Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witam panie! po pierwsze zadna z tych pomarańczowych to NIE JA..nie podszywam sie pod nikogo wiec jeśli Pani dochna ma inne zdanie na ten temat mój mail jest pod nickiem i czekam na ewentualne uwagi..z jednej strony to przykre ze jestem obgadywana gdy mnie nie ma na forum. Po aferze z innymi dziewczynami bardzo rzadko sie odzywam a jesli juz to na temat! A na sielankowe forum Anett i reszty nie wchodzę!proste-nikt mnie tam nie chce ..a ja nie zamierzam sie narzucać Nie bede sie z nikim kłocić i udowadniać ze jestem niewinna i kazdy moj post jest tylko z tego nika serwowany.... Więc dochna daruj sobie nastepne oskarżenia pod moim adresem , a jesli masz jakieś uwagi co do mojej osoby to bardzo proszę na maila Dziewczyny na poważnie: znudziło mi sie obrywać za każdego pomarańczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majka :) Co słychać? Oprócz tego, że chyba się trochę zdenerwowałaś z samego rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniku ja sie nie denerwuje tylko jestem zła ze kazdy d***pek który wejdzie->odrazu qżwa podejrzenie na mnie A najważniejsze Aniku bardzo ci dziekuję za poddanie w wątpliwośc oskarzen jakie padły pod moim adresem Byłas super I jeszcze jedno Gratuluje obronienia sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje :) A jeśli chodzi o te oskarżenia...to z reguły staram się nie brać udziału w takich dyskusjach, sporach itd. Ale nie lubię (a nawet bardzo nie lubię) jak ktoś kogoś bezpodstawnie oskarża i próbuje usilnie przekonać do swoich racji. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik ja sie nie podszywam..jeśli mam zdanie na jakis temat to walę prosto z mostu...zreszta sama wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem :P Zapewne jest sporo osób, które czytają ten topik ale się nie ujawniają (tzn. nie biorą udziału w naszych rozmowach...) I nagle postanawiają dodać swoje trzy grosze. A ponieważ są dobrze zorientowane w temacie, może się wydawać, że ktoś \"znajomy\"...Ale dość już tego, było minęło :) Zajmijmy się czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, dawno mnie tu nie było, miałam juz sie tu nie pojawiac, ale siła wyższa! Witam wszystkie Dziouchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima:) Fajnie, że Jesteś. Ta siła wyższa miała rację, że Cię tutaj przyprowadziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ma racje to sie okaże, bo jestem dziś w bojowym nastroju od rana, ale pożyjemy zobaczymy! anik, pewnie jestem ostatnia, ale lepiej późno niż wcale. Witaj wśród mgr (czyt. magazynierów ;-) ) !!! Majka, a Ty sie bój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, ja niedługo będę uciekać, bo jadę moją siorkę i siostrzenicę odwiedzić :) Ale jeszcze z Wami poklikam, tylko raczej z doskoku, bo muszę się naszykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Madziorka! Co słychac? jak sie zaczął dzionek? jak samopoczucie z rana? ja własnie pije kawusie, bo kawusia z rana jak smietana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam dodac swoje 3 grosze.Ja osobiscie czytam codziennie wasze wypowiedzi ale rzadko sie udzielam raczej tylko z pytaniem.Wiec Ci pomarańczowi jak najbardziej mogą być takimi czytelnikami jak ja.Szkoda ze sie tak ujawniaja i psuja atmosfere.Przez takie komentarze osoba ,ktora chcialaby si dolaczyc do was,obawia sie krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ZNP???? hihihi ale mnie zastrzelilas, jeszcze sie nie obudzilam wiec powiedz co to??? Podejrzewam ze chodzi o napiecie...czy tak???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Cześć dziewczyny Wiem że jestem "pomarańczowa" i pewnie nie będziecie ze mną gadać ale chociaż się przywitam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ...\"choroba wsciekłych krów\" juz jest zajęta..ale to stare jak chiński mur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×