Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość marianna_janna
titi szkoda że to było dawno bo chętnie wzielabym namiary na tego gina co wyznaczył termin porodu na podsatwie testu z apteki bo chciałabym jej spytać jak otrzymała tytuł lekarza ginekologa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
Niesamowita ale prawdziwa - duzo mnie ta przyjemnosc kosztowała byłam poprostu w szoku moj pierwszy raz ... i takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskana - nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale liczyłabym długość cyklu od tego plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
krolcia dzięki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
Ta kobieta przyjmuje do tej pory zapomniałam nazwiska ale przyjmuje w przychodni w Opolu o pamietam nazwisko ale nie wiem czy powinnam je tu przytaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna_janna
zatroskana ja kiedyś liczyłam od plamienia ale mój lekarz powiedział że liczy się od normalnego krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
zatroskana ja nigdy nie miałam plamień wiec ci nie doradze kochana, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna_janna
titi napisz jak ona się nazywa bo to przecież aż wstyd że tacy lekarze nas leczą!!!!!!! przez taką pseudo ginekolog miałaś 3 mies stresu nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi - myślę, że to nazwisko powinnaś podać... Niech inne Babeczki, które zaglądają na to forum, uważają na \"dziwnych\" ginków. Zatroskana - i chyba rzeczywiście się nie znam. Marianna podała Ci zdanie lekarza w kwesti plamienia. :) A ja chciałam po prostu pomóc... Nie ma ludzi nieomylnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
Krolcia - czy jestem gotowa na dziecko hmm sama nie wiem ale wydaje mi się że gdyby tak sie zdarzyło nie rozpaczałabym miałabym swoje słodkie maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloooo
liczy sie od krwawienia, a nie od plamienia. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
Wiec tak ta pani przyjmuje w przychodni przy ulicy Fieldorfa w Opolu jej nazwisko - to grzegorczyk lub grzegorczyn wszyscy na nia mowili grzegorczynowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
hmmm...Opole więc raczej sie na nia nie natkne, ale u mnie też nie brakuje takich pseudo lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
najgorsze że coraz trudniej o dobrego lekarza, a jak sie nie chodzi prywatnie to juz wogóle ze świeca takiego szukac, ja własnie sie zawiodłam na moim i teraz nie mam do kogo pójsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - dobry ginekolog to ważna sprawa. I zgadzam się - niestety - ze stwierdzeniem, że coraz trudniej o dobrego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
ale to wcale nie zmienia faktu ze bola mnie piersi i mam ochote pozbyc sie stanika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHI to na co czekasz!? ;) Koledzy z pracy sie na pewno ucieszą a Ty wyjdziesz na wyzwolona i odwazna kobitke :D pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
hehe ja siłuje znalesc przyczyne tego dziwnego zjawiska ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama na pewno dobrze wiesz ze baba zmienna jest! Moze rzeczywiscie zostaniesz mamusia, a moze sa inne czynniki. Ja ostatnio jak spoznil mi sie okres dwa o tygodnie to sie tak nakrecalam roznymi objawami, ale musze przyznac ze tez mialam podobne odczucia w piersiach jak Ty natomiast w ciazy nie bylam. Moze to hormony.... pieron wie :p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
tylko ze temu wszystkiemu towarzyszy wewnetrzne przeczucie ktorego nie miałam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiemu co pierwszy rozszyfruje wszelkie rakcje kobiecego organizmu to powinni nobla przyznac wielokrotnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
hehe przyszła u mojej mamy przychodziła przez 3 miesiace :pi niby byłam wczesniaiem ktory za duzo wazył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy tego badania nie robiłam ale stałe forumowiczki wiem, że polecają betę. Duzo pewniejsze niz tesciki aptekowe :) poczekaj jeszcze chwilke i zrob, po co sie meczyc niepewnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka! Bo ja Ci powiem, Twoja Dzidzia to chce Ci niespodziewajkę na Boże Narodzenie zrobic :D więc prosze dać jej szansę i brać się z przyszłym tatuskiem do roboty!!! Sledziłam Twoje wypowiedzi i szczerze liczylam ze wrocisz dzis z weselszymi nowinami, ale wszystko przed Toba!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×