Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

No to masz rozrywke.fajnoo:) a ja wracam do kuchni.papappa ciekawe gdzie reszta babeczek sie podziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny, mam pytanie, czy jakzalelyscie sie starac to rozregulowal sie wam cykl? ja staram sie od kilku miesiecy, w tym miesiacu oczywiscie tez. ale co sie stalo, bo mam 21 dzien cyklu i dostalam plamien, normalnie krew, chyba to okres, ale po 21 dniach?????? juz nie wiem, zawsze mialam regularny, czy powinnam sie udac do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki!!! Aktualizuję tabelkę :) STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina intima_30..........30................5...........?...... .. ......Kraków anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc..........22sierpnia... .............Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........28 styczeń 08...................dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antos gratuluję
ile sie starałas ?????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś
z Was miała okres mimo iż była już w ciąży?w tamtym miesiącu mój @ wyglądał tak:1 dzień rano plamienia a potem nic,2 dnia skąpy okres a 3 plamienia jak na koniec @.Test zrobiłam tego 3 dnia.Kreska jedna.teraz piersi mam nabrzmiałe,ale to może od owulacji?jestem właśnie w połowie cyklu,a boję się zrobić kolejny test...same wiecie jak bolą pojedyncze kreseczki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś
z Was miała okres mimo iż była już w ciąży?w tamtym miesiącu mój @ wyglądał tak:1 dzień rano plamienia a potem nic,2 dnia skąpy okres a 3 plamienia jak na koniec @.Test zrobiłam tego 3 dnia.Kreska jedna.teraz piersi mam nabrzmiałe,ale to może od owulacji?jestem właśnie w połowie cyklu,a boję się zrobić kolejny test...same wiecie jak bolą pojedyncze kreseczki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś
czy przy owulacji żyłki na piersiach są u Was bardziej widoczne?szczególnie na brodawkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiis
tak, sa bardziej widoczne przy owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś kochana tak się cieszę że nie masz pojęcia GRATULACJE !!!!!!! Z CAŁEGO SERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Antoś nawet nie wiesz jak sie cieszę, że ci się udało!!!!To dla ciebie🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Pozostałym dziewczynom życzę upragnionych dwóch kreseczek.Buziaki przyszłe i obecne mamuśki!!! Intimka a co u Ciebie???Nie widać Cię na GG???Mam nadzieje,że wszystko w porządku.Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina intima_30..........30................5...........?...... .. ......Kraków anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc..........22sierpnia... .............Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Fufcia..............29.......27 pażdziernik/3 listopad........Siedlce Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........28 styczeń 08...................dolnośląskie Wpisałam sie do Waszej tabelki.Dobrej Nocki życzę;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, bardzo, ale to bardzo Ci gratuluję :) :) :) Czy udało się naturalnie?? Ja myślę o inseminacji. Wybieram się w przyszłym tygodniu do lekarza. :) Jakajana to plamienie na pewno było związane z owulacją. Ja w czasie owulacji też bardzo często takie mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klempa!!! Udało się naturalnie, choć mam za sobą jedną inseminację. Ja nigdy się nie poddawałam, zawsze wierzyłam bardzo mocno, aczkolwiek się nie nakręcałam. Życzę Ci, żeby Tobie również udało się niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, no to bardzo się cieszę, że samo się udalo :) Naprawdę dzięki Tobie będę teraz miała dobry humor przez cały dzień. :) Ja się właśnie zastanawiam nad inseminacją, choć nie wiem czy warto kurde. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa próbować zawsze warto, jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz czy działa ;) Jeśli coś nie zaszkodzi, a może pomóc, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antos gratuluję
