Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Krolcia, Ty nas posłuchaj a nie jego ;-) Bedzie co ma być i już, ale przynajmniej bedziesz wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krolcia !!! nie martw sie ja mialam tak ze swoim kazal mi czekac nie robic testu bo mial przeczucie ze dostane @ !!!!! no i sie pomylil!!! wiec nie sluchaj go i kup sobie tescik i zrob dla siebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wyjść w trakcie pracy, ale chyba mi sie nie uda. Z resztą do 14tej nie jest już daleko - wytrzymam :) Dzięki Kobitki! nie ma to jak rozmowa w babskim gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dodałam suwaczek- troche nie umiem się tym posługiwac- zobaczymy co mi z tego wyszło :) kurcze mam isć do koleżanki i Jej maleńkiej córeczki Viktorii :) jest taaaaaaaaaaaaaaaaka sliczna ....ale tak okrutnie mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolcia - może on to robi bo sie martwi o ciebie. Mi mój Misiek też nie pozwalał zrobić testu zbyt wcześnie, bo wiedział, ze jestem nakręcona i nie chciał żebym sie rozczarowała. Biorąc pod uwagę, ze 80% zapłodnień kończy się samoistnym poronieniem , to lepiej zbyt wcześnie nie wiedzieć, bo potem można tylko płakać. wiem, ze to bardzo trudne - żyć w takiej niepewności, ale o wiele gorsze jest rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaniołku, zgadzam się z Tobą i powiem szczerze, że troszkę się waham... Ale z drugiej strony ciekawość jest tak silna. Jedna rzecz, która jeszcze mnie troszkę nakręca to to, że często biegam do wc. Mój pęcherzyk nie daje za wygraną ;) A z Julką też tak było. W sumie to już sie zaczynam zastanawiać, czy sie nie za szybko nakręcam. Bo rozczarowanie rzeczywiście nie byłoby miłe. ale dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia, za szybko się nakręcają te, które które doszukują się objawów ciąży keszcze przed zapłodnieniem ;-) A Tobie należą się ogromne gratulejszyn, że tak długo dzielnie wy3mujesz :-) Ale nadeszła chwila prawdy... ;-) A raczej nadejdzie jak wyjdziesz z pracy i pójdziesz do apteki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikt mnie nie lubi :(:(:( albo jestem malo zauwazalna bo nikt nie chce ze mna rozmawiac!!! zaraz sie rozplacze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzia, syndrom dołka ciążowego Cię złapał? ;-) Nie rycz, głowa, brzuch i cycki w górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza- Głupoto Alpejska- za cicho krzyczysz!! :D jak się czujesz??? dostałas juz kopniaka?? wiesz juz co macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima nareszczcie zauwazylas mnie hhihihihi!!! fakt dolek zalapalam bo zawsze co chce z wami pogadac to jakos mi to nie wychodzi!! czy ja jestem malo rozgranieta???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz Celtyka- Ty to masz łepek :D dobry pomysł nie jest zły!! tyle że ja wole z jogurtem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety kopniaczkow jeszcze nie czuje :(:(:( 15 maja ide do ginka i moze wtedy dowiem sie czy chlopak czy dziewczynka !!! a ogolnie juz lepiej sie czuje tylko musze sie oszczedzac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata a co u ciebie??? no ogolnie co u was?? czytalam ostatnio ze wszystkie pisza jakies prace !! podziwiam ja narazie mam przerwe w nauce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz!!!! Luiza- wszystko bedzie pieknie- zobaczysz:) a dołkami sie nie martw- w ciąży to normalny duszy stan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak przygotowania do ślubu??????????????????????????????? u mnie hmmmm dwoje sie i troje nad imieniem bo sie za nic w świecie nie potrafię zdecydowac :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolcia - kiedy robiłaś ostatnio badanie moczu? bo ja tez często do kibelka latałam - myślałam, że to od ciąży, a się okazało, że mam stan zapalny - chociaż dolegliwości żadnych nie miałam. ja zrobiłam test w dniu spodziewanej 2 i wyszły 2 krechy, ale jakoś nie umiałam się cieszyć, bo sie bałam, że znów się nie uda. po kilku dniach zrobiłam betę i wtedy uwierzyłam :) życzę ci z całego serca, żeby to była fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tylko martwie sie tym ze narazie przez cala ciaze przytylam 2 kg!! czy to nie za malo?? a dolki wiem wiem miewam je dosc czesto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza- ja jestem juz na końcówce 5 msc i przytyłam 2 kg nie martw się na zapas :) możemy sie rozrosnąć na sam koniec- i co wtedy????? lekarz tez ma wątki co do mojej wagi a właściwie niedowagi ale cóż ja mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe ja to sie czuje ostatnio jak zdięta z krzyża, duszno mi i jestem zmęczona bóg wie czym, pewno mnie jakies przeziębienie łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moja ginka tez sie martwi ale brzuszek widac naszczescie malenstwo zdrowe!! wiec gokata nie martwmy sie na zapasa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×