Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

tu mam dokladniejsze info: 16:34 dziubasek_ona22 puklaaaaaaaaaaaaaaaaa: MONITOROWANIE CYKLU - OCENA JAJECZKOWANIA (OWULACJI). Jest to badanie mające na celu stwierdzenie występowania jajeczkowania czyli owulacji. USG dopochwowe wykonywane jest zwykle co 1-2 dni, najlepiej przez tego samego lekarza. Podczas każdego badania oceniany jest m.in. pomiar średnicy pęcherzyków i szerokości błony śluzowej macicy tzw. endometrium. W II połowie cyklu celem badania jest znalezienie cech przebytej owulacji. Podsumowując wszystko: lekarz w określonych – na podstawie długości Twoich cykli – dniach wykonuje USG. Obserwuje, jakie rozmiary przybiera pęcherzyk Graafa, oraz określa moment, gdy powinien pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim :) Chyba mam pecha i pewnie teraz nikogo nie będzie, ale to nic. Chcę żebyście wiedziały ze o as nie zapominam :) Cały czas kuje do egzaminów, które mam w piątek i sobotę :( OKROPIEŃSTWO!!!!!!!!!!!!! Jak ja się cieszę że to już ostatnie moje egzaminy, bo już naprawde chyba nie potrafię sie uczyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona05
Poszłam za wasza rada i zrobiłam test a nawet nie jeden tylko 4 :) i na wszystkich dwie krechy :D udało sie !!!! Dzieki za rade!!! Trzymam za was kciuki wam tez sie na pewno uda!!! Pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona mojegratulacje! ile sie staraliscie bralas jakies wspomagacze i wogole? Tak bardzo CI zazroszcze. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-zaczyna mnie przystawiać,brzuch mam ogromny, a co za tym idzie ciężej cokolwiek zrobić a tu jeszcze 3 miesiące-wymiekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Jak samopoczucie? U mnie dzisiaj w miarę ok, szuwarek raniutko, a teraz czuję sie głodna, więc zaraz jakąś herbatkę zrobię. Może któraś ma ochotę? Już nie mogę sie doczekać poniedziałku - w końcu pójde do lekarza!!! Przez te strajki to dopiero będzie moja pierwsza wizyta, ale co miałam zrobić... Jestem jednak pewna, że będzie ok. Dobrze, że dzisiaj jest troszkę chłodniej - przynajmniej mogę normalnie funkcjonować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj spokój... No chyba, że to ja mam zawsze takie szczęście na spokojne ranki :) Miłego dnia wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochan! co tam?ja zaraz do miasta wuruszam na zakupki przed wylotem do polski,no i po cos do jedzonka bo jutro znajomi na kolacje przychodza i nie wiem co zrobic...musze cos wymyslic:) Co do tych plamien,ustaly...ale dalej mnie to martwi.moze ktoras z Was wie co to moze byc??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana - witaj. Pytalas co to moze byc te plamienie. A wiec na moje oko to poczatek ciazy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jakajaana. Nie mam pojęcia co to mogą być za plamienia. Miałam kiedyś plamienia około owulacyjne ale to było jak brałam tabletki antykoncepcyjne i mój organizm akurat tych nie tolerował i to była przyczyna. Może to są jakieś zaburzenia hormonalne? Najlepiej będzie jak skonsultujesz to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ma rację to może być też ciąża i plamienie implatacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe..... U mnie napewno od tabletek to ne jest,bo nigdy ich nie bralam. A moze to jakas nadzerka,nie wiem,.moze tez jest taka mozliwosc,chociaz Karinki wersja najbaaardziej mi siepodoba stanowczo!!!!hehe Dziekuje Kochane!jeszcze sie odezwe a teraz lece do tego miasta:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Jakajaana. Jak sie czegos wiecej dowiesz, to chyba nas poinformujesz. Witaj Wzetka!!! Krucha, a ty tez tu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu ostatnio. Idę zaraz przygotowywać obiadek, bo dziś będą langosze a to trzeba robić etapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka-tak z czystej ciekawości...co to są langosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki smażony na oleju placek węgierski. 2 ziemniaki ugotować i utłuc, do tego dodajemy 400g mąki pszennej i wlać 3 łyżki oleju i dodać odrobinę soli. W 400 ml ciepłego mleka rozrobić 30g drożdży. Powoli wlewać mleko i drożdże do mąki z ziemniakami i wyrobić ciasto. Odstawić w ciepłe miejsce na około godzinę do wyrośnięcia. Po wyrośnięciu odrywać z ciasta małe kawałki i formować cienkie placki wielkości talerzyka deserowego. Smażyć w głębokim oleju (może być na patelni) z dwóch stron aż nabiorą złotego koloru. Podawać posypane serem żółtym i polane sosem czosnkowym (jak ktoś nie lubi czosnku to polecam sos tatarski albo zwykły ketchup). SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mleka i drożdży należy dodać jeszcze łyżeczkę cukru żeby drożdże lepiej pracowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedna z ulubionych potraw mojego męża a że mam teraz na zwolnieniu dużo czasu to mogę mu dogadzać. W sumie łatwo się robi ale trzeba na raty. Ugotować ziemniaki i poczekać aż wystygną, potem zrobić ciasto i czekać aż wyrośnie i dopiero smażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
witajcie jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka na dniach robię próbę z twoim przepisem nigdy w życiu czegos takiego nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pamiętam jak pisałam tu, czy jestem w ciąży, a teraz za kilka dni będe tulić mojego maluszka. Mam nadzieje, że Wam też się to uda. pozdrawiam Was gorąco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×