Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

fajnie ci:) tez bym chciala krecone...kiedys zrobilam sobie trwałą prostujaca i od tego momentu sa proste jak druty...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tym jest roznie: to zalezy od dnia, czasami chcialabym miec proste wlosy, a nastepnego, znowu krecone... Katulka, mam nadzieje, ze o wyniku nas powiadomisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sprawdzic czy mam jeszcze gdzies w kompie zdjecie Intimy, bo ona tez ma burze lokow...Intima chyba sie nie pogniewasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katulka_
Karina jasne ze powiadomi :) Jesli o mnie chodzi to nie widze innej mozliwosci skoro zwrocilam sie do was o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katulka - ja tez zycze powodzenia :) i wyniku o jakim marzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katulka_
kruchaa dzieki wielkie :):):) widze ze ty tez jestes staraczka wiec rowniez zycze powodzenia i zeby ta najpiekniejsz chwila w zyciu kazdej kobietki byla jaknajszybciej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katulka_
Dziewczyny a tak na marginesie :) nie wiecie czasem jak mam przypomniec haslo do mojego nicka bo bylam tu tak dawno ze zapomnialam i nie wiem jak mam przywrocic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia. To zaloz sobie jeszcze raz nowy pseudo (np podobny do tego jaki mialas poprzednio i wymysl se haslo), to wtedy sie zaczernisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co z tego wyszlo ale sprawdzam co wyszlo z tego mojego zakladania konta i przypominania hasla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinaibiza - no niby cos tam widac. Ale dla pewnosci ponow test za dwa dni, albo idz na bete... Krucha, moj tez jest dzisiaj 20dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik Kasik - hahaha, latwo sie mowi, ale trudniej robi (przynajmniej mnie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kasik to jakis łamacz damskich serc sie szykuje na podbój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja przyznam ze mnie tez nie za łatwo sie robi, ale za to przyjemnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik kasik, ale ty posmiewna jestes dzisiaj, no ale za to cie lubie kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, co nie ma nikogutko ????? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja sie zastanawiam czy testowac jutro niby jutro powinnam dostac @. nie boli brzuch wogole, jakos tak wywalil, czasem cos zakluje, i w pachwinach takie dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem:P byla mega burza i net mi zdechl... kasik 👄 moze cos w tym jest, o czym mowisz...:) katulka-testuj, nie masz nic do stracenia, a moze zyskasz dodatkową krwskę na tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Kasik kasik uważaj z tym bieganiem po restauracji bo kiedys sgubisz małego i nie zauważysz Arvena jak tam teścik czy może @przyszła jestm baaaardzo ciekawa i napewno nie tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ jeszcze nie przyszla, a powinna dzis, ale niekoniecznie rano, moze wieczorem tak zazwyczaj dostaje. ale mam tylko jak na razie tak jakby jakies uplaey, ale to tylko troszke, czasem biale lekko, a tak jaky przezroczyste. czekam, nie nakrecam sie wogole, czasem moze przyjsc 28dc, wiec poczekam sobie. brzuch nie boli, ani nic jak na@. ale ja mam malo bolesne miesiaczki, i bardzo malo obfite wiec czesto jest ze mnie nie boli wogole. pozyjemy zobaczymy. pytalam sie wczoraj meza czy testowac, a on na to zebym poczekala, bo sie nakrecimy i znowu nie wyjdzie, chodzilo mu o ten raz co poronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha @ jak nie bylo tak nie ma. Poki co jestem w pracy ale jak bede w domu to zrobie chyba tesciora :P:P:P Buziaki i pozdrowionka for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×