Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

karolka 24 czy te kosmetyki sa do kupienia w drogerii czy tylko w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, patrzyłam teraz na stronke z tymi produktami, i rzeczywiście, póki co, wszystko pięknie wygląda, ceny również. A mogłabyś polecić jakiś kosmetyk konkretny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w necie własnie stronke tej firmy i jest jeden sklep sprzedajacy kosmetyki tej firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaa
Dziewczyny mi ginekolog poradził aby nawilżać oliwą z oliwek. Stosuje to i dodatkowo niedrogą ziajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm przystepne ceny:) Tyle tych firm i wszystkiego ze trudno wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Wróciłam już do domu i właśnie zjadłam obiadek. Więc jest czas na pogawędkę, jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem.Ewka a Ty jestes w ciazy? Czy czekasz na @? Bo u mnie @ ma planowo byc we wtorek.Bola mnie piersi i sutki, a pozy tym nic.Normalnie to mnie zawsze 2 tyg.przed @ wszystko bolalo, a teraz nic.Dodam, ze od 2 dni mam duzo bialego sluzu, ale to chyba objawy zblizajacej sie @.Mimo wszystko, mam jeszcze nadzieje, ze ta wstretna @ NIE PRZYJDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co u Ciebie i calej reszty dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam sobie ostatnie strony i widzę, że znów \"symapatyczni\" pomarańczowi nas odwiedzili...Tym prawdziwie sympatycznym chciałabym tylko napisać, że nie traktujemy wszystkich \"nowych\" jak intruzów...Każda z nas kiedyś zaczynała jako pomarańczowa i została miło przyjęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, wierz mi lub nie...ale z całego serducha życzę Ci, abyś była w ciąży! A wcześniej było różnie...ale to chyba dlatego, że zmieniło się moje podejście do tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
Temat: wczesne objawy ciazy 19:23 ewa..... chcialabym sie dowiedziec jakie sa wczesne objawy ciazy. czy jest to tak samo jak przed okresem tzn. bol brzucha i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka, jak będziesz to napisz co studiujesz na politechnice, bo jestem bardzo ciekawa...może to samo co ja (chociaż ja to przecież już nie studiuję :P ). /łączenie tematów/, tak ból piersi i brzucha może być objawem ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej łaczenie tematów: u mnie 5 dni przed ból brzucha jak na @ bol piersi dopiero 2 dni przed @ zaczeły bolec poczytaj sobie, tu jest fajnie wszystko w jednym miejscu http://starania.webd.pl/pierwsze-objawy-ciazy-vt157.htm ewkamarchewka- na moje to ty w ciazy jestes:D czy bola cie tez piersi czy tylko masz takie ciezkie i czy bolały tydzien , dwa temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie bolały były normalne... sama nie wiem dwa testy pozytywne chociaz blade... trzeci negatywny... gin w srode powie co widzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marta:) Ewcia, nie masz za co dziękować. Po prostu tak czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde ciesz sie ze Was mam! Nie mam siostry a jedynie \"kopnieta\" bratowa... wiec pogadac ,pozalic moge sie jedynie Wam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wiem na temat bratowych:) mam az 4 :D Ewka zawsze sie tu mozesz wyzalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×