Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

A tak a propos ciuszków, to tak mi się wydaje, że mnie większą frajdę będzie sprawiało kupowanie dla maleństwa :D Jest teraz mnóstwo cudownych rzeczy, że nie wiadomo na co się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik witaj :D Bo zaraz idę do łóżka :P boli mnie dziś tak głowa że już wytrzymać nie mogę, boli mnie od wczoraj i nic nie pomaga :( Więc idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, bo to był żarcik:D Po prostu jak przeczytałam o Waszych terminach, to sobie tak pomyślałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiamotylek. uuuu to Ty figurkę pewnie masz nieziemską, co? z racji zajecia , rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to sa spodnie tuniki itp... a wtedy byly suknie ciazowe i ogrodniczki z czego pamietam ze takie ogrodniczki kosztowaly 150-170 zeta w sklepie z ciazowymi ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett, współczuję...dla mnie też jedynym sposobem na ból głowy jest położenie się do wyrka, bo tabletki raczej nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe na figurkę nie narzekam :P A na zakupy dla niuni już sie nie moge doczekać :) Ale jeszcze trochę czasu minie zanim na takie zakupy wyruszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam sobie dziś wolne żeby rózne sprawy pozałatwiać ale rano nie byłam w stanie nigdzie pojechać. Boli strasznie :( Jesli chodzi o ciuchy ciążowe to teraz rzeczywiście są fajne. Mimo, że to mnie jeszcze nie dotyczy ale lubię pooglądać sobie ubrania dla ciężarówek i dla dzieci z resztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiamotylek oj tak... kupiliśmy właśnie tydzień temu mieszkanie i chyba nie wyrobimy finansowo żeby w całym zrobić wszystko na cacy zwłaszcza że 2 poziomowe ... no i 3 naszych pracowników się kajta i 2 moje kupelki... więcej kaaaasyyyy !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze , takie fajne meble do kuchni znalazłam... ale troche drogie... i tak się z myślami biję... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomysl RED ze jak teraz kupisz ... to potem na troche wystarczy... jak juz bedzie dzidzia to z wiecej rzeczy bedzie trzeba rezygnowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost, mnie też czeka wykończenie mieszkania w tym roku, co prawda dopiero w grudniu otrzymamy klucze ale trzeba już się rozglądać za wyposażeniema a to są dosyć spore wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, jestem. Chciałam sobie kawkę zrobić. Idę do kuchni, a tu się okazuje, że się skończyła...i czeka mnie wyjście do sklepu. Ale to nie teraz. Poklikam jeszcze trochę z Wami:) Redghost, moi rodzice też mają dwupoziomowe mieszkanko i dlatego na razie z moim Miśkiem mieszkamy u nich...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt... ale myslałam ze na górze w drugiej łazience jeszcze zmienimy glazurę ... bo meble z wyposażeniem ponad 20 000 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, sorki nie jestem w temacie bo czytam wyrywkowo ten topik, ale cosik widziałam, że nowa mamusia się szykuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, urządzenie mieszkania to straszna kasa... że o kupnie nie wspomnę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red właśnie patrzyłam na mapie gdzie to Twoje mieszkanko. I wychodzi że to w okolicy PSK 4, tak? A jakie meble wybrałaś do kuchni? Dobrze Ewka piszesz. Jak dzidziuś sie pojawi na świcie to i więcej wydatków będzie. A to co już kupione to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony urządzanie mieszkania oczywiście zależy od tego i ma się pieniążków ale jak nie zrobi się tego szybko, to następuje takie odkładanie na święte nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, w takim razie trzymam kciukasy :D Co do mieszkania to my wzięliśmy kredyt + jakieś tam odłożone, marne grosze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiamotylek mieszkanie jest kawałek za szpitalem, w stronę elizówki, blisko GH olimp :) a meble ... niemieckie, jakość niesamowita, szuflady ze specjalnym systemem zamykana żeby małych łapek nie przytrzaskiwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiamotylek tak dawno nie miałam okazji z Tobą poklikać a tu się okazuje że mnie omijasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, jak nie masz kawy w domu a chcesz się napić to zapraszam do mnie na \"latte\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×