Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Majk,a porównujesz mnie do krowy!!!! Ty wiesz co ja czuje w takiej chwili???? To ja założyłam ten topik! I masz pisać same miłe rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Jesteście niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Czekam aż będzie Anik bo chcę jej powiedzieć co znaczy skrót mgr inż w obie strony. Chociaż mam nadzieję że wie. Też jestem po polibudzie tylko lubelskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Intima oczywiście że tak, to OGROMNIASTY komplement Gdybyście nie były tak niesamowite nie zaglądałabym tu codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Cieszę się że wrócilaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabianne
czesc dziewczyny mam pytanie jaki jest śluz podczas ciąży ikiedy wystepuje w którym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabienne- ja mam sluz barzo podobny do tego owulacyjnego...moze troche bardziej metny ale jest!!! lekarz powiedziala że to prawidłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabienne -> ja mam cały czas taki sam...w sumie juz nie ma cylku, prawda? a w którym TC jesteś, masz jakies komplikacje?upławy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabianne
dzieki majka okres spóźnia mi się 3 dni imam śluz ale taki biały i gęsty jak serek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabianne, no to gratuluje! a czy Ty jesteś moze córką Michała Wisniewskiego??? Bo z tego co wiem to jego córa ma tak na imię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak nie dostałam @ to tez miałam taki sluz przez pierwsze 3-5 dni...pózniej zrobił sie taki jak pisałam wczesniej-\"płodny\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabianne
bolą mnie piersi i brzuch jak przed okresem ale nie robiłam testu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabianne
nie jestm córką wiśniewskiego ona jest chyba za mała na ciąze hehe jutro zrobie test napisze wam jak wyszlo dzieki musze lecieć do pracy czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Majka nie uważam żeby ktokolwiek mi się podlizywał wręcz nawet bym tego nie chciała. Lepiej powiedz czy byłaś już u tego drugiego gina bo mam nadzieję że u ciebie wszystko w porządku z fasolkami. Tak nawiasem mówiąc to jakby się okazało że faktycznie jest trzecia to byłabyś pewnie nieźle zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze juz dawno nie bylo tutaj tak milo:D Majka a brzuch kiedy Cie zaczal bolec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia-. do lekarza prywatnego ide we wtorek razem z wynikam bety (która odbieram dzisiaj)...mam nadzieję że da mi jakis dobry namiar na usg-bardzo szczegółowe.musiałam najpierw bete zrobic...żeby pójsc ze zdjeciami i wynikami do dr. Mój maz szuka jakiegos dobrego usg.... j adwa razy byłam w tym samym miejscu i tym samym \"sprzętem;)\" je robiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka-> brzuch mnie zaczal bolec przed @jakies 3 dni i przez pierwsze dwa tyg po terminie bolał mnie cały czas tak samo.... moja OM była 13.01 pierwsza beta była 6.02- nie wykryła dzidzi /dziwne/ druga beta 19.02=91.8 /1-2 tydz ciazy/-dziwne nie??? trzecia wczoraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezle;/ To ja chyba wczesniej dostane @ bo mnie brzuch boli od poniedzalku bleeeeeee i nie chce przestac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez pierwsze tygodnie odkad nie pojawila sie @ miałam własnie objawy typowo przed- i w trakce małpowe...łacznie z wysyfieniem facjaty:( pryszcze jak nastolatka, blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
Temat: Czy bolesne piersi mogą być oznaką ciąży? 10:04 sade adu Proszę wyjaśnijcie mi czy to, że przez jakiś m-c bardzo bolaly mnie piersi, teraz od kilku dni przestaly, ale za to juz 4 dni spoznia mi sie okres może oznaczać, że zaszłam w ciążę ??? Od chyba 2 lat mialam regularne cykle co 25 dni. Nie wiem czy opoznienie jest wynikiem stresu czy mam powody się obawiać ??? Zawsze kochalismy sie z prezerwatywa, jedynym czynnikiem ryzyka może być to iż przed kilku stosunkami, które były ok. m-ca dotknęłam jego "meskości" a pożniej dotykałam go również tą samą dłonią , gdy miał już założoną prezerwatywę. Poza tym podczas jednego ze stosunków ok. 2 tyg. temu wystąpiło krwawienie. Bardzo proszę o poważne odpowiedzi. Test robię w poniedziałek, ale do tego czasu wolałabym się uspokoić. Z góry dziękuję za odpowiedzi. 10:07 euglena A czemu nie zrobisz testu teraz? Można kupić w każdej aptece, są dość wiarygodne, zwłaszcza że termin przewidywanej miesiączki już minął. 10:23 sade adu Nie robilam od razu bo chcialam odczekac kilka dni po terminie. Czy test mozna zrobic o kazdej porze dnia, czy najlepiej rano, przy pierwszym moczu. A moze to nie ma znaczenia? 10:27 euglena Kilka dni po terminie powinien być wiarygodny nawet jeśli nie będzie robiony z porannego moczu. Zrób test a jak wyjdzie negatywny to powtórz rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Bolesne piersi mogą być oznaką ciąży ale nie muszą. Mogą też być oznaką zbliżającej się @ jak również zaburzeń hormonalnych. Najlepiej jest zrobić test. Wtedy wszytko powinno się wyjaśnić. Coś mi się dziś stronka nie odświeża. Za chwilę będę miała gości więc wrócę po inwazji. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×