Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

STO LAT STO LAT NIECH ZYJE INTIMA NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz miłe moje proszę mi wytłumaczyć o co tu wczoraj poszło i z kim??? bo ja sie nie potrafie połapać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gokata!!! Tobie też przebardzo dziękuję!!!! Mam nadzieję, że nie będę STO lat czekała na to, na co czekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez skąd!!!!! życzę Tobie najpiękniejszego prezentu ;) Kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima, ja także życze Ci wszystkiego dobrego! Przede wszystkim życze Ci, abyś dostała najwspanialszy prezent od bociana! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) to i a (po raz drugi ;) ) dołączę się do życzeń: INTIMA - spełnienia naj, naj, naj, najskrytszych marzeń 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzz zbzbzzb
stronka 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krolcia :) U mnie wszystko w porządku, tylko jak zwykle narzekam na ból pleców, który z dnia na dzień sie nasila, szczególnie gdy za długo siedzę. No i dziś roszkę jakoś mnie pod macicą cos skręca, nie wiem co to może być. Madziorka - co to za pytanie w ogóle????????? Jak taka kobietke jak ty można zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za natrętna mucha sie doczepiła???? i po co??????????? 😠 Limetka, Krolcia Madziorka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Gokatka :) Już mi się zaczyna podobać towarzystwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzykami nie nalezy się przejmować! Limetko, Ciebie bolą plecy, a mnie męczą mdłości... Ale wszystko da się przeżyć. Dla Maleńswta warto!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywam ale mam niezbyt duzo czasu:) Wybaczcie Kochane:) co tam u Was slychac ciekawego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia - ja sobie tak własnie myślałam, że mdlości mnie ominęły to trzeba pocierpiec w inny spos.ob, ale to chyba normalne takie bóle pleców, przynajmniej u mnie, bo nigdy takiego ciężaru z przodu nie nosiłam, bo zawsze byłam chuda jak szkieletor :D Madziorka - wybaczamy, wybaczamy, bylebyś o nas nie zapomniała na dobre :D Gokata - gdzieś uciekła??? Muchy przeganiasz??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko oczywiscie ze nie zapomne:) tego mozesz byc pewna:).Zawsze Was podczytuje tylko jakos brakuje czasu zeby sie odezwac do Was:( Ale caly czas o Was pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu - wszystko gra tylko ta jedna minka w poprzednim twoim poście jest niepotrzebna, o taka :(. Lepiej mieć cały czas taką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeganiam przeganiam- hehehe jak widać to chyba skutecznie!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczynki zostało mi 105 dni!!! za chwilę studniówka :D Limetka jak sie czujesz Robaczku???? Madziorka słuchaj Limetki- racje ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka wiem, ze Limetka ma racje, ale ostatnio ciezko jest mi sie z czegokolwiek cieszyc, ale sie staram:) Obiecuje ze tutaj bede wesola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie obiecuj nie obiecuj!! czasem dobrze jest sie pozalić pobiadolić i etc ;) masz być soba- tak? no!!! i ucha do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co sie stało z tym tematem??? Przeciez jeszcze nie dawno zajmowałysmy sie tu tylko sprawami ciąży a tu teraz taki smietnik Intima widze ze wszystkie składają Ci zyczenia to ja tez Poprostu tego czego sobie sama zyczysz w podwójnej dawce. Moze blizniaki :-D ale tylko na zyczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, ja też zawsze byłam szczupła i wiem, co to bóle pleców. Jak byłam w ciąży z Julką to plecy też mnie bardzo bolały. No i mdlości też wtedy mialam - tylko o poranku. A teraz męczy mnie caly dzień. zazdroszczę tym, które przechodzą ciążę bez takich objawów... Przy Julii na poczatku ciazy schudlam 5 kg i dobierac zaczęłam dopiero w 4miesiącu jak mi już rewolucje przeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - to że nie zaglądasz regularnie, to nie szkodzi, każdy ma swoje sprawy do pozałatwiania i swoje problemy, więc nie można mieć do nikogo pretensji :) Gokata - jaki robaczek??? Mnie stąd nie przegonisz, oj nie :P :) Witaj Kuleczko :) Dlaczego od razu śmietnik???? Jak widzisz nowych kobietek do roli matek nie przybywa, a my \"stare\" bywalczynie wiemy już chyba wszystko na ten temat, więc zostały nam pogaduchy o życiu :) A co tam ciekawego u ciebie??? Gotowa już do porodu??? Kurczę, ale mnie Mały na pęcherz dusi, normalnie samoczynnie możnaby sie było posikac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulaczka!!!! Kobietko jak Ciebie tu dawno nie bylo a ostatnio!? zaszczycaj nas częściej swoja obecnością !!! Krolcia!! mnie też plecy bolą!!! a Mały dzis to normalnie wygina śmiało ciało!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja juz znikam, niestety trzeba zaczac sie szykowac do pracki:) Trzymajcie sie Kochane cieplo i ponownie do zaklikania:) Buziaczki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie napisało< wstydniś> hiihihh Kuleczka miała być!! dziewczyny napiszcie mi czy znacie kogoś o imieniu IWo? męż mój sie upiera a ja nie mogę nic z tym imieniem skojarzyć :( Kuleczko wiesz co nosisz?? masz już imię??????? Limetka a TY?? wybrałaś już?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×