aNTOS PROSZE POWIEDZ ILE SIE STARAłAS ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że staracie sie już ponad rok, tak? Byliście u lekarza? Macie jakieś badania porobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Antoś gratuluję - dzięki serdeczne. Starałam się dość długo, bo prawie 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem gotowa spróbować. Zawsze powtarzam, że mamy wszystko co tylko mieć można i co człowiek potrzebuje, jedynie brakuje nam dziecka. Tylko, że tego nie da się kupić tak jak innych rzeczy. My staramy się już jakieś 1,5 roku. Robiliśmy badania. Ze mną wszystko jest w porządku, z moją drugą połówką ogólnie też, choć ma trochę za mało ruchliwych plemników. Spowodowane jest to przyjmowaniem leków na alergię i astmę (bo leki są sterydowe). Ale lekarz powiedział, że jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antos gratuluję
Antoś to naprawde ogromniaste szczescie ja juz dawno bym zwątpiła :( GRatulacje i zyczę zdrówka p.s. a co było u Was przyczyna niemoznosci zajscia w ciąże jesli mozna wiedziec ?????? Klempa Tobie tez sie uda czytałam na wczesniejszych stronach ze potrzeba Wam tylko trego jednego szczescia...jestes bardzo uczuciowa i wrazliwa i dobra dziewczyna Tobie tez sie uda czego Ci zycze z calego serducha. Poprosu po niektorych wypowiedziach widac ze kobieta pragnie tego sercem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antos gratuluję
Klempa a skad jestes bo ja tez ze Sląska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa w zasadzie to potrzebny jest jeden zdrowy plemniczek. Ja mojemu mężowi kazałam brać Salfazin, ale on ponoć działa po kilku miesiącach brania. Sama brałam wiesiołek od 5-12 dc i magnez z witaminą B6 oraz folik. Staraliśmy się co drugi dzień, stosując pozycję łokciowo-kolanową. Nie mam zielonego pojęcia czy któraś z wymienionych rzeczy pomagła czy to po prostu przypadek. Wiem jedno, że wierzyć trzeba zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś gratuluję - nie wiem jaka była u nas przyczyna. I to chyba jest najgorsze nie wiedzieć, co jest nie tak. NIe miałam robionego testu na wrogość śluzu i podejrzewam, że plemniczki mojego męża nie mogły się przebić. Tego się już nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś gratuluję - wiesz o tym, że po przeczytaniu tego co do mnie napisałaś aż mi łezki pociekły?? :) Wierzę, że się uda, kiedyś musi. Tylu kobietom się udaje, to dlaczego ja nie miałabym być wśród nich :) U nas chcą wszyscy, moi Rodzice, drudzy Rodzice, a najbardziej oczywiście my. :) Wiem, że moje Dziecko będzie miało wszystko, miłości najwięcej oczywiście. :) Dziękuję bardzo za tak miłe słowa. :) Acha, jestem z Piekar Śląskich, a Ty?? :) Antoś, ja też biorę wiesiołki, witaminy i kwas foliowy. :) Może i mnie w końcu pomoże. Ale teraz to nieważne. W tym momencie najbardziej cieszę się Twoim szczęściem :) Oby wszystko było dobrze aż do samego rozwiązania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa dziękuję Ci bardzo. Musisz bardzo mocno wierzyć, że się uda. Ja w to wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos,gratuluje!!!!!!!!!!!!!!! to jest niemaowite!!kiedy czytam jak Wam sie udaje,nadzieja w sercu rosnie:)mam nadzieje ze moj kochany w koncu powie\"tak,ja tez tego chce,naszego dziecka\" i tez bede sie w koncu starc o najwieksze szczescie i najdrozsza milosc na siwecie!!!!!!!! Klempa,tez tak wlasnie mysle,to od owu:) Za Ciebie caly czas trzymam kciuki i wierzez ze sie uda @--,\'------ Jutro lece do Polski!!!!straaasznie sie ciesze!! 10 dni odpoczynku od tego wszytskiego:)hehe. Poranna kawusia w ogrodku z mamcia,pyfko,jezioro,znajomi...ahhh no i zpbacze Babunie i Tatulka hhehe:) a potem zabieram jedna siatrzyczke ze soba wiec nie bede juz taka steskniona za domem jak tu wroce znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, wierzę, wierzę. :) Ja jeszcze nie straciłam nadzieji :) Jakajaana, dziękuję bardzo :) Mnie wkurzają te plamienia w trakcie owulacji, bo potem Chop mnie nie chce :D :D :D Myśli, że dzieje się coś złego i z tego zamartwiania się nawet mnie nie tyka :D I jak tu potem mieć dziecko :D :) A tak na poważnie to i tak zawsze sobie znajdę jakiś sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje,u mnie jest podobnie hehe.a bylas z tym u lekarza? ja jednak w razie czego sie wybiore:) Co do sposobu-tak jak mowisz hehe. nie ma przeciez rzecy niemozliwych hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×