Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość maleństwo_lalala
hej dziewczyny co slychac jak tam sie dzis czujecie? bo mnie troche brzusio pobolewa, czuje sie jakbym miała@ i czaly czas puszczam bączki.. z rana miałam mdłosli mało brakowało a bym zwymiotowała no i cały czas siusiałam... =/ miała tak któras z was w czasie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrazcie sie za stwierdzenie ale ja puszczam mega bąki..a co tamnie bede sie bawic w ładne słówka pierdze jak diabli!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
majka ja tak samo i niemmoge sie powstrzymac a kiedys mogła a teraz puszczam baki jak głupek hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
i czesto mam takie mrowainie w brzuchy i w piersiach a piesi mi urosły ale moze to od owulacji bo niby teraz mam bola jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówcie głośno bo zaraz nas ktoś opieprzy że zapierdzimy forum ja też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zocha1979 -> a pierdżmy sobie do woli;P zazwyczaj to ja obrywałam jak komus powiedziałam cos hm powiedzmy że nie chciał tego usłyszec...czy jest tu jeszcze osoba która zwróci nam uwagę:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
zocha... a ty jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak maleństwo jestem w ciąży miałam takie same objawy jak ty pisałaś przed chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Intimo, że mnie tak nagle wywiało ale siostrzenica wpadła na chwilkę (oczywiście z rodzicami :) )... Wracając do tematu, to uczę się wytrzymałości materiałów ale tylko takich podstawowych informacji więc nie ma tego za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
ale ja jestem teraz w 19dc moze to od tego juz raz miałam @ a jak by był dzidzius to był by od 28 stycznia wiec nie wiem ta @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik-hej!! czy jestes na polibudzie..bo usłyszałam \"wytrzymałosc materiałów\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Majka, na politechnice łódzkiej...a dokładniej na budownictwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
witaj anik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Madziorka :) U mnie dosyć pracowicie. Ale humorek dopisuje, szczególnie, że mogę z Wami pogadać! A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , witajcie:) U mnie nic nowego:) Bylam dzisiaj na rozmowie o prace ale znowu nic z tego, wiec humorek mam jaki mam, ale nie jest zle:) A co u Was kochane??? Agniesia kurcze jak za straych dobrych czasow...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, czy mozesz mi powiedziec do jakiego chodzilas lekarza w cz-wie???Jesli mozesz oczywiscie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×