyszło, lecz przyczyn moze byc wiele. Teraz stosowałalam w lutym i 1 marca zobaczyłam 2 krechy na teście ciązowym:) Tobie równiez zycze by i dla ciebie stały sie pomocne:) I nie smuć sie tak bardzo . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Hej.Marta - i ja gratuluje Ci z calego serca.Super, ze w koncu Ci sie udalo.Ja tez staram sie od sierpnia i na razie jeszcze nic.Czy mnie sie tez kiedys uda?Powiedz mi, czy jak u Ciebie doszlo do zaplodnienia, to staraliscie sie moze w jakis inny sposob?Poradz mi na podstawie wlasnych doswiadczen jak Tobie sie udalo zaciazyc?Moze mnie to tez pomoze. Ja mam teraz dni plodne, a owu przewiduje na poniedzialek, ale niestety w poniedzialek dopiero mozemy z mezem miec seks, bo w ten dzien musimy oddac sperme do badania.A wiec w poniedzialek tez jest jeszcze jakas nadzieja, zeby zafasolkowac? Jak juz mowilam mam dni plodne, ale jedyne co mnie troche niepokoi, to kolor mojego sluzu-troche jest jakby ciemniejszy, zabarwiony krwia...czy to normalne?Dzis moj 11dc, a cykle mam 27-dniowe.Mam nadzieje, ze u mnie wszystko ok. Oooooooooo jejku, alez sie rozpisalam.Sorki za to i jeszcze raz bardzo sie ciesze, ze Ci sie Martuniu udalo. A co tam nowego u innych dziewczynek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) hej Karinko :) Dotarłam w końcu do domciu po długim buszowaniu po sklepach. Oczywiście nic nie kupiłam ale zrobiłam małe rozeznanie i coś sobie upatrzyłam. Karina, nasze staranka w tym miesiącu też były ograniczone, bo najpierw ja byłam chora, a potem mój Luby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
No witam.A co takiego sobie upatrzylas?Jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oczywiście, że można. Już kilka razy o tym pisałam, że 14 marca mam obronę pracy dyplomowej i wypadałoby elegancko na niej wystąpić. Spódnicę już kupiłam (taką ołówkową) ale jeszcze bluzka...I dzisiaj coś znalazłam:) Chociaż wydawało mi się, że nie będzie problemu kupieniem ładnej, eleganckiej bluzki...a jednak nie tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
No niby tyle wszystkiego jest pelno, ale jak sie czegos konkretnego szuka to potem nie mozna znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak. Jak idziesz bez konkretnego celu to jest dużo fajnych rzeczy. Ale jak chcesz coś określonego to pojawia się problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
No wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyślałam, że wypadałoby uaktualnić tabelki ze staraczkami, a przede wszystkim nowe mamuśki powinny się dopisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
No.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Oto ta tabelka: STARACZKI anik 81.............25..............3..............08.03......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Marta29...........29..............8...............01.03. ...........Gniezno Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Sheila25..............25............8................... 29.01......Rzeszów Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 31...............23.03.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin intima_30..........30........paźdz./listopad.........4.. ...........Kraków Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze zmianą jeszcze trochę poczekam...zobaczymy co trzeba będzie zmienić:) Mamuśki, wpisywać się śmiało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hej dziewczyny!!!! Gratulacje Marta29!!!! może będziemy razem rodzić?, ja ostatnia @ miałam 25 stycznia, ale mam krótkie cykle.Do gina idę 9 marca jeśli szczęśliwie doczekam.Bólem brzucha się nie przejmuj jeśli nie jest dość silny, mnie od czasu do czasu pobolewa brzuch i to normalne, w poprzedniej ciąży też tak miałam. Anik za ciebie trzymam kciuki, na pewno sie udało za inne starające się również.Zarażam Was dziewczyny!!!Pozdrowionka i buziaki;-)) Intimko gdzie się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×