Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

ale jeja, ale ja przecież nic do ciebie nie mam :-) i tak cię uważam za \"oki babkę\" :-) mimo, że z inteligencyją u ciebie nie najlepiej, ale przecież nie wszyscy muszą być tacy inteligentni i fajni jak Majka, Marta, Limetka, Madziorka, Redghost, ja i jeszcze kilka osób :-) wybaczamy ci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeja, jeśli unikanie tabletek anty miałoby chronić moją płodność to już dawno byłaby dzidzia, a tu zonk :( Żałuję, że ich nie brałam ale to już kwestia moich zaniedbań. Pozdrawiam Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dyskusja się ożywiła dzięki pomarańczowemu cudakowi... Dziewczyny nie dajcie się wyprowadzić z równowagi... Szkoda Waszego zdrowia! Ja niestety muszę zmykać. Wpadnę wieczorkiem zobaczyć co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam skorzystaj ze swoich uprawnień bo to sie zaczyna robić żenujące co ta laska wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia, wrecz przeciwnie! Ciągle czekamy aż ale jeja napisze coś wnoszącego do dyskusji, bo do tej pory nie udało się jej to... ale może nastąpi cud... a więc, ale jeja, od kiedy się starasz? a może masz już jakies podejrzenia, że cię zapłodniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest różnica w daniu się sprowokować a po prostu znudzeniem Tobą, Twoimi postami, poglądami i ich poziomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimo uwazaj-> władza demoralizauje (a władza absolutna demoralizuje absolutnie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie schlebiaj sobie! i nie bądż taka hej siup do przodu bo Cie w tyle zabraknie! maleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jeja
Miłego popołudnia, wszystkim bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeja -> a wiesz ze ja mam niezłą frajdę.....mnie nie sprowokowałas..chetnie podejme gawęde na poziomie .....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, ale jeja chyba cały czas myśli (jeśli w ogóle jest jej znany taki proces) a my możemy wrócić do dyskusji o objawach ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tematu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Temat został usuniety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki ciezaróweczki, jakich kosmetyków uzywacie do smarowania brzucholka i całej reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j ana razie zwykłych balsamów...chociaz brzuch mi jeszcze nie rośnie....chociaz zapach jednego z nich /który do tej pory lubiłam/ przestał mi sie podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oliwki... ale żeby zminimalizowac straty przerzucę się na cos bardziej specjalistycznego... ech te rozstępy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam dziewuszki, na manicure :) życze udanego popołudnia i ... do poklikania wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczątka popatrzcie sobie na serie EVELINE fajne balsamy kremy itp cena nawet calkiem calkiem. Ja mam problemy z ciagla zmiana wagi i bardzo mi pomagaja , a raczej mojej skorze nadazyc za moim apetytem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×