Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość ojojojoj
Intimka no nie mogę,,,,czy ty masz jakiś problem z alkoholem? bo większość twoich postów jest o alkoholu który piłas albo będziesz pić kobieta starająca się o dziecko powinna chyba dbać o siebie !? może esperal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty masz problem z czytaniem, że przeoczyłaś fragment że sie nie staram z taką zaciekłością jak Ty? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się zajmij hormonkami (i nie tylko ;-) ), a ja się zajmem moim alkoholizmem, ale kolejny raz dzięki za troskę :-) fajnie, że można liczyć na Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
do usług :D a tak na marginesie to mam juz dziecko i staram się o drugie ale nic na siłę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahaha, nie rozśmieszaj mnie!!!!!! Ty i dziecko? Obydwie wiemy, że go nie masz i nie prędko bedziesz mieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
napisałam wczoraj możesz sobie myśleć co chcesz mam to gdzieś :P ale z tym alkoholem to musisz cos zrobić! nie myślałaś o terapii AA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
Intimko powinnaś się starać z zaciekłością masz już 31 lat! a z roku na rok może być coraz gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
oo Majeczka :D jak cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majka, chyba inne topiki upadają, bo coraz więcej mamy nowych/starych gości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimo chyba diabelsko skrzywdziłaś kolezanke ojojoj, bo strasznie z Ciebie łacha drze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
bo z wami jest tak fantastycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
majeczko no nie przesadzaj jakiego łacha? ja daję naszej kochanej UCZCIWEJ koleżance dobre rady i to za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Majko, dosłownie rozpacz rozdziera mi serce.... rozumiesz mój ból, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
dziewczyny no kurde przecież nie rzucam przezwiskami jestem po prostu szczera a wy to chyba doceniacie, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
przecież same czcicie kult szczerości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze Intimo Ty biedny robaczku.....jak Ty to wogóle znosisz...ja bym sie normalnie pochlastała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
majeczka jak zwykle sarkastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
majka a u ciebie jak starania? w toku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
zostawiłyście mnie samą :( przykro mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj-wiesz co muszę Ci zdradzic pewna tajemnicę. Otóz jakies 800 stron temu (jeszcze na starym topiq) pisałam ze jestem informatykiem... wiesz taki mechanik od komputerów. I wiesz co odkryłam? Ze jestem w stanie zdemaskowac kazdego pomaranczaka.jestes pewnie ciekawa w jaki sposób... Juz mówie kazdy komputer ma swój adres IP (jak nie wiesz co to to chetnie wyjaśnie..ale na maila bo nie chce pisac nie na temat:)) Jestem w stanie przesledzic połaczenia do serwera kafeterii i połaczenia do tego konkretnego forum......doszłam do pewnych wniosków...Ze Twoj adres IP i pewnej kolezanki która juz nie wchodzi na forum pod stałym nikiem ...JEST identyczny.czyli połaczenia nastapiły z tego samego adresu IP,czytaj z tego samego komputera...Chetnie podziele sie z Tobą spostrzezeniami -tutaj na forum...Twoja decyzja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ja prawdopodobnie dziś też będe wiedziec kto to :-) ciekawe czy mi wyjdzie to samo, a swoją drogą chyba zdradzisz tą słodką tajemnicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
majeczko majeczko wiem co to jest IP, serwer i kto to informatyk nie musisz się tak wymądrzać :P pracuję w podobnej branży tylko na innym stanowisku dlatego też wiem że posty Intimki i pewnej pomarańczowej zołzy były wysyłane z tego samego IP jak chcesz wiedzieć to korzystam z firmowego komputera do którego ma dostęp wiele osób w naszej firmie i być może ktoś od nas bywał na forum bo stronka ta została dodana do ulubionych w Explorer'ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ale na maila...chociaz tak jak pisałam będe miała qpe przyjemnosci.... wiesz czego jestem ciekawa...jak sobie radzi owulka...z tego co pamietam miała straszne klopoty z owłosieniem,nie.Biedny mały kosmaty potworek...Pamietasz ze ja miałam z nia pewne zaległosci ewolucyjne???To były czasy...ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pamietam, tylko ciekawa jestem czemu aqrat teraz ja sobie przypomniałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no ja wysiadam!!!! chyle czoła...ta istotka nawet sprytna jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola, chyba nie myślisz że ojojoj to owulka??????? tzn. Ty i tak już wiesz ... Z pewnych źródeł wiem, że jej nie ma już od dawna na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×