Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Jejku jak sie strasznie ciesze ze Cie widze kochaniutka:) To dobrze jak wszystko jest w porzadku.pewnie juz niedlugo poczujesz kopniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaaaaG jak ja Ci zazdroszcze...ja staram sie juz od sierpnia i jeszcze nic...kurcze tez bym tak chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochan powiem Ci tak w skrocie:) Udalo mi sie i bylam w ciazy, ale dzien po tym jak sie dowiedzialam mialam wypadek samochodowy i niestety w wyniku obrazen wewnetrznych....stracilam swoj skarb:( Ale teraz jest juz dobrze i walcze dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko twoje starania tez skoncza sie sukcesem:) Ja tez sie przeciez kiedys staralam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Madziu to straszne, ale szczesciem w nieszczesciu jest to, ze teraz wiesz, ze wszystko jest w porzadku i mozesz zajsc w ciaze. Czyli z toba i z mezusiem wszystko w porzadku:) A te obrazenia to juz wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz juz wszystko jest w porzadku. Od tametgo zdarzenia nauczylam sie cieszyc z zycia, bo wiem, ze jest ono bardzo ulotne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko ja ok 4 miesiecy wiec w porownaniu do niektorych nie dlugo, ale tez mi sie wydawalo, ze to wiecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz, zebym ja sie jeszcze umiala tak cieszyc z zycia. Niewiem czy to z powodu ciazy ale ostatnio jestem jakas wiecznie niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka...witaj , reszta Pań tez:) az ciarki przechodza jak sie czyta o poronieniach tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Cześć Babeczki! Jak się czujecie po weekendzie? Ja niestety w sobotni ranek dostałam @ :( Nie pozostaje mi nic innego jak zacząć wszystko jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka witaj:) Agniesia ja wiem, ze tak bedzie, ze wszystko wroci do normy:) A jak tam mezus zadowolony, ze niedlugo zostanie tatusiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czy wiecie jak wygląda pierwsze usg jeżeli jest się w ciąży? Bo w przyszłym tygodniu mam wizytę, a nie wiem czego mogę się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony,ale wiesz jestesmy osobno, tzn: jestesmy razem, ale ja mieszkam u rodzicow.Wiec tworzymy wekendowa rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armo pierwsze USG jest robione dopochwodo (nie boli) Zobaczysz pecherzyk i bedziesz najszczesliwsza na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek zaczął się 4 tydzień od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Majka, tylko to mnie pociesza :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak robicie takie fajne buźki przy tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Witam te obecne i przyszłe mamusie :) Co tam ciekawego u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armo -> ja tez robiłam mniej wiecej ok 4/5 tydz po zapładnieniu i zobaczyłam 2 pecherzyki:) A jakie USG boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Armo, to pierwsze usg to wielka frajda! Z biegiem czasu będziesz mogła sobie porównać swoje maleństwo i jego rozój! To fascynujące przeżycie - sama się o tym przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Majka, a Twoje maleństwa są jedno - czy dwujajwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×