Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

To jest parafialny nasz kościół bo mamy jeszcze jeden, bliżej mojego rodzinnego domu:) TYlko,że jest jeszcze mniejszy :) prawie obok sali, mogłabym po ślubie pójść na piechotę na salę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie jest najważniejsze, że fajnie gdy sala jest blisko kościółka. Szczególnie jeśli są zamiejscowi goście, żeby się nie zapodziali....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra miała salę bardzo daleko i goście się zgubili :D Ale było śmiesznie, czekaliśmy na gości chyba pół godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię takie imprezki w stylu \"garden party\" :) Szkoda, że pogoda jest tak nieprzewidywalna bo można by się pokusić o takie rozwiązanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście musiało być zabawnie....:P Anett przepraszam Cię ale zmykam. Mam nadzieję, że poklikamy później...na różne tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do zaciążonych.Gdzieś przeczytałam ,że jednym z pierwszych objawów może być ból pleców-czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bolała Cię jakaś część czy całe?I od kiedy?Przed terminem przyjścia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dagny22 ja tak mam. Strasznie boli nie kręgosłup. Często muszę zmieniać pozycję w siedzeniu czy leżeniu. Mimo, że jestem dopiero w 4 tygodniu. Ale to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kAROLCIA 27 przepraszam, że wczoraj się nie pożegnałam, ale zabrali nam prąd i nic nie działało przez 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagny 22 mnie boli kręgosłup na dole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam raczej stojący tryb pracy,ale od 3 lat jak pracuję nie miałam czegoś takiego.Owszem czasami bolały mnie plecy,kręgosłup czy nogi,ale teraz od ok.tygodnia boli mnie dół pleców cały czas-nie wiem jak śpię,ale budzę się i ból jest-czasem większy,czasem mniejszy ale prawie cały czas go czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plecy mnie bolały dosłownie kilka dni po zapłodnieniu, najbardziej ich górna częśc i krzyże, najgorzej było w nocy... Gdy tylko miałam pierwsze podejrzenia co do tego że jestem w ciąży, był to najpiękniejszy ból ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za. Intima_30 ma rację jest to najlepszy ból odkąd się wie, że będzie się miało małą baby. mnie też bolał pierwszy raz zaraz chyba po zapłodnieniu bo do okresu miałam jeszcze ok 12 dni a one mnie już bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę się nakręcać,ani sobie coś wyolbrzymiać,ale do tego bólu doszło mi bardzo dziwne przeziębienie.Bez kaszlu,katar malutki,czasami stan podgorączkowy.Czasami mam tak,że pali mnie od środka,a termometr wskazuje 36.6.Byłam u lekarza i kazała mi zostać 2 dni w domu.Nakręcam się jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo nieregularne cykle,dziś mam 34 dc i czekam.Ostatnio dostałam @ po 44 dniach.Ale teraz czuję tylko sutki a nie jak ostatnio całe piersi.Zdecydowanie się nakręcam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz bólu kręgosłupa miałam od raz takie dziwne latanie serca, które mam do dnia dzisiejszego(ale już teraz, tylko czasami) i też przez jeden dzień miałam podwyższoną tem. 37.3 pod pachą. No i raz miałam zaparcie a na grugi dzień rozwolnienie - mam tak cały czas. nie mogłam również patrzeć na jedzenie. Chociaż przy pierwszym dziecku jadłam za dwóch. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam do tego kłopoty z oddychaniem,ale kiedyś się na to leczyłam więc pytanie czy mam nawrót choroby czy....może jednak nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagny mam nadzieję, że się uda. Trzymam kciuki mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę już uciekać. Zaraz wraca rodzinka. Muszę zrobić obiad. Pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) Jestem ponownie, gotowa żeby trochę poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja se dziś poklikam ;-) Jakoś tak mam ochotę... Jeśli znajdzie się ktoś chętny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Intima. Ja siedzę z nosem w książkach i xerówkach ale bardzo chętnie w międzyczasie porozmawiam sobie z kobitkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam teraz cofnąć się o kilka stron, ale nie udało mi się znaleźć informacji czego tak zaciekle się uczysz ;-) Wiem że jakiś czas temu była dyskusja o obronach... i stawiam na to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze obstawiłaś :) W przyszłą środę mam obronę i muszę powtórzyć materiał ze studiów, a dokładnie jeden przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×