Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Dziękuję wszystkim za gratulacje.:) Karinko, w sumie nic specjalnego nie robiłam innego niz zwykle, dlatego myśle ze to juz tak chyba jest , ze każdy ma swój czas, ale opisze Ci jak robiłam w tym cyklu. Stosowałam testy owu. Test pozytywny wyszedł mi 14dc , co oznacza ze owulacja powinna przypaść na 15dc lub 16dc. Kochałam sie 14dc wieczorem, 15dc wieczorem, 17dc rano. Przed tym 14dc mieliśmy 3 dniowy post w seksiku (moze to ma jakies znaczenie). Po stosunkach nigdy nie trzymałam nóg w górze, po prostu zasypiałam leżąc na brzuszku. Nie przyjmowałam zadnych leków, witamin, ziól itp. nawet nie brałam foliku, bo zniechęciłam sie tym ciągłym łykaniem od sierpnia bez sensu. ( teraz oczywiście biorę folik). Z całego serca zyczę Ci żeby i Wam sie udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufcia, rzeczywiście będziemy rodzić w podobnym terminie.:) Daj znać potem co u Gina , ja tez oczywiście napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI anik 81.............25..............3..............08.03......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Sheila25..............25............8................... 29.01......Rzeszów Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 31...............23.03.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin intima_30..........30........paźdz./listopad.........4.. ...........Kraków Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad............................Gniezno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie te, które jeszcze tutaj dziś nie zaglądały :) Pustki ogromne dziś, ale nie dziwię się, w końcu niedziela, wszyscy ze swoimi bliskimi i rodzinką spędzają ten dzień. Życzę wam udanej i słonecznej niedzieli :) Oraz owocnego wieczorku, jeśli do takowego nie doszło wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Dzien doberek.Czyzby wszystkie jeszcze spaly? Ja jestem w trakcie robienia obiadku: roladki, kluseczki...mniam, mniam... Ale staranka dopiero jutro w nocy jak wroce z pracy...ok.1-szej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina27
Hej spragniony milosci.Co to za adresik???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten trochę pochmurny dzionek :) Pomimo tego, że pogoda za oknem kiepska, humorek mi dzisiaj dopisuje :) Mam nadzieję, że nie tylko mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, kliknęłam sobie Twój suwaczek i widzę, że Ty prawie na półmetku Jesteś Kochana :) Teraz to już pewnie szybciutko poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Ale smakowity obiad Karinko! Ja dziś ziemniaczki, kotleciki mielone i ogórasy kwaszone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marta:) Te ogórki to wiadomo dlaczego...hihi Czyżbyś już miała zachcianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko, przypomniało mi sie coś odnosnie wczorajszego pytania. Otóż mój mężulek łykał od stycznia codziennie Rutinoskorbin PLUS , on zawiera selen i cynk ( co usprawnia plemniczki), chociaż nie wiemy jakie były przedtem bo nie zdążyliśmy ich zbadać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Wy już o obiadku mówićie, a mnie sie już w żołądku przewraca :D Na szczęście za 20 minut już będę jeść :) Tak Anik - juz prawie półmetek :) Oj leci czas, leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi jeśli miałabym dziś powiedzieć na co mam największą ochote, to właśnie zrobiłam rano sałatke grecką na śniadanie ( oliwki, ser feta) czyli mam raczej ochotę na słone i kwaśne ( ogórki) i na wędliny. Zdecydowanie. Ale to zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss, u mnie juz zaczynaja talerze trzackać :) Idę troche poszykować do tego obiadku, bo tak własciwie u nas mama gotuje, ale ja czasami muszę sie jej wtrącić, bo inaczej to bym sie nigdy nie \"naumiała\" gotować. Taka juz ta moja mama jest - Zosia Samosia :D Ale jaka kochana ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam też, że witamina C usprawnia plemniki:) Tak sobie patrzę na tą tabelkę i teraz to już naprawdę prawie tyle samo mamusiek i staraczek:) Chociaż z drugiej strony taki nasz cel, żeby była tylko ta druga część :P A ja powinnam dostać okres w Dzień Kobiet...super prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Limetka ! A powiedz jaki już masz brzusio??????? I jak z ciuszkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik Zyczę abyś miała jedyny niepowtarzalny prezent na Dzien Kobiet w postaci dwóch kreseczek:) A jakieś objawy? Jak sie czujesz? Do Limetki: chodziło mi o ciuszki ciążowe- czy juz je noszisz na całego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuniu, objawów brak. No może oprócz tego, że od jakiś sześciu dni bolą mnie piersi i mam bardzo wrażliwe sutki. Do tej pory trwało to dwa-trzy dni. Nie wiem czy doczytałaś ale akurat w połowie tego cyklu ja i mój Misiek byliśmy chorzy tzn. przeziębieni, więc nie liczę na wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jako staraczka nie powinnam się na ten temat wypowiadać...Ale powiem Wam, że moja siostra, oprócz bielizny ciążowej, przechodziła całą ciąże w \"normalnych\" ciuszkach. Nie kupowała żadnych spodni itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak to będzie u mnie..hmmm. Anik , Karinka dziewczyny może wymienimy sie fotkami co wyna to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majka Przepraszam Marta, że mnie tak nagle wywiało...A z fotkami to nie ma sprawy:) Sprawdź skrzynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik Dzieki za fotki : Ale laseczka z Ciebie:) Ja swoje tez wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marta, dostałam zdjęcia :) Muszę stwierdzić, że nie wyglądasz na 29 latek (jeśli dobrze interpretuję Twój nick :P) i oczywiście możesz traktować to jako komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już na dobre uciekam. Miłej niedzieli Wam życzę:) Aha i jeszcze wpadnę, żeby poklikać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitekat
Ta tabelka jest przecież strasznie nieaktualna Czarnulka przecież straciła dziecko a Sisterone już dawno w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×