Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Karina27
To dziewczyny same powinny sobie te tabelki uaktualniac, bo ja niestety nie zapisuje wszystkiego, kto zaciazyl, kiedy, a kto stracil...Nie jestem tez jasnowidzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
chej dziewczyny jak tam sie dzis czujecie? ja ostatnio mam cały zcas takie mrowienie w dole brzucha i ciagle czuje taki lekki ból jajników czy to moze byc od owulacji czy od ciazy?` takiego mrowienia nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
17dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
ale w ogole wczoraj taki miałam dyskomfoty podbrzusza ze nawet w schylaniu sie mi to przeszkadzało w jakim kolwiek wysiłku siuskaniu tez... =/ i od jakiegos czasu niezabardzo moge spac na brzuchu bo jakies takie napiecie czuje =/ dziwne bo zawsze spałam na brzuchu i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Znów mnie troszke nie było, ale w wolniejszych chwilach poczytuje troszkę. Martusia GRAAAATTTTULACJE!!! Fajnie że sie udało, teraz dbaj o siebie. Buziole dla Was kochane, a szczególnie dla Intimy. Trzymam kciuki i zaraz napewno znów bedzie ok. U mnie dzis 21 d.c. Za tydzień powinna przyjśc @. Trochę się boję....w tym cyklu mam pewne objawy, ale normalnie chcialabym przespac nastęny tydzień i obudzic sie dopiero po terminie @. Powiem Wam, że to co u mnie nowe, to fakt że od owu cały czas bola mnie piersi, a wcześniej tak nie miałam. Mam tak już tydzień czasu i ani troche mniej mnie nie bolą.Dziwne, co? Zawsze w okresie owu mnie pobolewały i przechodziło. Ból wracał dopiero razem z @. Hmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę za wcześnie chyba na ból spowodowany ciążą. Jakie masz długie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powyżej było do maleństwa:) Witaj magge! Ja tez miałam inny niż wszystkie cykl ( objawy) tyle ze z piersiami na odwrót niz u ciebie , no i to było to!!:) Teraz najgorszy okres przed Toba to czekanie okropieństwo. Przede mną tez czekanie - na wizyte u GINA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Ale tobie Marta test pokazal w koncu te dwie kreseczki, a mnie jeszcze nie...kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Marta, a moglabys i mnie wyslac twoje fotki? kkk1980-1978@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz Matrus szybciutko umów się na wizytę i czekamy.... na chlopaczka albo dziewuszkę, albo parkę hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Mam informację, która może przydać się staraczkom. Otóż olej z wiesiołka naprawdę poprawia śluz, a nawet go \"przywraca\". Jeśli się nie pojawi w pierwszym cyklu brania, to nic bierzcie go w następnym. Ja właśnie zauważyłam wręcz nadmiar śluzu dopiero w 2. miesiącu brania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
marta29 cykle mam 26-7dniowe ale ostatnio (po stym stosunku bez zabezp.) spoźniła mi sie @ i miałam 30dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo nie wiem czy takie dolegliwości jakie opisujesz mogą dotyczyć owualacji, bo ja nie miałam takich odczuć przy owulacji, nawet szczerze mowiąc to trudno mi było ją rozpoznać, bo nic nie czułam ( dlatego testy owu mi pomogły) Jeśli chodzi o ciąze to kazdy ma inne objawy. Myśle ze brzuszek może pobolewać od zagnieżdzenia ( tak przynajmniej było u mnie)zaczął mnie boleć 9 dni po owu i boli do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
hmm.. to nie wiem poczekam jeszcze troche jak dalej bedzie cos nie tak to bede testowac dam znak co i jak :) a narazie uciekam papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Dzieki Marta za fotki.Fajnie wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też powoli znikam, papa nie pozostaje mi nic innego jak uzbroic sie w cierpliwośc. co prawda miałam pomysł, żeby zrobić test ale co mi to da? chyba tylko większe rozczarowanie jak przyjdzie @, bo przecież i tak nic nie poradzę. chyba, że poleciałabym do lekarza po jakies środki na podtrzymanie, ale organizm chyba wie co robi. zobacze. jak sie nie uda, to pójdę do lekarza i zrobie badania, które zaniedbalam w grudniu. muszę zrobic bad. tarczycy, prolaktyny i takie tam, bo ostatnie nie były za dobre, ale mialam taki wstret do lekarzy ( i mam nadal), że za przeproszeniem olałam ich wszystkich i robie swoję, ale jeśli sie tym razem nie uda, to po prostu zmienie lekarza i zaczne to cholerne leczenie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam tez bo zaraz filmik, moze bede wieczorkiem! Magge, nie rób testu jeszcze, to bez sensu bo raczej nie wyjdzie. Mi w dniu @ wyszła baaardzo słaba kreska, dopiero teraz jak zrobiłam test to jest widoczna bardzo dobrze:) Trzymam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Dziewuszki, ja spadam, bo bardzo ladna pogoda u nas jest, taka wiosenna, to wybieramy sie z mezem na spacerek...do nastepnego razu i udanej niedzieli wam zycze...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa dziewczyny, trzymajcie się. Buziole. Martusia dzięki za kciuki, hihi. Dam znać na peno co i jak. Mam nadzieję, taką wielką....Ale i dystans co najważniejsze. Jak sie nie uda, to bede konsekwentnie czyniła to co napisałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka87
Hej dziwczyny:) Wiec co z tymi pierwszymi objawami? Ja brdzo czekam na te dwie kreseczki:) Robilam test ale wyszedl negatywnie:( Powiedzcie czy jest sens robienia testu w pierwszych tygodniach? Okres spoznia mi sie dopiero dwa dni:) (paranoja co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nulka:) Na pewno testu nie opłaca się robić przed terminem, w którym ma się pojawić okres...A później? Wiesz ja słyszałam o takich przypadkach, że test nie pokazywał \"rzeczywistego\" wyniku, zarówno w jedną jak i w drugą stronę. A jak chcesz wiedzieć, czy @ przyjdzie zmierz temperaturkę (chyba że wcześniej nie mierzyłaś i nie wierz jaką masz zwykle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka87
Nigdy nie mierzylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie masz wyjścia. Czekaj na @, a ja Ci życzę, żebyś się nie doczekała :) A jak nie masz pewności to drugi test, badanie z krwi, albo wizyta u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!cos Was malo i wolno z tmi stronami ostatnio idziecie.ja tez sie nie pokazuje bo pracuje a poza ty juz niesety nie jestem starczka wiec...:( trzymam kciuki za wsyztskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×