Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hej, :) wpadłam na chwilke, zeby pozdrowic wszystkich i pogratulowac nowym mamom:) Ewakamarchewka, szkoda ze @ przyszła- bylam w szoku jak to przeczytałam! A tak w ogóle to nie było mnie 5 dni bo miałam problem z neostradą. Andzia, mysle ze duphaston, jak najbardziej mozesz brac bo na pewno nie zaszkodzi, ale to jest chyba na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, miałam napisac Andzka nie Andzia:) Andzka, ja biore duphaston na podtrzymanie, ale jestem w 7 tyg ciazy, ale według ulotki mozna to brac juz po owulacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, to Ty taka groźna Jesteś? Przyznam się, że nie zauważyłam :P Witam ponownie Drogie panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, dobrze sie czuje, raczej nie mam przykrych dolegliwosci. Jestem dosc ospała ( rozleniwiłam sie na tym L4):D, okropnie wszystko czuje na odległosc ( zapachy) i to mi najbardziej przeszkadza, bo mnie mdli wtedy, ale nie wymiotuje. w poniedziałek wizyta i gin na 16.30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja dzis haruje jak wół :D Sklejam 3 rozdział i już w sumie przez 2 dni 15 stron napisałam :D Co przy pierwszych 2 rozdziałach wlokło się jak nie wiem. Ależ ja jestem bystra, jak woda w toalecie no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro odwiedza mnie zaprzyjaźnione kolezanki z pracy:D Do poniedziałku nie wiele juz zostało:D I mam nadzieje na dobre wiadomosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Marta - tylko na takie trzeba czekać. Ajakie badania robiłaś? Morfologie i takie tam różne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, to tylko się cieszyć, że tak szybciutko i bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima, wyrko poczeka, a z nami to różnie bywa..:D Fajnie, że Jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vice versa, pani mgr ;-) anik, masz coś przeciwko wymianie fotek? ciekawa jestem jak wygląda tak sympatyczna pani mgr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimko, oczywiście, że nie mam nic przeciwko :) Mój adres jest pod nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima - gdzieś była jak cię nie było? ;) Anik - no gdyby to był juz ostatni rozdział to już bym fikała z radości, ale jeszcze jeden niestet mizostał, bo w sumie bedzie ich 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, teraz to już z górki pójdzie:) Zobaczysz!!! Intima, czekam na Twój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Anik, bo przeciez już taka prace pisałam, ale jeszcze trzeba z tej górki zleźć :P A przy tym można się jeszcze potłuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik, no moje podobizny juz poszły :-) Mam nadzieje ze nie bedziesz miała koszmarów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie mam 5 dzien po owulacji tak sadze bo z moich wyliczen wygladan ato ze mialam ja 16. i od wczoraj mam lekkiebezowe plamienia. zawsze mialam brazowe ale to dopiero dwa dni przed okresem a nie tak szybki. Czy moze to byc przyczyna jakiejs choroby albo grzybicy?Ktos tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, zrobiłam wielkie wejście a teraz robie wielkie wyjście :D Lecę na kolację, bo jakieś zapaszki mi tu lecą z kuchni :) Dobrze się ta kolacja zapowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima, moje również już poleciały. Nie wiem co mam Ci napisać, bo szczerze powiem, że mnie zatkało na Twój widok:) Po pierwsze jestem ogromną fanką Twojego imienia (bardzo mi się podoba), a po drugie zawsze marzyłam o takich włosach...Cudo, a kobitka z Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehhe, anik, nie przesadzaj... za to z Ciebie niezła Laseczka... Fiu fiu fiuuuuuuuuuu, mogłabym napisać że fajna dupcia z Ciebie, ale żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał ;-) A ta urocza dzidzia to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima, nie przesadzam:) A ta mała kobitka to moja siostrzenica. To jak już sobie tak posłodziłyśmy to możemy na poważnie porozmawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię porządek z kwiatkami, które dostałam już jako pani magister...Trochę czasu minęło i zaczęły aż za bardzo \"pachnieć\"...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autlos- a moze to zagniezdzanie sie zarodka?? poczytaj to http://www.storktest.pl/index.php?option=content&task=view&id=15&catid=29&Itemid=37 Limetko, nie robiłam jeszcze zadnych badan, bo wtedy jak wpadłam z tymi plamieniami do giny w niedzielę, to ona kazała mi 2 tyg lezec i nigdzie nie chodzic. powiedziała ze badanka sobie zrobie po nastepnej wizycie po 26 marca - bede wtedy w 8 tyg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×