Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Marta, ja mam nadzieję, że Ty ze swojego stanowiska dowodzenia do nas klikasz i nie przemęczasz się...? Ewcia, fajnie, że tak piszesz. Ja mam siostrę i na dodatek bliźniaczkę i zawsze będę uparcie twierdzić, że łączy nas naprawdę coś wyjątkowego!!! Ale tak jak Ty też bardzo lubię rozmawiać, żartować z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zawsze myslalm za jak moj brat znajdzie sobie laske a potem sie ozeni to bedzie miec fajnie bratowa... wiecie dwie dziewczyny mamy dzieci wiec bedzie o czym gadac... a tu nic... dla mnie to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Aniu, pisze ze swojego stanowiska i oszczedzam sie.:) moj mężulek chyba sie jeszcze bardziej wystraszył, bo boi sie o wszystko. nie kazał mi pic piwa bezalkoholowego, które mam w lodówce od 2 tyg. bo stwierdził ze tam jest 0,5% alkoholu. Ewkomarchewko, umieram normalnie z ciekawości co powie Tobie lekarz w środe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ja z moim szwagrem znamy się już prawie 10 lat!!! I wydaje mi się, że dogadujemy się :) A co do Twojej bratowej, to chyba z nią jest coś nie tak, bo przecież nie z Tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, nie martw się na zapas. Czekaj spokojnie do środy. Radząc Tobie to taka mądra jestem, a jak bym była na Twojej sytuacji, to pewnie na pupie nie mogłabym usiedzieć...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNie tez korci zeby zrobic jeszcze jeden test... ale sie boje poczekam do srody.Wiecie nigdy tak nie mialam, z synkiem test wyszedl za pierwszym razem w dniu spodziewanej @... no ale wtedy bylam mlodsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami ludzie sa dziwni. Jedna ze szwagierek jak mieszkała jeszcze z męza rodzicami to potrafiła sie i tydzien nie ozywac do nikogo. tez jest takim rodzinnym dziwolagiem. Ale domyslam sie co czujesz. Ja z moim bratem mam super kontakt i jeszcze nie ma zony, ale jakby jakas taka była z nim dziwna to by mi serce pekało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ja nie oglądam, nawet nie wiem co w telewizji jest...A z tymi testami to różnie jest...ja jeszcze nigdy nie robiłam, bo @ przychodziła o czasie lub ciut wcześniej, więc nie mam doświadczenia w tej sprawie. Jednak o różnych przypadkach można było przeczytać na forum. Dziewczyny były w ciąży, a test wychodził negatywny i na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, przepraszam Was ale mój Misiek coś przebąkuje, że go zaniedbuje...więc uciekam. Ale pewnie jeszcze dzisiaj zajrzę na topik. Jeśli miałabym się nie pojawić, to życzę Wam udanego wieczoru i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bratowa taka wlasnie jest na szczescie nie mieszkam juz nimi bo inaczej bym ja udusila!!!!!! Ona nie tylko sie nie odzywa ale sie obraza o wszystko, albo cos burczy pod nosem... gnoit z niej straszny a najgorsze ze przestawia mojego brata jak chce... a on głupol godzi sie na to bo mam znia dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Cześć Ewka Ja nie śpię. Czytałam wczorajsze teksty i aż się przeraziłam. Najpierw myślałam że to pomarańczowe "coś" to ja, bo tylko ja tam zostałam, ale potem doczytałam że to "coś" zostało usunięte. U mnie pogoda na razie dobra, póki co nie pada ale jest pochmurno więc wszystko przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh czekam na @ w poniedziałek ma przyść mam nadzieje że nie w sumie nie mam objawów takich jak zawsze tzn. ok 2 tygodnie wcześniej bolałay mnie piersi a teraz w sumie to bola tylko przy dotyku itak jakoś inaczej podbrzusze mnie pobolewa alew tez jakoś inaczej wrrrrrr mam dośc tego zastanawiania sie w sumie to jeszce mam rozpulchniona macice ale to gdzieś tam wyczytałam że przed @ moze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula, w sumie to fajnie, że do nas zaglądnęłaś, tylko w sumie jakbyś mogła użyć czasem jakiegoś przecinka bo ciężko się czyta (tylko się nie obraź, jak to wszystkie w sumie robią, którym się zwróci uwagę ;-) ) a te piersi to jak Cie bolą? bo jak ja sobie zaszłam, to mnie w sumie najbardziej bolały w górnej części, a najbardziej przy chodzeniu Ale teraz w sumie dałabym dużo za taki ból.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dawno się nie odzywałam na topiku, ale taka piękna pogoda była w tym tygodniu, że szkoda było przed kompem siedzieć :) No i zimowy tłuszczyk trzeba jak najszybciej zrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga, kochana Madziu! Z okazji Twojego święta życzę Ci, żebyś się nigdy nie zmieniała! Żebyś zawsze tryskała takim optymizmem jak do tej pory i zarażała nim otoczenie :-) Właśnie to mnie w Tobie ujęło (i nie tylko ;-) ) Poza tym dużo: zdrówka, miłości, radości, pieniędzy, piwka, wolnego czasu, przyjaciół prawdziwych, poranków szczęśliwych oraz mnóstwo słodyczy Intimka życzy :-) Madziu, dziękuję, że jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka i ja sie dołączam do życzeń Intimy: dużo, dużo zdrówka, uśmiechu od ucha do ucha co dzień i zeby zawsze Ci świeciło słoneczko :D Duuuuuuuuuuuża buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×