Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Klempa widzisz, sa lekarze i \"lekarze\". Ja sie tez wszystkiego dopytuje bo nieraz sie dowiem czegos nowego, a nieraz ja moge cos doradzic:) A co do tych witamin to sa przeznaczone tylko dla mezczyzn! Ja chyba tez zmienie swojego lekarza bo ostatnio wydaje mi sie jakis dziwny;) Olcia witaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie moj lekarz jest bardzo dobry i sobie go chwale :) O witaminach tez mi powiedzial, tyle tylko, ze nie powiedzial, ze sa specjalnie dla mezczyzn :) Olcia, ja na szczescie prolaktyne mam dobra, bo niedawno badalam i wszystko jest oki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa ja juz nie wiem co myslec o swoim ginku...W koncu tez zlecil mi wszystkie badania i wszystko jest ok. Gdyby byl zly to w sumie moze nie udaloby mi sie zaciazyc, a tak wiem, ze jest to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za miłe przywitanie ;-) ja jestm bardzo zadowolona ze zminy lekarza. Do poprzdniego chodzialm od 18roku zycia (dzis mam 27lat) i był dobry ja mi nic nie było ;-) mniejsza z nim ;-) Z polecenia znajomej poszłam do Pani doktor ktora jednoczesnie pracuje w szpitalu i od razu wysłaął mnie na badania hormonalne, widać że to konkretna babka i mi odpowiada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć renik, w piątek wyszłam wczesniej z pracy i nie mogłam z toba pogadać. Napisz co u Ciebie słychać , jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda trzeba sie badac ja zaczynam od siebie juz w przyszlym miesiacu ide jak znow @ mi sie spozni , bo w tym miesiacu wydam 100zł na lekarza bo ide do kontroli z piersia ciekawe co to bedzie. wiecie co napisalam do urologa emaila o problemie mojego meza i wiecie co mi odpisal odrazu zrobilo mi sie lzej na duszy napisal ze jadro kotre jest zdrowe nawet jedno moze wyprodukowac wystarczajaca ilosc plemnikow aby zaplodnic kobiete. To bardzo duzo znaczy dlamnie wypowiedz od specjalisty dlatego najpierw zbadam siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI anik 81.............25..............3..............08.03......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Sheila25..............25............8................... 29.01......Rzeszów Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 31...............23.03.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nika ale sie ciesze ze jestes jak twoj synek masz jakies zdjecie jego na USg jak tak to przeslij mi prosze moze mnie zarazisz i tez niedlugo zaciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka87
hej:) To juz 3 dzien kiedy nie mam plnowanego @:D To czekanie mnie wykonczy:) Ale to chyba za wczesnie na wizyte u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniczku nie mam niestety zdjęcia, tzn. mam ale w formie wydruku tylko. Ostatnie usg miałam 6 tygodni temu - wtedy Wiktor ważył 507 g i mierzył 22 cm długości. No ale teraz to już 27 tc więc waży na pewno ok. kilograma. Najważniejsze, że jest zdrowy. Ja też się czuję dobrze, chociaż muszę brać nospę bo miałam zbyt dużo skurczy macicy. Mam coraz bardziej dość pracy - zamierzam popracować do końca marca a potem dać sobie spokój. Ale napisz co u ciebie słychać, czasem tu wpadałam, żeby się dowiedzieć, ale jakoś nigdy na ciebie nie trafiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI anik 81.............25..............3..............08.03......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Sheila25..............25............8................... 29.01......Rzeszów Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 31...............23.03.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Olcia_M..........27..............11...........11.02.07......... Słupsk PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam tu juz troszke mnie wiecej czytam . Umnie dobrze choc czasem mi smutno ale niedaje sie zalamac mosze sobie radzic teraz bralam leki na piers bo mam powiekszony gruczol i niemoglam zajsc w ciaze bo te leki mogly by zaszkodzic dzidzi teraz w srode jade do kontroli i mysle ze juz bedzie lepiej. Jestem teraz w plodniakach i sie kochamy ale niemam duzej nadzieji ale jedno mnie zadziwilo ale pewnie to moje hormony tak wariuja bo kochalam sie w 4dc czyli prawie pod koniec miesiaczki i po trzech dniach bolalo mnie podbrzusze i czasem teraz tez mnie boli potem kochalam sie w 10 dc i bola mnie piersi . Duzo zawczesnie jak na bolesnoc piersi ale jak juz mowilam to moje hormony plataja mi figla. Mam zamiar isc do innej gin prywatnie i niech mi zrobi badania moze to moja wina ze niemoge zajsc ale bede wiedziec i trzeba sie leczyc amam nadzieje ze bedzie wszystko wporzadku trzeba myslec pozytywnie dla dobra samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widzę, ze ciągle jestem w tabelce \"Przyszłe mamusie\" - fajnie sie to ogląda, powracają wspomnienia:) rozumiem renik że nie poddajesz się to najważniejsze, w końcu osiągniesz wymarzony cel, jestem o tym przekonana. A że nie jest łatwo tym bardziej sukces cię ucieszy🌻 Trzymaj się cieplutko reniczku, jak masz ochotę to pisz na mój e-mail nika1_1980@o2.pl i pamiętaj, że jestem myslami z tobą. Gratuluję wszystkim już zaciążonym a tym jeszcze nie przesyłam pozytywne fluidki: ********************************************* ********************************************* *********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Nika mam do Ciebie pytanko....Wykukałam ze Ty jestes z w-wy, czy moge cie zapytac w jakiej klinice \"doglądasz robaczka\" bo ja w Luxmedzie.Czy moze Ty prywatnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nika mam juz twoj email i jak bede chciala wsparcia albo pogadac to napisze napewno dzieki za fluidki łapie je wszystkie. odezwij sie jeszcze kiedys i dbaj o swojego Wiktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio bardzo duzo sie dzialo, ale teraz jest juz wszystko w porzadku:) A jak Ty sie czujesz Agniesiu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz moge czesciej tu zagladac bo siedze sobie w domku na chorobowym(i tak juz do konca) i mam wreszcie internet w domu-wiec nic nie stoi na przeszkodzie. Brzuszek mam juz dosc spory jestem w 20 tyg i niestety nie poczulam jeszcze zadnego kopniaka. Krwawienia juz sie nie pojawiaja, okazalo sie ze byly z szyjki i pecherz plodowy byl bezpieczny, wiec tony stresu nie potrzebmnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zauwazylam ze cie dlugo nie bylo:( No a jak staranka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×