Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość oliwiiiia
ta matrona to oczywiscie INTIMKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiiiia
Anucha nie przejmuj sie ona sie popisuje i czeka az przybiegną jej kolezanki i zaczna ją bronic :D:D:D buahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia, mam dla ciebie przykrą wiadomość -nie mam zamiaru się stąd wynosić ;-) No i dzięqję za zainteresowanie moją osobą i tym topikiem :-) To miłe z twojej strony :-) skoro już tu przesiadujesz tak często, to może opowiesz nam o sobie - czy masz dzieci, jeśli nie to jak długo się starasz, może masz jakiś inny problem, np. podwyższony testosteron....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiiiia
moim problemem są osóbki takie jak Ty :D a jesli masz podwyzszony testosteron to baaaaaaaaaaaardzo mi przykro, musisz czuc sie jak nie jeden chłop :D pudelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anucha26
aj ten tomik jeste faktycznie beznadziejny, a jeżeli chodzi o sóły, to już o nic się nie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owulka daj
oliwia, polecam naukę czytania ze zrozumieniem - podejrzewam że to ty masz problem z testosteronem... a właściwie jestem pewna :-) wiem też że jesteś otyła oraz jeszcze troszkę innych rzeczy ;-) nic się nie ukryje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anucha26
widze że ten topik to ostra wymiana zdań, czemu wy siebie tak nie lubicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiiiia
hhhihihihihi :D ja otyła ale bys sie zdziwiła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumiałaś jeszcze aluzji? Wiem kim jesteś i niektóre osoby z tego topiq też wiedzą, reszcie nie muszę tłumaczyć, moze są bystrzejsze od Ciebie i zrozumieją po moich, ale również po twoich wpisach (wiele rzeczy charakterystycznych dla ciebie cię zdradza;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli zajdzie potrzeba ogłoszę to na tym topiq i podam mnóstwo dowodów :-) póki co jest mi ciebie żal, bo wiem jakie masz problemy (o nich też mogę opowiedziec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiiiia
jejejejejeuuuu jakas ty bystra, jaka spostrzegawcza, no nie moge w to uwierzyc rozpoznalas mnie :O nie nie nie to nie moze byc prawda, jeju co ja teraz zrobię 😭 dzieki ci za dogłebne wytlumaczenie o co chodzi nad czym tak dlugo myslalas i starlas sie rozwiklac tak to ja miska :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia, czego ty sie kurde czepiasz. Idz sobie na inny topik, a nie \"zasmiecaj\" nam naszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednej rzeczy nie rozumiem... Czy Wam pomarańczowym sprawia przyjemność psucie atmosfery na tym topiku? Przecież to zupelnie pozbawione sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Widzę że znów \"gwarno\" było, co niktóre pomarańczowe osóbki sprawiły, że liczba stron i ruch na topiku wzrósł :D Eee szkoda sie nad nimi użalać!! Coś nowego, ciekawego sie działo pod moją nieobecność??? U mnie dziś gorączka ciąg dalszy. I mój brzunio tak sie stawia, że już njieraz nie wiem jak mam siedzieć, bo w każda stronę się wygina :) Gapinko kochana - czas leci niesamowicie, już sie zpowoli zaczynam bać - chyba że mam tylko jednodniowy momencik, który zaraz przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krolcia :) 🖐️ Jak samopoczucie? Nie zwracaj uwagi na co niektórych, niech se będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Limetko! Czego się boisz? Co slychać? Ja wczoraj miałam tragiczny wieczór i myslałam, że wyląduję w szpitalu. Miałam tak potworne mdłości, że po dwóch godzinach rozmowy z szuwarem, zasłabłam. Na szczęście doszłam do siebie i udało mi się zasnąć. Obyło się bez szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia - no bo termin porodu zbliża sie wielkimi krokami - to juz za jakieś 10 tygodni!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Obecnie jestem już w 30 tygodniu :) Oj to niedobrze - ten Szuwar cię wymęczył bidulko. Trzymaj sie kochana, niedługo powinno ustąpić. Czytałam gdzieś że kiszona kapusta jest dobra na mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Limetko, ten strach jest zupełnie naturalny, ale powiem Ci jedno - jest niepotrzebny. Od porodu nie uciekniesz - i tak Cię dopadnie, nie przegapisz go. To piękne przeżycie - nawet jeśli troszkę boli... A co do kapusty - nic nie dziala na moje mdłości. próbowałam już chyba wszystkiego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Krolcia że nie ucieknę :D Nawet nie miałabym chyba na to siły, żeby gdziekolwiek uciekac z takim brzuchem :D Kurcze, a myślałam, że choć troszke ci pomogę z tymi mdłościami :( Szkoda. Ja ich nie miałam, dlatego nie znam żadnych innych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia - kochana ja uciekam, bo zaraz filmik leci :) Do następnego sklikania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, w czasie pierwszej ciązy też miałam mdłości, ale nie były aż tak dokuczliwe. Sposoby sa różne i wowczas niektore sposoby pomagały. Teraz nie dziala nic. Dziękuję Ci Limetko za dobre chęci! Doceniam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie, patrzcie, pomaranczowe mnie posluchaly i daly nam wreszcie spokoj!!! Nareszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!cio tam?ja jak zwykle nocny marek. spie cale dnie w nocy walcze hehe,przez ta ukichana prace. Kochan moje.cosa mnie zaniepokoilo.jestem dzisiaj w 16 dniu cyklu i dostalam dziwnego plamienia!!!wlascie dostalam je juz wczoraj.zadkie,wymieszane z krwia plamienie,przy wysilku jakby jakies skrzepki:(( co to moze byc????:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pomaranczowe sa okropne.nie rozumiem jaka sprawia im przyjemnosc dogryzanie komus na topiku,i wpieprzanie sie-przepraszam.no. Kochane napiszcie cos o tych plamieniach jezeli wiecie cos na ten temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Widzę, że wczoraj znów \"gorąco\" było. Intima a ty chociaż wiesz czym podpadłaś swojej wielbicielce, bo \"kocha\" cię nieprzeciętnie. Szkoda tylko, że jest taka monotematyczna. Nudne jest czytanie ciągle tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiem czym podpadłam, owa pomarańcza zakłada kilka topików dotyczących jednego tematu (znów jest monotematyczna) i się wścieka że wszędzie ją zdemasqję, ale o to aqrat nie jest trudno ;-) Jak samopoczucie? Krolcia, to dajesz czadu... Mam nadzieję że dziś duuużo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!!!!!!!!! widzę że znowu było tu ciekawie proszę was o radę tzn. mamuśki co robicie żeby wam nogi nie puchły bo ja ostatnie dni to nawet rano nie mogę sobie poradzić jest straszny skwar u mnie nie padało od 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×