Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość nieeeepewnaaa
Dzięki wielkie !!!! Nawet w czasie owulacji takie małe sznase na poczęcie :(( no cóz ale próbować trzeba, bo"be zpracy nie ma kołaczy " :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeepewnaaa - plemniki muszą mieć czas na dotarcie do jajeczka, a że jajeczko żyje krótko, więc cały w tym ambaras, zeby uchwycić ten moment :) Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Moze dzisiaj bede miala wiecej szczescia i Was tu zastane;) Anik- Mamusko GRATULUJE!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeepewnaaa
:)) z tego wniosek ze trzeba miec dobrego cela :))w tym momencie zazdroszczę tym dziewczynok, które zaliczaja "wpadke" (nie lubię tego określenia) :)) jeszcze raz dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeepewna nie zawsze owulacja wystepuje w terminach ksiazkowych!!!, czy wg kalkulatorow!!! Nieraz jest wczesniej, a nieraz calkiem pozno, wszystko zalezy od organizmu kobiety.Njalepiej jak bedziesz obserwowala swoj organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Antos:S Kope lat....:D U mnie nic nowego, stara bieda:). Zyje sobie z dnia na dzien i w miare jest ok;) A co u Ciebie Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - no u mnie też raczej się nic nie zmieniło. Czekam sobie jak co miesiąc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, to nasze czekanie...:) Ja sobie odpuscilam przynajmniej na rok czasu. W miedzyczasie pojde do lekarza porobie ponownie wszystkie badania i bede sobie czekac do odpowiedniego momentu.Moze w ten sposob cos sie uda zdzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos wiem, ze zdzialamy, ale to czekanie... zreszta sama wiesz:) Wczoraj bylam u znajomych, ktorych nie widzialam 1,5 roku, wchodze do nich, i co sie okazuje??? ze maja 2 tygodniowa coreczke:) Jak ja trzymalam w swoich ramionach to pomimo ze to nie moje dziecko czulam sie taka ... szczesliwa, az z tego wszystkiego sie poryczalam w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gokatka!!! Madziorka rozumiem Cię doskonale ;) My też będziemy się cieszyć macierzyństwem i kochać swoje pociechy ponad życie, tylko, że jeszcze nie wiemy kiedy to się stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Antos, ze jak sie juz cos mialo w zasiegu reki to pozniej ciagnie czlowieka coraz bardziej:) Ale poczekamy, zobaczymy... Witaj Gokatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ANIK 81
Ile sie starałas kochana?????????? Gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmyślicie
Heh... a ja zgłupiałam. Okres się spóźnia 4 dni, test robiłam w 1-szym dniu spodziewanej miesiączki-negatywny :( Temperatura 36,9; 37,1. No i nie wiem co robić ... w pierwszej ciąży test wykazał mi dopiero w 6 tyg. ciazy- to już 8 lat temu!- dlaczego nie moze być pozytywny??:(Bolą mnie plecy "w krzyżu" i podbrzusze-nie są to u mnie objawy przed miesiaczką dlatego już nic nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jakmyslicie\" mysle, ze Ci sie udalo:) Testy wychodza bardzo roznie, niektorym wyjda jeszcze przed @, a niektorym dopiero po miesiacu spodziewanej @!!! Najlepiej bedzie jesli pojdziesz na bete, wtedy bedziesz miala 100% pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja muszę uciekać, do poklikania później :) Madziorka trzymaj się kochana ;) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jak myślicie, czy takie delikatne ciemniejsze zylki na piersiach są oznaką ciąży????? i czy zawsze się troszkę chudnie na początku ciąży?? bo ja to raczej przytylam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik ja tez GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! losia jak ja sie ciesze z każdej takiej rewelacyjnej wiadomości- wczoraj moja kolezanka urodziła córunię :) a ja się doczekać nie mogę!!!! martwię sie tylko ,że bardzo często tracę przytomność no i jestem juz w końcówce piatego miesiaca a przybrałam zaledwie niecałe 1,5 kg :(... doktorek mówi, że jak przybiorę 7 w całej ciąży to bedzie ok ale jak nie to kiepsko i że mam zrobić wszystko- tylko co???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka u mnie wszystko oki. Maleństwo kopie jak szalone :D Justka u każdej kobiety są inne oznaki ciąży, więc nie można jednoznacznie ich określić. Jedne nie mają apetytu więc chudna, a drugie zajadaja za dwoje więc ich waga szybko rosnie. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata a wiadomo dlaczego tracisz przytomność? To chyba nie jest normalne, co? Kurde, ja też jestem już na końcówce 5 niesiąca ale przytyłam ponad 6kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiamotylek- nie wiem- przed samym ślubem wyladowałam w szpitalu - w nocy z czwartku na piatek właśnie z powodu tych utrat przytomności -padłam najpierw w markecie a późńiej juz na samej izbie przyjęć - a w sobotę miałam ślub ...musiałam się wypisać na własne żadanie z deklaracją świadomosci zagrożenia- taaaaaaaki elaborat :) no a później na wizycie to doktorek tylko zapytał czy \"już ok\"? martwi mnie to było tak że zdązyłam mezusiowi powiedziec że padam albo że mi słabo a w niedziele w KOsciele runęłam jak długa... teraz mam wizytę 16.04- zobaczymy co mi powie na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×