Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cóż, urażona ambicja zawsze boli. Krolcia niestety nie mam żadnego sprawdzonego sposobu, mnie nie udało się przed tym uciec. Męczyłam się przez 7 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zocha. Z tego co czytałam ostatnio to musisz ograniczyć spożywanie soli i kiszonek bo one zatrzymują wodę w organizmie a to powoduje puchnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem już wszystko bez soli piję ponad 2 litry mineralki i to nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny !!Własnie nadrabiałąm w czytaniu topiku od niedzieli i widzę że jakaś zaraza tu wlazła....Intima świetnie ci poszło z wytepieniem ale ki cholery ona chciała?Wczoraj byłam u gina Antek w pierwszy dzień 24 t.c waży 620 gr -chyba dobrze ...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aneta jak twoja glukoza - dobre wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U was upaly, a u mnie leje juz od wczoraj i jest tylko 9 stopni. Jakajaana - moze te plamienia oznaczaja zagniezdzanie sie plemnika w komorce??? A reszta dziewczynek, co tam u was nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka doktorka powiedziała mi tyle że przed każdą wizytą mam robić badania z glukozą ,żeby wykluczyć cukrzycę bo być może to jest przyczyna że rodze duże dzieci-dla mnie nonsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karina:) pisalas kiedys o slabych wynikach swojego meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Juz jestem. Tak krucha. Moj maz ma za malo plemnikow. 18 mln, a powinno byc ich minimum 20 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostala nam inseminacja, albo sztuczne zaplodnienie, chociaz lekarz powiedzial, ze moze nam sie udac, bo z tych wszystkich milionow potrzeba nam tylko jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, moj ma 7 mln...:( pisalam Ci o tym kilka stron wczesniej, ale chyba nie czytalas 🌻 chcialam zapytac czy byliscie juz arzem u gina?? czy rozmawial juz z wami jakis lekarz?? bo my jeszcze przed wizytą...Moze masz jakies info, czy z taka mala iloscia uda sie naturalnie?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wierze, ze potrzebny jest tylko te jeden...ale nie wiem jakie on ma szanse, biedaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jeszcze razem nie bylismy, ale zamierzamy isc najpierw do urologa razem, tylko nie wiem kiedy, bo moj maz do lata pracuje na delegacji i przyjezdza tylko na weekendy. Wiesz, myslalam najpierw o inseminacji.Lekarz wabiera najsprawniejszy plemnik meza, a potem wpuszcza go do Ciebie. Jak to nie poskutkuje, to moze sztuczne zaplodnienie pod mikroskopem. Ogladalam kiedys taki program o tym... A ty masz dobre wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cayenkaa
Pierwse objawy hmm... Dokładnie jak na okres. Powiększone piersi, pobolewanie w brzuchu okresowe. Własciwie nawet kupiłam zapas tamponów i podpasek żeby nie miec 'niespodzianki' w złej godzinie :) Okres sie nie pojawił... w 35dc zrobiłam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstepne badania mam ok. tylko jak pialam moj maz ma troche gorsze... nie wiem, czy biorac leki i witaminy mozna wystarczajaco poprawic te wyniki?? u mnie wedlug wynikow inseminacja jest najlepszym rozwiazaniem, ale nie wiem jeszcze co na to lekarz... dlugo sie staraliscie?? zanim zrobiliscie badania?? a jak twoje wyniki?? w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wyniki sa w normie, ale dla sprawdzenia zrobie sobie jeszcze raz badanko z krwi u innej gin. My staramy sie od sierpnia 2006 roku, ale nie zawsze staralismy sie w plodniaki, wiec nie wiem... Moja gin dala mi dla mojego meza takie witaminki, ktore poprawiaja plodnosc u faceta... A wy jak dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tak mniej wiecej jak wy, moze odrobine pozniej...za to zawsze w plodniaki i nic.... slyszalas moze cos o przypadkach, ze z taka iloscia zolnierzy jest szansa na naturalny sposob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, szansa na zaplodnienie jest zawsze. Znasz moze Mari? Jej maz tez mial slabe wyniki nasienia, ale nigdy nie tracili nadziei. Mari jest teraz w 10 tygodniu, wiec jak sama widzisz walczyc trzeba dalej i sie nie poddawac. Dobrze przynajmniej, ze z tych staranek to sama przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,no tak, szansa jest zawsze ,to wiem 🌻 tylko pytalam czy cos slyszlas o takim przypadku :) w praktyce...(z taka małą ilośćia) Maz mari mial tez ponizej 20 mln. zolnierzykow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokladnie to nie wiem ile ich mial, pisala tylko, ze ma slabe parametry nasienia. To moze tez pomysl o inseminacji.Czy taki zabieg robi zwykly gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie, jak kazdy tylko mowi, kiedy ja w koncu w ciaze zajde, ze juz jestem tyle po slubie, ze mam juz 27 lat, kiedy chcialabym miec dzieci.Juz nie wiem co mam im odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi, jak mam to samo :D 100 pytan do....wrrrrrrrrrrr!! poki co odpowiadam im, ze jeszcz troche :D inseminacja-to jakies wyjscie ale chyba powalczymy troche z pomoca lekarzy i lekow, a jak nie bedzie poprawy to wtedy insemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba tez sprobujemy po lecie dopiero najpierw tej inseminacji. Przez 3 kolejne miesiace bedziemy probowac za pomoca witaminek, koniec sierpnia i poczatek wrzesnia jedziemy na urlop, to moze tam zmiana klimatu pomoze nam w zajsciu, a jak sie nie uda to moze od wrzesnia inseminacja...A ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my chyba podobnie ❤️ poleczymy sie, pokombinujemy jeszcze :D ja mam 26 lat, a ty jak mniemam 27 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze cos wiecej o tej inseminacji?? dlugo trzeba sie do niej przygotowywac?? tzn. pod okiem lekarza? czy on prowadzi jakies przygotowania dla takich par?? czy to jest platne?? wstyd sie przyznac, ale jestem zielona w tym temacie...moze Ty wiesz troszke wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intyma, Wzetka - dzięki za wsparcie! :) Dzisiaj mam lepszy dzień (obym się za szybko nie pochwaliła). Tylko rankiem rozmawiałam z szuwarem, ale to dało się przeżyć. Potwornie chce mi się dziś spac, a do tego ten upał za oknem. W pracy z resztą też gorąco... Miłego dnia Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona05
Cześć! Pisze do was po raz pierwszy! Mam pytanie a po tym co zdążyłam przeczytać widze ze jesteście zorientowane w temacie i na pewno wiecie na ten temat więcej ode mnie. Wydaje mi sie ze jestem w ciązy! Po pierwsze spóźnia mi sie miesiączka (co prawda 3 dni dopiero ale przeważnie miałam regularnie), a w tamtym miesiącu niby miesiączka była ale bardzo słaba. Pobolewa mnie w podbrzuszu tak jak bym zaraz miala dostac okres ale sa to takie jakby krótkotrwałe skórcze. A poza tym wczoraj przestały mi smakować moje pyszne papieroski :) No i bolą mnie sutki ale nie jest to jakis super mocny ból. Własciwie te objawy mogą rownie dobrze zapowiadać zbliżającą sie miesiączkę ale chyba juz tak bardzo bym chciała dzidziusia ze sobie wkręcać zaczynam. Czy sądzicie ze mogę juz zrobic test ciązowy i czy to może byc ta upragniona ciąza. Prosze odpiszcie!!! Pozdrawiam zona05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×