Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cieszę się, że dobrze się czujesz!! Ale nawet gdyby było inaczej, to czego się nie zrobi dla maleństwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja uciekam...jestem trochę zmęczona, a poza tym mój Misiek się stęsknił za mną, bo cały czas przed monitorem siedzę. Życzę Ci miłej i spokojnej nocy. Dbaj o Maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Wlasnie wrocilam z pracy i dopiero teraz moge zajrzec do Was. Ja mam dzisiaj 14 dc i czekam juz caly dzien na ten sluz rozciagliwy,bo dzisiaj mial byc, no i nic.Nie wiem co jest znowu grane.9 dc mialam jakies takie dziwne ciemniejsze plamienie, moze to jest zwiazane z tym, ze tego sluzu dzisiaj nie mialam? Ja juz dziewczyny sama nie wiem... Jutro tez mamy do odbioru wyniki spermy mojego meza.Tym sie tez martwie...Oby wszystko z nim bylo oki.No dobra nie zanudzam Was wiecej, a zreszta i tak wszystkie juz chyba spicie i zadna nie ma ochoty tego czytac.Pozdrawiam i pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMGI
CZEŚC, JA MAM PYTANIE, CHCIAŁAM SIĘ DOWIEDZIEC O TESTY OWULACYJNE CZY ONE SĄ PEWNE I WOGULE JAK SIĘ JE ROBI I TD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny prześliczny dzionek :) Nie wiem dlaczego mam taki dobry humorek, bo chcę Was poinformować Kochane Forumowiczki, że na razie nie jestem mamuśką. Może to nawet lepiej...przede mną duży stres, a jeśli byłabym w ciąży stresowałabym się jeszcze bardziej...Wszystko jeszcze przede mną :) Dla formalności uaktualniam tabelkę: STARACZKI anik 81.............24..............4..............04.04......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Sheila25..............25............8................... 29.01......Rzeszów Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 31...............23.03.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w kolejny sloneczny dzione.Czy ktoras mi odpowie na moje pytanko, ktore napisalam o 01:17 w nocy? Macie o tym pojecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampari20
czesc dziewczyny mam pewne pyatanie kochalam sie z moim facetem w 20 dniu cyklu i spscil mi sie do srodka.@ dostaje co 28 dni a teraz mi sie spoznia 3 dni bola mnie strasznie piersi sa powiekszone i boli mnie podbrzusze tak jak by na okres mam nie wielkie uplawy ale niczym nie roznia sie od poprzednich ale te piersi na maxa bola. po zatym inntych objawow nie mam czy jest mozliwe ze jestem w ciazy ???? bardzo prosze o odpowiedz dziekuje i pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dzis
swieto :D:D:D Dostalam okres po 21 dniowym opoznieniu ...Co za ulga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Karina ja mam taki sam problem jak Ty.Zawsze owulacje mialam 8, 9 dc a teraz kompletnie nic, a dzisiaj chyba mija 16 dc.Sluzu jak nie bylo tak nie ma.Chyba mialam bezowulacyjny cykl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zocha:) Dzisiaj straszne pustki tutaj sa.Nikogo nie ma.Co jakis czas pojawi sie ktos na chwilke i znika. A co tam u Ciebie kochana?Jak samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - to Ty masz cykle 25dniowe? A mialas w miedzy czasie jakies plamienia ciemniejsze? Bo ja tak mialam w 9 dc - moze to byla wlasnie ta owu u mnie i w tym miesiacu @ przyjdzie wczesniej? Ale sie tez dowiedzialam, ze takie plamienia moga oznaczac zagniezdzanie sie.Wiec sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira25
szkoda że ci sie najpierw mózg nie zagnieździł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem znów miałam skurcze że mąż chciał mnie wieżć do szpitala dziś narazie jest dobrze ale nie wywołuje wilka z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ja mam cykle 26 dniowe a nieraz 25.Ja zadnego plamienia nie mialam, takze nie wiem co i jak.Podobnoz tak czasami bywa ze nie ma owu, a czasami przy owu wystepuja plamienia, ale zycze Ci zeby to byla Twoja opcja na plusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tylko na nowa mnie wkurzyla - ona chyba sie nie zna wiec niech zmyka do przedszkola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha w takim razie wracaj do wyrka i wypoczywaj.Na zimne trzeba dmuchac.Trzymaj sie kochana i nic sie nie boj bo wszystko bedzie dobrze- zobaczysz:) Buziaczki dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina czym ty sie kochana przejmujesz, takie trzeba olewac i nic poza tym.Chca poprostu zwrocic na siebie uwage.A jak mi sie dobrze zdaje to zaczela sie udzielac na tym drugim nowym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wam bardzo kochane nie wiecie może co z Owulką, Kasiąmotylkiem ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka urzeduje na drugim topiku, z Kasia nie wiem co sie dzieje:( Miejmy nadzieje ze wszystko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina! Tez gdzies czytalam ze takie plamienia mozliwe sa ok. owulacji, albo sygnalizuja juz zagniezdzenie! Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnego zagniezdzenia u mnie nie ma...Odechciewa mi sie wszystkiego...Juz nie daje rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira25
gdybym u mnie nie było zagnieżdżania mózgu też bym rozpaczała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×