Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Anik....moja gin ma dyzury w szpitalu w ktorym chce rodzic takze mam nadzieje ze bedzie przy porodzie. Ja nie chodze prywatnie ale słyszalam od kolezanek ze jak sie jej cos tam wsadzi w koperte to napewno bedzie ze mna :) musze powoli zczac z nia o tym rozmawiac bo z tego co mowila to jest duzo ciezarowek na pazdziernik jak ja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz łykam tabsy z żelazem, witaminy Prenatal i teraz jeszcze te na skurcze, w sumie8 tabsów dziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
mam pytanie do anik81 - przegladalam wasza tabelke i wiem, ze jestes z łodzi, mam pytanie - jesli oczywiscie masz ochote to odpowiedz, a jesli nie to nie ma sparawy:) Gdzie chodzisz do gina ? ja tez jestem z łodzi i bardzo zalezy mi zeby trafic na kogos, kto pomoze w staraniu o fasolkę :) na lekarza, ktory bedzie chcial pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Celtuś nie pamiętam teraz nazwy, musze sprawdzić, ale chyba coś na H... Jak sprawdze to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki kochane musze was przeprosić, ale na jakis czas zniknę bo tak mnie juz plecy bolą że hej, nie moge długo wysiedzieć w jednym miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amel, bardzo chętnie Ci odpowiem :) A tak poza tym to fajnie, że jest Kobitka z Łodzi :D Moim lekarzem jest dr Andrzej Dawidowicz. Pracuje w szpitalu im. Rydygiera na ul. Szterlinga ale również przyjmuje prywatnie w przychodni na ul. Łanowej 85. Jeśli będziesz chciała nr telefonu lub jeszcze o coś zapytać to pisz śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
anik81 na łanowej??? to ja mieszkam niedaleko :) :) super! Ty tez gdzies w okolicach?? poprosze o nr tel. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO to fajnie masz :) Ja muszę praktycznie całą Łódź przejechać, bo mieszkam w okolicach Centrum Zdrowia Matki Polki...Najpierw podam Ci nr do przychodni, możesz tam zadzwonić i umówić się na wizytę 6110211. A ten jest do lekarza bezpośrednio 602766955. Jeśli dobrze pamiętam to On przyjmuje w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty w różnych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
Anik81 a juz zdazylam pomyslec ze mieszkamy gdzies obok siebie, szkoda:( to rzeczywiscie masz "kawał" drogi do gina...Bardzo dziekuje Ci za dane teleadresowe :D A powiedz mi jeszcze, czy na wizyte trzeba dlugo czekac?? i umawiac sie z jakims dluzszym wyprzedzeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amel, nie czeka się długo. Ja w czwartek umawiałam się na sobotę, więc szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
i jeszcze jedno pytanko, czy jest tam w gabinecie usg? (czy jest dodatkowo platne, jesli jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
aniku, jeszcze raz wielkie dzieki za info. Nie na darmo wówi sie, ze najciemniej jest pod latarnią...:P bo tą poradnie mam niemal pod domem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amel, jest usg \"dowcipne\" i pewnie płaci się dodatkowo. Ja ostatnio niby miałam je robione ale bardzo krótko i lekarz powiedział, że to było tak gratis:) A jeśli chodzi o takie normalne usg, to Dawidowicz się tym nie zajmuje ale poleci Ci na pewno innego lekarza np. dr Dudarewicza, świetnego specjalistę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
anik81, dzieki wielkie 👄 o reszte wypytam sama, chociaz i tak chyba Cie umęczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
anik81, jak sie czujesz?? nadal calkem niezle?? i ktos tu chyba cos wspominal o serniku, mniam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję Amel :) Nadal dobrze, co prawda nie wiem czy mdłości się nie zaczynają, bo wczoraj wieczorem tak dziwnie się czułam ale dziś jest już OK więc może nie będzie tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
Anik81 :) pewnie ze bedzie dobrze! i oby tak było cały czas :) Bardzo ucieszyly mnie dzisiaj te namiary na gina 👄. Ja uciekam, bo zaraz wychodze z pracy i musze nadrobic pare zaleglosci, bo to forum wciaga...:D:D:D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila- sie robi :D czyli ładnie tężeje w lodówce ojeje az mi slinka leci ;P a ja czekam i czekam i co????? Celtyce koń gdzieś po drodze ugrzązł a Tobie sie chyba bloki pomyliły???? :) Buziaczki KOchane :*:*:* tak dobrze, że jestescie...dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - uwielbiam ten filmik...zawsze mi humor poprawiał :) :) :) Gokatka - cholera no...paliwa zabraklo i chyba dzisiaj raczej nie dam rady dojechac...ale nastepnym razem nie podaruje ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już doczytałam, że tak :) mi sie w niedzielę zachciało i tez robiłam - ja robię z serkiem danio i zawsze daje owoce do środka w kawałkach a tym razem wymyśliłam, że jedną warstwę zrobię inną - zmiksowałam mrożone truskawki, dodałam galaretki i super mi to wyszło - taki lekko kwaskowy smak - polecam :) zaraz sobie zjem, bo mam jeszcze w lodówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a powiedzcie mi taką rzecz. Czy kobieta jest w stanie wyczuć moment zapłodnienia?? Czy można mieć jakieś specyficzne objawy?? Ja słyszalam, że początki ciąży objawiają się czasem podobnie do grypy. Czy to prawda?? Może głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem. Acha i czy z początku ciąży piersi bolały każdą z Was?? A co do swojego własnego mieszkanka to naprawdę jest super. Robisz sobie co tylko zechcesz, nikt Ci nad głową nie ględzi i w ogóle. Ja bardzo kocham Rodziców i Teściów, ale nie ma to jak na swoim. Kocham też te moje 60 m kw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPSSSS
A można być w ciaży i mieć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×