Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Limetko, no to zostałas ciocią - gratuluję :) Aleksander - bardzo ładne imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Oj tak Krolcia już poraz trzeci, ale to zawsze miłe uczucie. A bartek, starszy brat Aleksandra jaki zadowolony? ! :D Bardzo się cieszy że ma brata a nie siostrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny danwo mnie tutaj nie bylo!! Przykro mi Anik nie wiem co powiedziec!! U mnie no cuz przeprowadzka pelna para slub rowniez !! Wczoraj bylam u ginki i zobaczylismy wraz z narzeczonym naszego malego babla!! rozwija sie super srednia rozwoju na 21 i 1 tyg a ja jestem w 20 i 4 dzien!! Wazy kurcze 473g wiec duzy kolos!!!hehehe!! ale to dobrze lubi jesc jak mama :) a u was jak tam ??doczytalam tylko o Anik ta smutna wiadomosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Liuza :) To sobie wyobraź jaki u mnie jest kolos, jesli ja jestem już w 28 tyg. i 5 dni???? :D Na pewno ponad kilogram juz ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetka no fakt :) ja sie obawiam ze urodze ponad 4 kg dziecko!! a nie wiem jak to zrobie przy mojej drobnej figurze :):):):) Powiedz tez mialas badanie na glukoze?? trzeba pic ja podobno ja teraz mam skierowanie na to badanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Luiza - miałam już to badanie na obciążenie glukoza robione. Musiałam wypić 50 g glukozy - było to baaaaaardzo słodkie, ale dałam rade, bo ja słodkie lubię. Niestety niektóre tego nie lubią i zdarza się tak ze zamdli. Moge ci tylko podpowiedzieć, że możan wziąć pół cytryny i wycisnąć sobie z nej sok do tej glukozy bo to nie sfałszuje wyników, a nie będzie to wtedy takie wstrętne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie slodkie wiec chyba nie bedzie tak zle jak slodze herbatke 3 lyzeczki to moze to mnie az tak nie zemdli ale dzie za porade!!! :) w razie czego zrobie tak jak mowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawde nie powinnaś mieć z tym problemu, bo ja słodzę tylko dwoma a i tak jakoś dałam radę. Dodam jeszcze że usisz iść na czczo, bo będą pobierac ci najpierw krew, potem dadzą ci to wypić i znów po godzinie lub dwóch pobiorą krew, by móc porównać wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik Kochana jak dobrze,ze sie odezwałaś! teraz potrzeba czasu... Celtyka tez mogłaby napisać- naprawde sie o NIą martwię Witajcie Dziewczynki!! Intima, Luiza, Wzetka, Krolcia 🖐️ Limetko!! jak u Ciebie wyglądały te skurcze?kurcze tak sie dziś źle czuję że az sie boję- a jestem sama w domu i nie wiem czy jechac do szpitala czy nie mam takie bolesne napięcia brzucha. to puszcza i za chwilę sie powtarza...jest mi strasznie słabo i lata mi cos białego przed oczami- pewnie ciśnienie no i hmmmm leci ze mnie taka wydzielina- dużo..po same kostki poradźcie co robić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem mowila mi ginka !! a powiedz mi jak Ty sie czujesz??czujesz juz takie mocne kopniaki?? bo ja pierwsze poczulam 2 maja i teraz caly czas czuje ale takie jakby rybka lub motylki coraz bardziej nasilajace sie :):) a wiem ze im dalej ciazy tym bardziej czuc juz kopniecia ale takie porzadne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - jesli sie naprawde źle czujesz, to nie czekaj i jedź do szpitala, rozwiejesz swoje watpliwości !!! Mnie tak bolało w poniedziałek, ale dziś i tak ide do doktorka, bo musze to sprawdzić, nie zaszkodzi. U mnie te bóle wyglądały mniej więcej tak, ze mając ten skurcz czułam takie ciągnięcie w dól, takie 30 sekundowe, potem puszczało i znów sie powtarzało. I ciężko mi się chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, mam wiadomość dnia! Wszystkie bez wyjątq macie gorące pozdrowienia od dawnej stałej bywalczyni topiku - RENIKA!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza - u mnie juz kopie na całego, dziś miałam falowanie w brzuchu, normalnie jak na Bałtyku :D A czasami jak kopnie to aż musz eprzystanąć, bo troszkę boli, ale do wytrzymania :) Aha i kopie już powyżej pępka, więc chyba mi się macica podnosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka no to ladnie daje czadu Twoj maly!! szkoda ze nie wiem czy to chlopiec czy dziewczynka bo wczoraj ulozyl sie pupka do nas i nie chcial nam pokazac !! Gokatka Intima ma racje zadzwon do swojego lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak potrafi \"dokopać\" :D Choć wiem kim jest ta mała istotka, to i tak do końca nie jestem o tym przekonana, bo jakoś czuję inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobietki ja zmykam :) Musze sie poszykować, bo zaraz jade do bratówki i Olka :) Miłego dnia życzę i postaram się jeszcze dziś zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Limetka i do nastepnego klikana!!! ja dzis tez bede poza domkiem jade do nowego mieszkania malowac kuchnie i pojechac po meble !! dlatego tez uciekam bo ide robic obiadek i potem czekam na przyszlego meza i jedziemy !! Buziaczki dla wszystkich kobitek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim!!! gokata tobie co?matko kochana albo leć do tego szpitala albo dzwoń do jakiegoś lekarza nie daj sie dziewczyno bo od myslenia czy wszystko ok samo nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatko, ja na Twoim miejscu to na pewno do lekarza bym pojechała. Nie ma co sie stresować w domku. Miałam problem z netem - stąd to opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehheeh CZesc wam !!! dzieki Intima za pozdrowienie forumowiczek odemnie az smiac mi sie chce :) Nie mialam zabardzo czasu zeby zagladac ale czytalam was czasem umnie bez zniam i wszystko wpozadeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No renik, jako matka chrzestna tego topiku witam Cie ponownie uroczyście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! co słychać? oooo jest i Renik a ja qrcze myslalam że sie na nas obraziłaś.... jest ktosik jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez jestem. Renik witaj. Co tam? Nie wiesz co u Owulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×